Autor Wątek: Platformówki GB, GBC, GBA.  (Przeczytany 7546 razy)

Offline Semmao

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 29, 2013, 19:16:18 »
Nie wiem czy ktoś już pisał, bo nie przebrnąłem przez wszystkie tytuły, ale polecam od siebie: (na GBC)

- Gargoyle's Quest - ostatnio mi wpadła w ręce, stara gierka, ale wciąga ostro! :)

- Burai Fighter - również starsza, ciekawa platformówka.

- Nemesis - chyba gra legenda ;) Pamiętam ją z dzieciństwa.

Przepraszam, że tak niewiele, ale opieram się tylko i wyłącznie na własnych doświadczeniach/kolekcji.

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 29, 2013, 21:14:25 »
Dziękuję bardzo za info. Z pewnością nabęde jak będzie możliwość. Aktualnie gram w Probotector i wciąga też ;) Orientuje się ktoś czy wyszły jeszcze inne części tej gry? W sensie na GB.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 29, 2013, 21:22:15 »
Jest jeszcze Probotector 2 na tę samą platformę, ale u nas dość ciężki do dostania w cenie, no i Contra Advance na GBA oczywiście.

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 30, 2013, 12:45:32 »
Probotector 2 jest odwzorowaniem wersji na NESa czy też nie? Szczerze powiem, trochę jedynka mnie zawiodła. Oczywiście grywalność jest spora, natomiast ta wersja z androidami mi nie leży. Czy Probotector to cenzura? Nie było wersji z ludźmi?

Z chęcią pozyskam tytuły o podobnej tematyce, wiem, że gier jest cała mas gdzie "się idzie i się szczela" ale ta jednak ma to coś. Hmm...może to ta muzyka:) Sam nie wiem, ale jak się uprę to może się uda. Szkoda tylko, że nie ma starej dobrej NESowej Contry na GB (tak wiem, że w Contrze 4 można odblokować, ale nie zamierzam kupować DS:)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 30, 2013, 13:11:02 »
Probotector właściwie nie jest portem, a sequelem gier z NES'a. W sumie takim niepełnym bo nie jest to "trójka". Wersja z ludźmi to wydana w Stanach Operation C, podobnie Probotector 2, który w USA zaistniał pod postacią Contry III. Jak wolisz wersje z ludźmi to możesz się bawić w import, albo liczyć na jakąś część na allegro, ale nie wiem czy to będzie takie proste.

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 05, 2013, 10:47:57 »
Mam pytanie, czy Warioland 2 opłaca się przechodzić na 100%? Nie piszcie mi tylko Boże broń co jest potem, ale czy się opłaca :) W kwestii skarbów nie ma problemu, tylko odblokowanie tych cholernych płytek do obrazu jest denerwująca. Gra wciąga jak jasna cholera, chociaż napotkałem na swojej drodze parę monet nie do zdobycia. Bez kitu, albo błąd programisty albo zwoje mi się już popaliły :)

Zaczynam się coraz bardziej przekonywać, że W2 jest tak samo dopracowane jak "jedynka". Wyśmienita gra :)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 06, 2013, 15:06:56 »
Zawsze się opłaca, po 100% dopiero ujawnia się właściwe zakończenie. ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 06, 2013, 17:59:11 »
Niedługo się biorę za dwójeczkę. Bo tylko sprawdziłem czy działa - mam po japońsku, ale nie przeszkadza to w graniu. Potem na pewno trójka - tylko, że będę chciał boxa upolować.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 07, 2013, 04:44:06 »
Dwójka w pyte trudniejsza od jedyneczki - nie obyło się bez youtubowskich poradników w moim przypadku :)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 07, 2013, 10:10:42 »
Hoho, łączmy się w sile - też mam zamiar przejś Dwójkę. Zobaczymy jak to będzie ;]

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 07, 2013, 16:47:03 »
Przechodzę i jeszcze ani razu nie korzystałem z neta. Trzeba ruszać głową :) na tym polega cała frajda grania. Zero solucji, YouTube, nic!

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Platformówki GB, GBC, GBA.
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 07, 2013, 21:39:54 »
Dwójeczka może nie jest tak ładna jak trójka ale replayability na pewno ją przewyższa :D