Autor Wątek: Najlepsza część Super Mario Advance.  (Przeczytany 2421 razy)

Offline Adi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
Najlepsza część Super Mario Advance.
« dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:09:12 »
Witam wszystkich. Spełniłem niedawno swoje marzenie z dzieciństwa i sprawiłem sobie ślicznego GBA Milky White w bdb stanie z klapką (ten kolorek siedział mi w głowie od 11 lat). Do tej konsolki chciałem sobie sprawić jakąś gre która wyszła wraz z konsolą. Padło na pierwsze Super Mario Advance (w planach jeszcze THPS2, castlevania niestety za droga). O ile obecnie napaliłem sie na pierwsze gry jaka ta konsolka oferowała to jestem również wielkim fanem Mariana (SMB to dla mnie gra wszechczasów) a jak wiemy SMB2 którego reamakiem jest SMA, nigdy nie był najlepszą częścią. Moje pytanie brzmi więc w którą część SMA zainwestować teraz?
Acha i czy myślicie że to oryginał?:
http://allegro.pl/super-mario-world-mario-advance-2-oryginal-game-i2398194732.html

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Najlepsza część Super Mario Advance.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:22:10 »
Oryginał i IMO jest to najlepsze Mario na Advance. Masę poziomów, masę bonusów do odblokowania, boski gameplay i super oprawa.

Offline Adi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Najlepsza część Super Mario Advance.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2012, 14:26:09 »
A co z SMA4? Dorównuje SMA2?

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Najlepsza część Super Mario Advance.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2012, 14:48:44 »
SMA4 to przecież Yoshi's Island. Jeszcze nie grałem, tzn. grałem, ale nie tak żeby ukończyć. To trochę takie inne Mario, bo mechanika gry różni się od klasycznych przygód hydraulika. Zresztą zobacz sobie na YT gameplay.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Najlepsza część Super Mario Advance.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:10:21 »
Super Mario Advance 3 to Yoshi Island. Super Mario Advance 4 to Super Mario Bros. 3 z NES'a. Czyli najnowsza część głównej serii Super Mario Bros. A właściwie to port z wersji na SNES'a (wydali tam dopasioną wersję) plus dodatki. Świetna pozycja, sporo bonusów, nowe power-upy. Różni się od Yoshi Island i SMA2, to takie bardziej klasyczne spojrzenie na serię.

Mnie osobiście najbardziej przypadło do gustu SMA3: Yoshi Island.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Najlepsza część Super Mario Advance.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:25:56 »
No to mi się coś pomieszało :)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Najlepsza część Super Mario Advance.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:30:06 »
Bierz SMA2 jesli chcesz najlepszego klasycznego Mario na GBA.

SMA3 z Yoshim jest oczywiscie swietne, ale to troche inna beczka niz klasyczny Mario.

Offline Dexter

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Najlepsza część Super Mario Advance.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2012, 09:48:56 »
Dla mnie najlepszą częścią było SMA3 czyli Yoshi's Island. Z całej tej serii najbardziej podobała mi się ta gra. Aczkolwiek oprawa AV jest trochę na gorszym poziomie niż edycja na SNES'a.