Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113087 razy)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #420 dnia: Luty 07, 2012, 19:54:40 »
Operation Shadow - Świetna gra, trochę zręcznościowa na zapomnianą konsolkę Nokię N-Gage
Wario Land 2 - Wersja na GBC
Wario Land: Super Mario Land 3 - Któryś raz z kolei. Szukam skarbów ;)
World of Tanks - Świetne, darmowe MMO w świecie czołgów.

I tyle ;)

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #421 dnia: Luty 07, 2012, 23:03:29 »
Wipeout pulse na PSP, trochę powtarzające się trasy, ale generalnie daje sporo radości i często potrafi ukraść godzinkę dwie w ciągu dnia.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #422 dnia: Luty 08, 2012, 07:28:55 »
Ghost Trick.

Calkiem ciekawa fabularnie i wizualnie, ale niemilosiernie dluzaca sie gra (czy naprawde musze to wszystko ogladac i czytac po sto razy?).

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #423 dnia: Luty 08, 2012, 10:57:53 »
Gran Turismo na PSP. Chciałem ją zdobyć już w dniu premiery, ale powstrzymałem się i kupiłem dopiero 1,5 tygodnia temu za 25 zł (nowa!). :) Naprawdę baaardzo dobra gra, wsysa na całe godziny do konsolki. Ponad 800 samochodów do uzbierania, a ja mam dopiero 42. xD Trochę mi jeszcze zajmie czasu uzbieranie wszystkich.
Testy są tak jakby głównym trybem gry, jedne są łatwiejsze, inne trudniejsze, jak to testy. Te na końcu, dodatkowe, są już okropnie trudne. Żeby dostać w nich złoto trzeba być cyborgiem... Tak swoją drogą, zupełnie nie przeszkadza mi brak trybu kariery na który tak wszyscy narzekają.

Mieć PSP i nie grać nigdy w GT na nie to po prostu grzech!

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #424 dnia: Luty 08, 2012, 19:19:04 »
Hehe potwierdzam - Gran Turismo na PSP to pozycja obowiązkowa. Jako były gracz simów mogę co nieco powiedzieć o fizyce, która w tej odsłonie jest naprawdę niezła. Świetny balans między realizmem a arcade, no i wspaniałe bryki. Nie ma to jak polatać bokami R31 tudzież levinką - żadna inna pozycja w tej jakości nam nie zaoferuje takiej rozgrywki. Największa bolączką jest słabej jakości analog w PSP, osobiście łatwiej mi wyczuć auto na krzyżaku. Grafika również powala na kolana. Miód.

Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #425 dnia: Luty 08, 2012, 23:48:43 »
GT na PSP to z kolei u mnie najszybciej kupiona gra w kolekcji po premierze w zyciu :P Ale nie żałuje, edycja kolekcjonerska musiała do mnie trafić :)  Licznik fest nabity w tym tytule i również nie przeszkadza mi brak kariery i tuningu. Dawno nie grałem, a;le czesto powracam do tego tytułu, genialna encyklopedia motoryzacyjna również.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #426 dnia: Luty 09, 2012, 22:35:58 »
Taka ciekawostka.

Przyjechał do mnie kuzyn na ferie :) Ma 13 lat i ogólnie jest miłośnikiem giercowania, zwłaszcza na PC, "bo tam jest najlepsza grafika" :) Lubi gry RPG i RTSy, czasem jak może pogra w strzelankę. Ogólnie poprzeczka zawieszona wysoko. Pomyślałem, że może zainteresuje go troszkę retro graniem. Dałem mu swojego SP'ka i Castevalania Aria of Sorrow. Przez pierwsze parę minut nie ogarniał tematu (chyba mało styczności miał z platformówkami ;)), ale pokazałem mu co i jak i chłopak ma już 30% zamku odkryte :D Wciągnął się niemiłosiernie. Gra pod moim okiem i często do niego zerkam jak tam progres (w AoS jeszcze nie grałem) i mam przy tym niezłą frajdę. Pierwszy raz mam z kim pogadać na żywo o grze na GBA :)

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #427 dnia: Luty 09, 2012, 22:39:56 »
To jak ja z moim starszym bratem : ) Gdyby nie on, to na GBF by mnie było, hehe : )
Ale trochę odwrotnie najczęściej było. Ja zawsze byłam obserwatorem... TUROKA całego przechodziliśmy w jeden dzień bez wyłączania konsoli, bo save'ów nie można było robić :D Ach, błogie czasy : )

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #428 dnia: Luty 09, 2012, 23:06:38 »
To jest właśnie takie "nakręcanie się". Trochę mi tego brakuje w realu. Mam kolegę w pracy, też kolekcjoner i gracz, ale jest fanboy'em Sony, a ja Nintendo. Jedyne co możemy to udawać, że się słuchamy. Każdy się wygada i tyle ;)


Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #429 dnia: Luty 09, 2012, 23:28:40 »
Niedużo fanów Nintendo w Polsce, zwłaszcza retro. I to takich z pierwszego zdarzenia. Tylko w sieci można się wygadać, a w realu to jak igły w stogu siana szukać... Szkoda...
Z bratem na telefonie potrafimy siedzieć godzinami teraz i wspominać dawne czasy, a śmiechu przy tym co nie miara :D Jak się spotkamy to zawsze jest gieranie na starych konsolach.
Nawet w albumie mam z nim zdjęcia przy Amidze CD32, a obok na stole Secret Service. No nie do pobicia xD

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #430 dnia: Luty 10, 2012, 00:01:57 »
Oj ja też wkoło nie mam już za bardzo z kim pogadać w realu o retro grach itd. Ogólnie mi się wydaje że net i te wszystkie usługi trochę zabiły klimat z dawnych lat. Może jestem staroświecki, ale ja się nigdy nie przekonałem do grania przez neta, itp. Jak sobie pomyślę o wspólnym graniu na pegasusie w czołgi czy inne gry nawet na single player w kilka osób (jeden grający reszta obesrwująco-komentujący), partyjkach i niezliczonych bataliach w Wormsy, godzinach spędzonych w salonach gier, wspólnym penetrowaniu świata w Diablo czy graniu na każdym kroku w domu, w szkole u kumpli w DSJ to aż się łezka w oku zbiera. Wtedy nie tylko granie się liczyło, ale nie wiem jak to nazwać, po prostu wspólne "przeżywanie" gry, które sprawiało że nawet w grze dla jednego gracza mogło uczestniczyć kilka osób. Eh te wspomnienia...

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #431 dnia: Luty 10, 2012, 00:05:06 »
Wtedy nie tylko granie się liczyło, ale nie wiem jak to nazwać, po prostu wspólne "przeżywanie" gry, które sprawiało że nawet w grze dla jednego gracza mogło uczestniczyć kilka osób. Eh te wspomnienia...

Dokładnie o to chodzi :)

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #432 dnia: Luty 10, 2012, 00:13:33 »
Weźcie chłopaki przestańcie, bo aż płakać chce. A ja słaba emocjonalnie xD
Dobrze, że jest GBForever, bo inaczej to już w ogóle kiepsko by było... "Forever alone" with your Game Boy ^^

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #433 dnia: Luty 10, 2012, 00:22:07 »
Ja tam w wakacje robiłem mały tournament w Tekkena 3 i Mario Kart 64 na chacie :P Ale co prawda to prawda...te czasy kiedy pobierało się w kawiarence MUGEN'a i postaci z DBZ a potem siadało się w 6 osób i podziwiało co kto przytagał na dyskietkach i jak się tą postacią gra...ehh :P

A wogóle to z takich dziwniejszych opowieści, to za dzieciaka jako jeden z wielu na osiedlu dostałem od znajomego NO$GMB (DOS!) z romem Pokemon Yellow i utopiłem w tej grze 80h :P (Pikachu LVL 100! YEAH!), tak samo z second Genami...doszło do tego że stałem się chodzącym poradnikiem dla znajomych :-) i stałem godzinami w domu przy domofonie a przy klatce zbierał się mały tłum mający pytania :P szkoda że wtedy nie było cyfrówek to bym miał foto chociaż jedno do wspominania xD

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #434 dnia: Luty 10, 2012, 00:25:51 »
Zastanawiam się skąd u Was tyle nostalgii :D Młodzi jesteście jeszcze ;P

BTW
Wydzielę posty do nowego tematu. Dajcie tylko pomysł na tytuł.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #435 dnia: Luty 10, 2012, 09:59:05 »
Ja robię drugie podejście do minecrafta. Bo grać mi się ogólnie w nic nie chce, więc wieczorami sobie włączam muzykę i się trochę bawię w budowanie.

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 426
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #436 dnia: Luty 10, 2012, 12:45:13 »
Shining Soul na GBA :) Zrobiłem drugie podejście od czasu zakupu i dopiero teraz mi się spodobało.

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #437 dnia: Luty 10, 2012, 13:12:27 »
Zaczynam C.O.P.: The Recruit na DSa i pogrywam cały czas z tzw. doskoku w Tekkena na PSP :)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #438 dnia: Luty 10, 2012, 14:18:08 »
A u mnie Patapon 3 na PSP. ;) Genialna gra, wciąga na długie godziny.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #439 dnia: Luty 10, 2012, 17:19:08 »
A u mnie Patapon 3 na PSP. ;) Genialna gra, wciąga na długie godziny.

Fajno. Ja jestem Patapofilem od 1 części. Co ciekawe cz.3 jest zarazem nie lepsza od genialnej moim zdaniem cz.2, jak i tworem, który stoi z nią na równi. To z jednej strony kontynuacja serii, a z drugiej trochę jakby spin-off, bo sporo patentów rozwinęli, lecz równie wiele usunięto. Obie gry (cz.2 i 3) stawiam na równi - bardzo dopracowane tytuły. Trójeczka zrobiona jakby dla hardkorowych wyznawców sagi. Jakich jednostek używasz? :D