Autor Wątek: Najlepszy Tony Hawk na GBA  (Przeczytany 2174 razy)

Offline Adi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
Najlepszy Tony Hawk na GBA
« dnia: Czerwiec 07, 2012, 22:31:12 »
Dzięki wszystkim za doradzenie w sprawie Super Mario Advance 2 i mam jeszcze jedno pytanko. Jako iż na GBA wyszło sporo części Tonego Hawka to nie wiem w którą zainwestować. Pewnie zacznę od 2 jako iż obecnie gram w pierwsze gry na GBA ale chciałbym się dowiedzieć którą część uważacie za najlepszą.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Najlepszy Tony Hawk na GBA
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2012, 02:17:36 »
Tak jak wspomniałeś wiele wyszło tych gier (z 7? pro skatery, undergroundy i inne dziwaki jak westalnd itp.)  sygnowanych imieniem Tonego , który tak naprawde w środowisku wcale nie jest uważana za kozaka. To tak musiałem dodać od siebie tytułem wstępu ;)

Jeśli chodzi o rozgrywkę i mechanikę wiadomo, że jak miało to miejsce na "większych" konsolach kolejne tytuły nie wnosiły tej świeżości i pomysłów. Nawet niektóry "udoskonalenia" według mnie w całkowity sposób potrafiły zaburzyć klimat Hawków. Zatem jeśli szukasz klasycznego TH jakiego większość kojarzy z GBA to z pewnością odpuść sobie część Tony Hawk's Downhill Jam (czasówka wyścigówka slalomówka) pseudo 3d. Osobiście poleciłbym THPS3 ewentualnie 2(przełomowa jakby nie patrzeć), chodź na nowszym American Westland również nie powinieneś się zawieść.


Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Najlepszy Tony Hawk na GBA
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2012, 11:02:52 »
Najlepszy THPS na GBA to podobno cz.2. Ja posiadam Tony Hawk's American Sk8land i muszę przyznać że jest całkiem grywalna. Na tle innych Tony'ch w oczy rzuca się cel-shadingowa, komiksowa grafika.

Z gier wartych polecenia w tym gatunku można sprawdzić jeszcze Jet Set Radio (znana seria z Dreamcasta). Z tym, że tytuł jest raczej trudno dostać.

Od siebie polece też Aggressive Inline z uwagi na nietuzinkowy w skali GBA licencjonowany OST (m.in. Black Sheep, Student Rick, Saliva, Hoobastank, The Vandals). Przykład: http://www.youtube.com/watch?v=ItMky6DhtYQ

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: Najlepszy Tony Hawk na GBA
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:02:56 »
Tylko, że Jet Set Radio i Aggressive Inline to gry rolkowe oczywiście :)

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Najlepszy Tony Hawk na GBA
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:30:56 »
Ja mam american sk8land i również podoba mi się grafika, grywalność, jestem z niej zadowolony :-)
W czasach podstawówki miałem THPS 2 i również wspominam bardzo dobrze, w przypływie gotówki na pewno powróci do mojej kolekcji. Jeśli chodzi o klimat, to chyba jest najfajniejsza, choć może to sentymenty.
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Najlepszy Tony Hawk na GBA
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2012, 17:06:57 »
Jak wyżej - THPS2. Z drugiej strony THPS3 także nie jest zły.
Ja bym wybierał pomiędzy tymi dwoma.