Autor Wątek: [GBA] Another World  (Przeczytany 2054 razy)

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
[GBA] Another World
« dnia: Lipiec 05, 2012, 21:58:34 »
Pewnie większość tutaj zgromadzonych wie już coś na ten temat, ja odkryłem tego newsa całkiem niedawno, a jako, że nie znalazłem nic na ten temat, postanowiłem utworzyć nowy. A więc, Another World został wydany na GameBoy Advance i można go pobrać za darmo z tej stronki:

http://www.foxysofts.com/index.php?l=content/gba/anworld.inc

Osobiście jestem wielkim fanem tej gry, jak i innych z tego gatunku (Flashback, Onescapee)  i chętnie przejdę ją jeszcze raz na tym systemie. Na razie nie mam ochoty sobie psuć tego tytułu jakimś tam emulatorem :P Czy ktoś miał już okazję spróbować ? Jeśli tak, niech się podzieli wrażeniami.

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2012, 10:37:37 »
Ja miałem okazje ale niestety na emulatorze nie na GBA (brak programatora) ale wrażenia niezłe,tak samo jak na dawnym PC 486.Nie znalazłem błędów psujących rozgrywkę,więc możesz śmiało grać :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2012, 11:00:20 »
O, fajnie. Zawsze chciałem zagrać w ten tytuł :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:27:35 »
A to jest legalne? ;>

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2012, 12:59:47 »
Oczywiście , że jest. Inaczej nie zamieszczałbym tutaj tego. Oto dowód http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=19391 i cytuję: "Program udostępniono zainteresowanym za darmo – aby z niego skorzystać potrzebny będzie „flash cart” lub PeCetowy emulator."

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2012, 13:35:30 »
Czekaj, czekaj, ten news pochodzi sprzed siedmiu lat - a Ty dodajesz to teraz i nikt z nas o tym nie wiedział? o_O W takim razie świetnie, że się tu znalazłeś ^^ A jak jest za darmo, to nic tylko brać. Ja tam zawsze mówię, jak koledzy się pytają, dlaczego sobie nie kupię Ez-Flash'a czy Supercarda, że nie są mi potrzebne - nie piracę, wolę mieć oryginał, a jk juz by mi się "przypadkiem" trafił, to miałbym na nim właśnie takie udostępnione for free gry, alb jakieś dema, itp. Do tego by mi się przydał :P

BTW tego kolesia z czerwonymi włosami ktoś on nas ma na avatarze :]

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2012, 16:32:42 »
Na nintendo DS wyszło kilka portów, które zostały zrobione całkiem profesjonalnie. Tutaj widzicie stronkę, na której jest kilka świetnych gierek, między innymi wspaniały flashback: http://www.portabledev.com/pages/ds/jeuxdev.-perso/cannonfodder.php

Offline Nintendowiec

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Who the fuck is a Justin Bieber?!
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 06, 2012, 19:23:54 »
Chwila,chwila,moment...Naprawdę nikt stąd o tym nie wiedział? O_o Przecież jak Bart powiedział:To ma siedem lat! Ale już się nie czepiam,polecam gierkę :)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 06, 2012, 22:48:21 »
Wiedziało parę osób, kiedyś temat był poruszany nie wiem czy nie za czasów GBZ. W każdym razie na GBFie jakiś czas temu Chaykin miał nawet avatara z tej odsłony Another World.

Offline zentlaKILLA

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: [GBA] Another World
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 04, 2012, 19:00:34 »
Jak mawia Ryu rzucając swojego Hadoken'a: FUCK YEA !!! albo ciut inaczej... zawsze chciałem popykać w ten tytuł na GBA. Szkoda, że nie ma porta Flashbacka...
Każdy ma prawo do szczęścia, ale nie każdy ma szczęście do prawa.