Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113072 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #440 dnia: Luty 10, 2012, 17:28:38 »
Taterazay (Tatepon), te z tarczami i mieczami. xd Na razie zbytnio tego nie ogarniam. ;d
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #441 dnia: Luty 10, 2012, 17:32:31 »
Taterazay (Tatepon), te z tarczami i mieczami. xd Na razie zbytnio tego nie ogarniam. ;d

Haha no ja po czasie, podobnie jak w cz.2 odkryłem niepokonany skład, co trochę zepsuło mi wrażenie z gry :P Można co prawda kombinować z innymi jednostkami ale efekty są o lata świetlne gorsze a niektórych wyzwań nie da się zaliczyć. O której jednostki chodzi? NIE POWIEM MUAHAHAHAH

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #442 dnia: Luty 10, 2012, 20:54:35 »
Hehe, ja też dalej w świecie Pataponów tkwię choć z racji ograniczonego czasu wciąż w pierwszej części. Gierka genialna.

Offline Leonidas

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #443 dnia: Luty 10, 2012, 22:22:17 »
Shining Soul na GBA :) Zrobiłem drugie podejście od czasu zakupu i dopiero teraz mi się spodobało.
Aż zazdroszczę :x świetny tytuł 1 czy 2? i gdzie to cudo upolowałeś?
Żeby tak nie offtopować to ja pogrywam w :
Super Mario World i trochę w League of Legends sobie pogrywam, ferie są to się nadrobi trochę tytułów ^^

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #444 dnia: Luty 10, 2012, 23:01:38 »
Fire Emblem: Radiant Dawn (Wii) - wróciłem przerwanej gry (sił nie starczyło :D) na finale i w tydzień udało mi się go przejść. Czyli z 10h pewnie jak nie więcej. To tylko świadczy o poziomie trudności gry. Generalnie już wiele pisałem o tym tytule. Na koniec podsumuję iż jest to bardzo rozbudowana część Fire Emblem, bardzo długa, czuć w niej ogrom świata i armii walczących, przewspaniały klimat i dobra fabuła. No i niesłychanie trudna (poczytajcie o trybie hard, z 400h trzeba by poświęcić by go pokonać haha) Nie wiem czy to nie jest najlepsza pozycja jaką miałem okazję kiedykolwiek ograć na wszystkich konsolach razem wziętych.

Jest to czwarte Fire Emblem jakie przeszedłem w ogóle. Została mi tylko pozycja do nabycia z Gacka i nadchodzące FE 3DS. I tak oto zostałem fanbojem serii, na pewno w przyszłości ogram pozostałe części. Szkoda iż tak mało zostało wydane w języku angielskim. Nie mogę odżałować tego iż New Mystery nie wyszło poza granice Japoni. Chyba muszę zacząć uczyć się nazw broni w języku jap <:

Ogółem spędziłem 80h nad grą

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #445 dnia: Luty 14, 2012, 22:36:58 »
Ja męcze aktualnie 2 gry na GB :D


Pokemon Red - Powoli ale gram ;) Całkiem przyjemnie się gra, w szczególności że przesiadłem się z Pokemon Blaue Edition (Niemiecki) :D


Kirby's Dream Land 2 - Jestem już na ukończeniu... Mam chyba (?) ostatnią wyspę, i ostateczego bossa. Walka dosyć trudna, choć sama gra banalnie prosta :D W miedzyczasie zrobiłem drugi Save i gram od nowa :P


Na swoją kolejkę czeka też Zelda Link's Aweaking :D Ale muszę wymienić baterię do save'ów :)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #446 dnia: Luty 14, 2012, 22:46:52 »
U mnie w PS3 siedzi nowo zakupiona gra ,tamtamtadam! Uncharted 3, geni-genialna grafika, grywalnosć miażdży ,a wszystko dopełnia niesamowita fabuła! W międzyczasie pogrywam w GTA: San Andreas na PC (no cóż hańba grać na tym sprzęciorze ale tutaj najlepiej mi się steruje w GTA ;p),  gra jest moim zdaniem najlepszym GTA, które zostało wydane. A także od czasu do czasu męczę mojego GB Color grając w Pokemon Silver, wszystko jest świetne w tej grze, poczynając od trawy kończąc na pokemonach, 9h nabite, a za mną już 3 odznaki. ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #447 dnia: Luty 14, 2012, 22:58:30 »
A ogrywałeś Uncharted 2 ? Bo doszły mnie słuchy od znajomych że w ogólnym rozrachunku druga część jest lepsza od trzeciej , a nie ukrywam że też zbieram się z ograniem "trójki". Co do GTA to niestety Mario_77 ale mylisz się najlepsze było GTA Vice City a dopiero po nim w kolejności jest San Andreas ;)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #448 dnia: Luty 14, 2012, 23:00:44 »
Ja właśnie cisnę w Uncharted 2:)  już jestem na końcówce, a potem tylko dobicie trofeów:D Gra jest rewelacyjna, nic więcej dodać nie trzeba:D Co to serii GTA to tak jak kolega wyżej najpierw Vice City  apotem San Andreas:)
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline marcin_N

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 173
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #449 dnia: Luty 14, 2012, 23:08:45 »
Ja właśnie wbiłem platynę w Assassins Creed 2. Jutro zacznę chyba Metroid Prime na GC, a w kolejce mam jeszcze GoW: Ghost of Sparta oraz Bioshocka 2 na PS3. No i w sumie jeszcze kilka innych gierek w wersji cyfrowej na PS3, które też czekają na przejście.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #450 dnia: Luty 14, 2012, 23:20:52 »
No to ja trochę odskoczę od konsol :) Kupiłem ostatnio grę Hard Reset na Steam za 19zł i troszkę w to ostatnio pogrywam. Całkiem niezły FPS, gra mi się lepiej niż w Battlefield 3 i Modern Warfare 3 :D Taki powrót do gier FPS lat '90, czyli zbieranie apteczek, amunicji i szukanie sekretów. Fajna grafika, muzyka i klimat w stylu Łowcy Androidów. A... i jeszcze jedno, jest to polska produkcja ludzików co tworzyli Wiedźmina i Painkillera (taka mieszanka).

Na DS męczę niemiłosiernie Picross DS :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #451 dnia: Luty 15, 2012, 00:06:17 »
A ja poległem przy ostatnich trzech 5 gwiazdkowych questach w Monster Hunter na ps2 :P Hmm może poległem to złe słowo - zmęczyłem się, bo aby przejść dalej musiałbym poświęcić 2-3 dni na zbieranie jak największej ilości danego itemu (żaby), które raz, że występują dość randomowo, dwa zazwyczaj w liczbie 1 max na quest. A potrzebuję ich conajmniej 10 xD Najlepiej z 20.

Jutro pyknę może w Kirby's Epic Yarn dla rozluźnienia :)

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #452 dnia: Luty 15, 2012, 06:31:39 »
Hmm... Uncharted - piękna seria. Mam platyny we wszystkich trzech częściach. Jak dla mnie dwójka najsłabsza. Trójka to arcydzieło. Poczekajcie na momenty na pustyni - zabraknie wam tchu w piersiach z zachwytu. Obecnie na PS3 męczę Enslaved. Dobijam pozostałe pucharki do platyny.
A na GB przechodzę Donkey Kong Land 3. Małpiszony są świetne !   ;)

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #453 dnia: Luty 15, 2012, 08:18:33 »
 Enslaved to rewelacyjna gra z genialną fabułą,bohaterami i zakończeniem. Osobiście bardzo żałuję że nie została doceniona przez większość recenzentów.Jedyne co mogę jej zarzucić to poziom trudności , który mógł by być trochę wyższy.

Offline Przemek_07

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 409
  • Daisuki Gēmu Bōi
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #454 dnia: Luty 15, 2012, 15:32:38 »
co mogę jej zarzucić to poziom trudności , który mógł by być trochę wyższy.

Ja na hardzie zaciąłem się na dłużej w dwóch miejscach. Nie jest jakoś hardkorowo ale spacerkiem też bym tego nie nazwał ;) Co do zakończenia to mnie całkowicie nie usatysfakcjonowało. Spodziewałem się jakiegoś happyendu z głównymi bohaterami w roli głównej a dostaliśmy końcówkę z niedopowiedzeniem. Być może twórcy myśleli o kontynuacji jednak gra nie przyjęła się tak jak zakładano i projekt porzucono. Szkoda.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #455 dnia: Luty 15, 2012, 17:25:25 »
Przeszedłem Uncharted 2 i GTA: VC. Ale dla mnie po prostu SA jest lepsze. ;p
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #456 dnia: Luty 15, 2012, 17:34:27 »
To jak nie wiem jak przeżyje Uncharted 3, skoro 2 jestem zachwycona:D Umrę chyba w fotelu:D
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline marcin_N

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 173
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #457 dnia: Luty 15, 2012, 18:42:09 »
Bo żeby docenić GTA:VC trzeba było zasiąść przed PC w 2003 i kilka miesięcy wstecz być już hype'owany materiałami w CDA :) Teraz wiadomo, gra już takiego szału nie robi, ale dla mnie i tak nie zestarzała się nic a nic i spokojnie mógłbym ją raz jeszcze przejść.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #458 dnia: Luty 15, 2012, 18:49:19 »
Ja lepiej wspominam podobnie jak Mario - San Andreas, nawet pomimo hypowania i faktu, że przechodziłem je w kolejności III -> VC -> SA.

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #459 dnia: Luty 15, 2012, 19:01:35 »
Ja Vice City przeszedłem ostatnio :) Nie pierwszy raz zresztą :P Już dawno temu miałem ukończone VC ale niedawno temu postanowiłem to powtórzyć i się udało :D

GTA III miałem prawie całe ukończone (byłem przy misji z niszczeniem tych stoisk z "kawą", czyli z 4 misje do końca)

A GTA SA męczyłem do niedawna, ale wyjechałem na ferie razem z laptopem, ale nie potrzebnie bawiłem się w modowanie SA i teraz mi się całe zj**ało. Wobec czego wrócę do SA po feriach jak wrócę do domu i zainstaluje je od nowa. Jakby co jestem już w San Fierro. Choć moim szczytem osiągnięć było Las Venturas. Utknąłem przy misji w której trzeba lecieć samolocikiem i w powietrzu przejąć samolot z terrorystami...


Jaka jest wg. mnie najlepsza część GTA? Bez wątpienia Vice City :D Ta gra ma swój klimat i tak jak ktoś już wspomniał "Nigdy się nie starzeje" :D