Autor Wątek: Targi E3 20XX - oficjalny wątek  (Przeczytany 18282 razy)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 13, 2013, 15:31:02 »

W nadchodzącym PS4 najbardziej cieszy mnie fakt, że w końcu będzie mnie stać na PS3 ;)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 13, 2013, 21:36:08 »
PS4 - ogółem masakrator. Na pierwszy rzut oka design konsol jak dla mnie nie trafiony (podobnie jak u xbox'a one podział na segmenty;/). Ale po wnikliwszym obejrzeniu jak najbardziej spoko, do przyzwyczajenia się, podobnie jak pad, który w rzeczywistości będzie realizował idee wygląd < wygoda.

Poza tym flush2 moim zdaniem ps4 wygląda o wiele lepiej od tego owalnego klocka jakim jest Wii U. Xbox One pomijam z oczywistych względów. Z pośród tych trzech ps4 naprawdę wygląda ślicznie :)

U Nintendo zabrakło niespodzianek. "Niespodziewanym" projektem nad którym pracuje złotodajne Retro jest... nowy DKC: R... Największą innowacją tej części są przepełnione akcją najazdy kamery nie osiągalne na sprzęcie o generację niżej... okeeej. Fajnie, że dodali to czego brakowało i co punktowałem w recenzji DKC:R na Wii w kategorii minusów tj. misje podwodne i Dixie Kong ale jakoś zabrakło powera. Mam nadzieję, że poziom trudności poprzedniczki zostanie zachowany. Nowy Marian 3D World bez 3D jakoś nawet koncepcyjnie do mnie nie przemawia. Graficznie oczarował mnie Mario Kart 8, jeżeli to był gameplay to modele postaci wyglądają jak wyjęte z jakiegoś filmu Pixara oO. Wind Waker HD do kupienia z definicji :) Wrażenie wywarły na mnie także prezentacje Bayonetta 2 i X. Ten drugi widać, że chyba będzie kolejnym wcieleniem Xenoblade, czyli jednak to nie klon Monster Huntera (na szczęście!).

Sony na e3 zmiotło konkurencję, nawet Nintendo ze swoimi mega obvious zapowiedziami może się schować. Sony górą i tyle :) Czekam na flame od fanboyów Nintendo. 1,2,3... go!


Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 13, 2013, 21:52:05 »
Design tej generacji konsol faktycznie dyskusyjny, ale za jakiś czas wyjdą wersje slim. Porównaj PSX z PSOne ;)
Poza tym w trakcie grania i tak patrzymy na ekran, a nie na konsolkę.

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 13, 2013, 22:01:13 »
Porównaj PSX z PSOne ;)
eee o czym my mowimy?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 13, 2013, 23:24:28 »
Jak dla mnie PSX jest super klasyczny. Miałem kilka PSX'ów oraz nówke PSone, oba ceniłem.

To samo PS2 Fat i Slim. Mam ogromny sentyment do grubasa, czasami mnie korci żeby wskrzesić mistrza. Slim to klasa sama w sobie.

Żeby pokochać design ps4 trzeba być 100% Sony TRU ;] Nie no szczerze, jajec to nie urywa, ale wygląda imho lepiej niż to co konkurencja oferuje na dzień dzisiejszy. PS4 Slim pewnie już w planach.

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 14, 2013, 00:02:41 »
Ale się czepiacie tego wyglądu. Mi się bardzo podoba, ale to nie to jest tutaj najważniejsze. Nie liczy się tylko wygląd, ale także to co konsola może dać. Ja czekam niecierpliwie już na PS4, mimo że PS3 dalej ma erę kwitnącą, to z jednej strony szkoda, że tak szybko to nastąpiło, patrząc na exlusivy tego roku, to tak naprawdę, wydanie nowych konsol mogłoby poczekać jeszcze chociaż rok.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 14, 2013, 00:21:13 »
Takie exclusive'y jak The Last of Us pokazały, że sprzęt Sony to jest jednak to :) PS4 powinno odsadzić konkurencję w tej generacji jak za czasów PS2. Tego bym sobie życzył :) MS swoją chciwością trochę pogrzebał swoje szanse na wyrównaną walkę, choć nie ma co wyrokować bo to dopiero e3. Na targach wiadomo liczy się wizerunek, więc Sony zagrało trochę pod publiczkę. Weryfikacja przyjdzie dopiero po kilku miesiącach od premiery konsoli. Swoją drogą skoro ps4 technologicznie wyprzedza xbox one, to jakim cudem Sony uda się sprzedać ten sprzęt jeszcze o 100 dolców/euro taniej? Będą znowu sprzedawać konsole poniżej kosztów produkcji? Zresztą nie wiem, nie znam się.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 14, 2013, 12:39:41 »
Kinect i te sprawy... dlatego drożej

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 14, 2013, 13:00:40 »
A ps4 nie będzie miało czegoś podobnego? To podłużne po prawej.


Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 14, 2013, 14:33:51 »
Będzie miało, ale chyba trzeba będzie dokupić z tego co się orientuje osobno, a w Xbox One będzie wbudowane i temu sama konsola jest droższa. W sumie ps4 z kinectem wyjdzie pewnie drożej niż Xbox, ale tak czy siak Sony dobrze to wymyśliło. Nie ma co na siłę kogoś uszczęśliwiać, jak ktoś będzie chciał to sobie dokupi kinecta do ps4. 

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 14, 2013, 14:43:06 »
A ta kamerka Sonki nie jest ... to nie jest tak że to coś w padzie nie działa "w jakiś sposób" jam PSmove? W sensie ta kamerka będzie tylko wykrywaczem tego? Jak mi wiadomo, PSmove PS4 obsłuży <wiem wiem, można na usb podpiąć starą kamerę> ale kto wie na razie :F

A ogółem o takich kamerach... polecam EyeToy'a na PS2 ^ ^ Duża biblioteka gier, większa, tańsza frajda! ~Mym zdaniem

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 14, 2013, 15:48:06 »
EyeToy w PS do kupienia osobno zapewne i nie wymaga cały czas połączenia do konsolki.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 14, 2013, 19:23:46 »
Na PS4 interesowałyby mnie raczej tylko gry stawiające na klasyczne sterowanie + bijatyki, strzelanki, gry akcji TTP, jRPG, więc brak kamery aka kinect w zestawie, a co za tym idzie niższa cena brzmią ka-pi-tal-nie! Do popierdółek z wykorzystaniem machania kończynami przed kamerą i kilku ekskluzywnych serii kupi się Wii U.

Nawiasem mówiąc 400 dolców brzmi jak 1200 zł, co wynosi tyle co obecnie za Wii U... ja rozumiem, że ten tableto-pad generuje wysoką cenę zestawu no ale kurcze... ceny Wii U powinny spaść do przynajmniej 700-800 zł na premierze ps4. Zresztą podobnie było w przypadku premiery PS Vita vs 3DS Classic. Na przestrzeni kilku miechów ceny 3DS'a drastycznie spadły.

Tyle tylko, że tu mamy do czynienia z odwrotną sytuacją - na Wii U nie ma za bardzo gier, większość zapowiedzi z e3 ma termin grubo po 2014 roku. Bez obniżki cen może być lipa ze sprzedażą u Nintendo. No chyba, że zrobią myk z 3DS'a i wypuszczą w tym samym czasie odświeżoną wersję Wii U. Wii U XL? W cenie aktualnej - 1200 ofkoz xD

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 14, 2013, 19:59:17 »
400 dolców zobaczysz jak świnia niebo. W przeliczeniu to jest 1599zł na polskie imho :)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 14, 2013, 20:10:15 »
400 dolców + VAT ;)
Obstawiam cenę początkową na 1800-2000zł

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 15, 2013, 16:44:17 »
PS4 już można kupić za 1699zł w polskim sklepie muve. Wiec przed premiera mogą być ciekawsze oferty.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 15, 2013, 17:28:43 »

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 18, 2013, 08:12:18 »
Czekam, aż jakaś ruska grupa będzie portować gry z XO na PC ;)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Targi E3 20XX - oficjalny wątek
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 22, 2015, 20:45:32 »
Jak w tytule. Jakie są wasze wrażenia, przemyślenia, wnioski po tegorocznym e3. Która z konferencji podobała wam się najbardziej. Która z gier zawładnęła waszymi sercami? Co was zawiodło, a co podniosło na duchu?