Autor Wątek: Charakter zlotu GBF  (Przeczytany 2345 razy)

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Charakter zlotu GBF
« dnia: Marzec 31, 2014, 21:09:10 »
Jak wyżej. Obecnie w etapie planów jest projekt spotkania osób z forum Game Boy Forever. Pierwszym co powinniśmy ustalić to rodzaj zjazdu. Głosujcie i argumentujcie. Mi oba pasują. W takim zpadku zaznaczyłem opcję .,nie jestem zdecydowany".

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Charakter zlotu GBF
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2014, 21:16:16 »
Ja wybrałem otwarty gdyż fajnie by było pozapraszać ludzi przypadkowych (bądź i nie) i rozwinąć u nich pasję, bądź powspominać jak to "za ich czasów <sialalala> się grało" ~czy coś takiego.
Głosując na "otwarte" mam na myśli również promowanie tego spotkania poza forum,
ale skromnie - będziemy uświadamiać że to spotkanie organizowane przez GBF : ]

Offline coby6

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Charakter zlotu GBF
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2014, 22:30:55 »
Ja jestem za spotkaniem . To nie jest proste zadanie do zorganizowania . Mam kilka pomysłów na realizację .

Offline scrooge

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 211
  • bogaty skąpiec jest bogatym nędzarzem.
    • last.fm
Odp: Charakter zlotu GBF
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2014, 22:42:50 »
Jak dla mnie charakter zlotu jest obojętny, może być kameralny, a może być otwarty. Jednak chyba z lekką przewagą na kameralny; Jeśli ma to być pierwszy zlot, to może sprawdźmy jak to wypadnie, zróbmy go we własnym gronie, wtedy wyjdzie wszystko w praniu i będziemy wiedzieć jak zorganizować ponowny zlot - może już otwarty. Poza tym mało czasu zostało i zbyt duży pośpiech może działać na niekorzyść zlotu, więc chyba lepiej na spokojnie, powoli, zlot dla użytkowników. Co o tym sądzicie?
"Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie"
[Charles Dickens]

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Charakter zlotu GBF
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2015, 08:41:44 »
Minęło sporo czasu. Przerwa, ekhem, długa przerwa na pewno 'wyselekcjonowała wiernych użytkowników' tegoż forum. Na pewno w chwili obecnie będzie to niemożliwe, ale w niedługim czasie z pewnością stanie się to bardziej realne niż kiedyś. Taki mały zlot na pewno dobrze by zrobił serwisowi.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Charakter zlotu GBF
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 22, 2015, 08:45:08 »
Jak będzie na pomorzu to na pewno wpadnę ;)

Offline MasteROOT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Charakter zlotu GBF
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 22, 2015, 09:31:07 »
To się teraz zacznie "jak będzie w/na [miejsce] to się pojawię" :P W moim przypadku musiałaby to być małopolska. No a tak bardziej z życiowo. Zależy gdzie i kiedy. Może wtedy się człowiek wyrwie poza swoje rejony ;)

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Charakter zlotu GBF
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2015, 16:56:39 »
Miałem plan, jednakże zrezygnowałem :F
Jak coś, to możecie złapać, napić się z osobą, która prowadzi to konto na Pog(r)adajmy w Krakowie, w każdą drugą środę miesiąca :F ( http://pogradajmy.pl )
W ogóle to po ostatnich doświadczeniach ze zrobieniem "zlotu" mimo tak wielkich oczekiwań, pojawiła się tylko moja osoba i MasteROOT, za co rzecz jasna serdecznie mu dziękuję (◠‿◠)... ale jak coś, to ja się już tym nie zajmę :F