Autor Wątek: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny  (Przeczytany 41122 razy)

Offline PioM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 27, 2011, 10:49:09 »
ja również przyłączam się do podziękowań, z braku czasu w najbliższym czasie części niestety poleżą ale jak zrobię to się pochwale (mam też dwa zepsute dmg i złoże je w jeden ładny :)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:39:09 »
A w GBA można zamontować oświetlenie? Czytałem coś o Afterbutterze (czy jakoś tak xd) i nawet był na ebayu ,ale nie wiem jak by go zamontować. ;/
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:59:39 »
wlasnie jestem w trakcie robienia takiej modyfikacji. ja swoj frontlight wzialem od SPka popsutego. (v1 oczywiscie).

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 27, 2011, 12:12:31 »
Jak zrobisz to pokaż efekty Twojej pracy ;) A mojego GBA mógłbyś potem podświetlić? Tzn. frontlight'em z SPka.
Zapłaciłbym Ci ,Ty wszystkie potrzebne materiały byś załatwił ,zrobił robociznę i odesłał do mnie.Ile byś sobie za to policzył? :)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 27, 2011, 16:29:27 »
ciezko powieidzec, najpierw musze zlozyc do kupy tego ktorej robie obecnie.ale pozneij ten moj GBA zmodowany bede meic do sprzedania. bo ja go robilem zeby zoabcyzc jak to wydjzei i jaki bedzie efekt. no i po czesci po to zeby lduzei zobaczyli na czym to polega. takze miej na uwadze.

Offline PioM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 28, 2011, 10:24:04 »



ja wczoraj skleciłem coś takiego zajmuje w 30 minut, to jest mój testowy gb docelowo podświetlanie będzie w innym, chyba że wiecie jak pozbyć się tych pionowych linii :) grzałem lutownicą ale raz znikają raz się pojawiają... największy problem to ściągnięcie tej srebrnej warstwy z ekranu mi się złuszczyła i zostały brzydkie ślady kleju...

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 28, 2011, 11:22:56 »
juz za niedlugo rowniez tutorial likwidacji pionowych lini!!!! :D, co do podswietlenia to wyglada wlasnie tka jak ma wygladac - czyli dobrze. co do kleju - BEDIZE ON ZAWSZE ZOSTAWAC na szybce - patrz pare postow wyzej jak to usunac w prosty sposob. linie mozna niwelowac przy wlaczonej konsolce..... wtedy widac na bierzaco efekty, ale nie mzoan grzac w neiskonczonosc bo klej pod tasma tez w koncu szlag trafi..... po 5 sekund grzania i potem przytrzyamc. brakuje mi tylko zdjec zeby przedstawic poradnik likwidacji tych nieszczesnych bad-lines... ostatnio brakuej mi czasu na wszystko. pozdrawiam.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 28, 2011, 11:24:43 »
BTW, porponuje swoimi modyfikacjami chwalic sie w dziale - Gameboy>Sprzet.

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 28, 2011, 23:49:29 »
To ja wrzucę taki mały przedsmak mojej modyfikacji :)



Uploaded with ImageShack.us


Pro Sound Mode RCA + Podświetlenie :) Zajeło mi to około 45 minut, jutro wrzucę więcej fotek , dziś uciekam spać , bo o 5:00 rano muszę wstać do pracy :/ .

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 28, 2011, 23:57:50 »
swietnie to wyglada - do tego inverted :D. W KONCU COS SIE RUSZYLO W MODYFIKACJACH - LUDZIE MODUJA SWOJ SPRZET!!! :D.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 29, 2011, 01:36:47 »
Pro robota! 45 minut? Nice :D Czekamy na więcej fotek ^^

Offline PioM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 29, 2011, 10:07:24 »
kurde powiedzcie jaki jest sposób na ten klej bo ni mogę znaleźć

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 29, 2011, 11:16:58 »
FUCK. cyz mozna pisac o tym w dziale sprzet? a nie w dziale - KUPIE.... ? tam mozna zalozyc teamt back light.... poza w innym teamcie (tez nie sprzet) pisalem jak usunac klej!!!


Offline PioM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:33:50 »
ach nie trzeba od razu bluzgać, nie mogłem znaleźć... a jak zrobie porządnie to mogę się pochwalić gdzie trzeba na razie wałkujemy to co  zamówiliśmy prawda??

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 29, 2011, 12:55:22 »
to juz modowanie... zalozylem temat w dziale sprzet, tma mozna pytac o co kolwiek odnosnierobienia pdosiwetlenia.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 17, 2011, 01:15:01 »
Ostatni etap zamówienia czyli zastosowanie poszczególnych komponentów w naszych konsolach. Pozwoliłem sobie zamieścić zdjęcia jak dotąd wszystkich modyfikowanych konsol przy pomocy podzespołów kupionych przy okazji tego zamówienia. Były one zamieszczane przez autorów w różnych miejscach na forum, dlatego postanowiłem trochę temat uporządkować żeby wszystko było bardziej czytelne. Stormek nadal czekamy na zdjęcia twojej konsoli :>

               

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 17, 2011, 21:48:16 »
U mnie sprawa podświetlenia przesunie się w czasie z tego prostego względu, że przygotowywany wcześniej mod nie nadaje się do tego. Rozłożyłem, wyczyściłem i pomalowałem konsolę + dodałem własne custom logo. Było to jakieś 3-4 miesiące temu. Efekt był naprawdę dobry, konsola prezentowała się nieźle. Niestety w oczekiwaniu na montaż podświetlenia Game Boy pożółkł i odparzył się od futerału w którym leżał i aktualnie wygląda żałośnie. Cóż będę musiał spróbować z inną wersją, którą mam nadzieję nabyć wkrótce. Wtedy pochwalę się z pewnością :]

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 18, 2011, 01:16:38 »
co to znacyz odparzyl sie i pozółkł? czy przypadkiem nie malowales farba do ktorej trzeba bylo dodac utwardzacz? bo jesl itak to ta frba nigdy nie wyschnie do konca..... moze ot tez byc wina nie zastosowania podkladu... ktory rzecz jasne lepiej trzyma pozniej juz nakladany wierzchnia farbe...

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 22, 2011, 01:07:31 »
Organizacja zamówienia jak poprzednim razem (miejmy nadzieję że Chaykin kolejny raz nam pomoże:), chyba że kogoś zbytnio skrzywdziłem i ma do mnie żal :) Termin? W zależności od tego ile osób wyrazi chęć zakupu oraz tego kiedy będziecie chcieli ^^

Jak na razie osobiście deklaruję chęć zakupu Gamebit'a, proponuję przedyskutować gdzie można kupić najlepiej i najtaniej. Z tego co zauważyłem Kitsch-Bent handluje nimi.

Dodatkowo gdyby istniała możliwość zakupu czarnej klapki na baterie do DMG to pisałbym się na zamówienie. Na ebay niestety nie ma klapki w tym wariancie kolorystycznym, jednakże Kitsch od pewnego czasu zaczął handlować customowymi czarnymi obudowami do DMG z czarnymi klapkami. Może można by było się z nim jakoś dogadać?

Co do reszty proszę o deklarowanie chęci kupna kolejnych epic itemów poprzez postowanie.

Antari: 1x Gamebit 3,8.

MIS: 1x Gamebit 3,8, Przezroczysta klapka GB Color, 2x Screen Protector Play it Loud do DMG.

Pajda: 1x Gamebit 3,8 i 1x Gamebit 4,5.

Tarma: 1x Gamebit 3,8 i 1x Gamebit 4,5.

Mrocznooki: 1x Gamebit 3,8 i 1x Gamebit 4,5 oraz Przezroczysta klapka na baterie do GB Pocket.

Piom: 1x Gamebit 3,8 i 1x Gamebit 4,5 oraz usb 64m smart card, DMG screeen protector normalny i klapka do GBC przeźroczysta.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 15:30:30 wysłana przez Antari »