Autor Wątek: [Wszystkie] Dobre platformery i action adventure  (Przeczytany 1956 razy)

Offline stillo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
[Wszystkie] Dobre platformery i action adventure
« dnia: Maj 06, 2012, 13:40:06 »
Witam, czy moglibyście mi polecić gry na GB/GBC/GBA z platformerów i action adventure, które są mniej znane a warto w nie zainwestować? Czyli pomijając takie serie jak:Mario, Castlevania, The Legend of Zelda, Megaman, Sonic, Kirby, Spyro, Crash Bandicoot.
Z góry dzięki za pomoc :)


Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: [Wszystkie] Dobre platformery i action adventure
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2012, 13:51:53 »
Z "tych serii" jest jeszcze Donkey Kong Country na GBA - Dla mnie ideał platformówki :D A z "mniej znanych" action-adventure zdecydowanie polecę Ci Harry Potter and the Chamber Of Secrets na GBA :) Przyjemna przygodówka :] No i jeszcze Rayman'y :) Pierwsza część za bardzo nie przypadła mi do gustu, ale za to 3'ka i Raving Rabbids to majstersztyki ;)

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: [Wszystkie] Dobre platformery i action adventure
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2012, 18:02:25 »
Ja dodałbym jeszcze serię Klonoa na GBA

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: [Wszystkie] Dobre platformery i action adventure
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2012, 19:10:51 »
...zdecydowanie polecę Ci Harry Potter and the Chamber Of Secrets na GBA :)...
Również polecam, świetna gra ;) (pomijając wrażenie wiecznej pustki w szkole, jaką jest Hogwart).

Na gb classic spodobał mi się ostatnio Mr. Nutz, chociaż monotonna muzyka jest dobijająca. Star Wars III (GBA) - również niezłe, szybka gra i niedroga. Jazz Jack Rabbit (GBA), posiada nawet tryb multi single cartridge, warto zagrać ;)