Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113079 razy)

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #460 dnia: Luty 15, 2012, 19:29:25 »
Ja obecnie męczę "Moero! Nekketsu Rhythm Damashii Osu! Tatakae! Ouendan 2" na poziomie Insane xD
Japoński Hard był jak Insane w wersji angielskiej. A najwyższy level jest niemiłosiernie trudny xD Czasami mam wrażenie, że zaraz złamię stylus ^___^;
http://youtu.be/oejVEBEmzp4

A wieczorami po trochu przechodzę The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D : ) Bardzo miło się w to gra : ) A 3D dodaje tylko "koloru" do gameplayu : )

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #461 dnia: Luty 17, 2012, 12:44:59 »
Harry Potter and the Chamber Of Secrets na GBA. Bardzo fajna przygodówka, szczególnie jeśli jest się fanem Harry'ego :D Główna gra nie zabiera zbyt dużo czasu, ale poznanie wszystkich sekretów już tak :) Zamek jest świetnie odwzorowany, tylko trochę za mało (6) czarów. Na drugim roku Harry znał chyba ciut więcej :J Przyjemnie się gra ^^

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #462 dnia: Luty 17, 2012, 18:23:38 »
Jesteś fanem chłopca z blizną? ;d Ja też. ;) Co do tematu, GTA:SA skończone, teraz gram w The Legend of Zelda: Link's Awakening na GB oraz (jak już pisałem) w Uncharted 3 na PS3 i Pokemon Silver na GBC. :)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #463 dnia: Luty 17, 2012, 18:31:30 »
Ahh Zeldzia :D

Jak tylko dostane z powrotem mojego GB, to zaraz się za nią biorę :D

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #464 dnia: Luty 17, 2012, 19:06:17 »
@Mario_77 - Jestem, jestem. Grałeś może w jakąś odsłonę HP na GB? (jak to zabrzmiało) Bo ja znam tylko tą, zresztą to moja druga gra na GBA. Raz ją już przeszedłem, ale na pirackim carcie i do tego nie zbierając praktycznie nic :) Teraz dorwałem oryginał i biorę się za nią na poważnie :D BTW czytałeś Baśnie Barda Beedle'a?

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #465 dnia: Luty 17, 2012, 19:12:11 »
Nie grałem na GB w HP, ale na PC przeszedłem 'od deski do deski' cz.3,5 i 6. ;) Czytałem Baśnie, wszystkie części HP po kilkanaście razy i książki o Quidditch'u i Zwierzętach. ;) Wszystkie te książki oczywiście mam w idealnym stanie na półeczce. ;p
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #466 dnia: Luty 17, 2012, 19:30:52 »
No dokładnie o taką odpowiedż mi chodziło :P U mnie też wszystko stoi ładnie na półeczce ^^ + jeszcze Tezaurus i... klocki Lego z pierwszej części :]

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #467 dnia: Luty 17, 2012, 20:40:10 »
Tezaurusa niestety (jeszcze ;p) nie zakupiłem. ;(  Ale nie zaśmiecajmy tematu. Zapraszam na PW/GG. ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 04, 2012, 10:28:14 »
Resident Evil Revelations przechodzę drugi raz. Za pierwszym razem grałem na normalu, a teraz dla relaksu gram sobie na poziomie casual i się faktycznie relaksuję, bo gra jest łatwa jak spacerek po parku. I ani trochę nie straszna. Przy pierwszych 3 residentach było najwięcej strachu. Ogólnie gra jest ciekawa, przepiękna grafika (po raz pierwszy naprawdę czuję, że 3DS ma moc), bardzo dobra głębia 3D. W sumie największa wada tego residenta to brak zombiaków. I tak jak w 4 i 5 mieliśmy zainfekowanych ludzi, tak tu nie ma nawet tego. Są tylko mutanty, które bardziej pasują do silent hilla niż do residenta (pokrzywione stwory z przerośniętymi łapami, chodzące jak kaleki, albo z ostrzami zamiast rąk itp). I to w sumie całkowicie pozbawia grę straszności (choć w sumie w silent hillu działało). Ten resident to bardziej strzelanka. Jest pare leveli nastawionych na ostrą jatkę, ale są też takie spokojne, gdzie się głównie chodzi od pokoju do pokoju (główna akcja się dzieje na wielkim statku). Ale zabłądzić tu trudno i jako takich zagadek prawie że nie uświadczymy. No i jak się ma circle pada (mam! xD), to gra się wtedy bardzo wygodnie, niczym na padzie od dużej konsoli. Nie pamiętam czy to pisałęm, ale ostatnio ostro też katowałem Mario Kart 7, również na 3DS. Do przejścia zostały mi tylko wyścigi na 150cc, ale za trudne są jak na mój skill ;) No i pograłem w demko Metal Gear Solid na 3DS, ale zabiła mnie gówniana grafika. Tekstury jak z PSXa.

Offline Dexter

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 04, 2012, 12:38:43 »
Pokemon Ruby (zaciąłem się, nie wiem gdzie iść) oraz Pokemon FireRed (masherowanie poków, elitarna czwórka okazała się znacznie trudniejsza niż trenerzy z GYM) na GBA. Ponadto GTA:SA (fabuła zaliczona, zaliczanie tagów i pobocznych zadań), Forza 1 na Xboksa. Shenmue i Resident Evil 2 na Dreamcasta.

Offline Quake96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 382
  • Make Believe...
    • Świat PSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 04, 2012, 13:01:14 »
Ja ostatnio gram na stacjonarnych konsolach :D

PS2 - GTA San Andreas (Zaczynam San Fierro)
PS1 - Resident Evil Director's Cut (Świetna giera)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 04, 2012, 16:01:55 »
Ciężko to nazwać "graniem" bo obecnie gra leży odłogiem do czasu aż wrócę do KrK :D No ale przeszedłem ostatnio ponad 60% gry w Castlevania: Symphony of the Night, czyli rzekomo tej najlepszej z nowoczesnych wcieleń sagi rodziny Belmont. Myślałem, że będzie trochę trudniej, podekspiłem słownie 4-5 levele i już każdy boss praktycznie pada po paru uderzeniach. A obrażenia zadają na poziomie 1 HP po ubraniu diamentowej kolczugi :P No ale mniejsza, ważne że fun jest. Czuje, że gra szybko pęknie, na szczęście w drodze Portrait of Ruin :D

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 05, 2012, 18:48:43 »
Luminous Arc (DS) Wreszcie typowo moje klimaty. Czyli trpg na DSa. Gra w stylu lekkiego anime z gatunku fantasy - czyli jest ciepło, klimatycznie i nieco śmiesznie. Żadnego zbędnego patosu, gra nie insynuuje do bycia czegoś czym nie jest. Do tego naprawdę niezłe taktyczne walki, a spodziewałem się totalnej łatwizny. Gra ma bardzo dobrze rozłożony balast długości potyczek co do ilości fabuły. Wciąga i zupełnie się nie dłuży, nie dziwię się iż gra ma swoje grono wiernych fanów. Plus świetna muzyka i uwaga, coś co nie trafia się często na DSie - częściowy VA! Świetna sprawa. Jedyne czego mogę się przyczepić to staroszkolna oprawa graficzna (mi się podoba, lubię takową tRPGach) i nieco nie intuicyjny interfejs podczas potyczki. Tego ostatniego nie mogę zrozumieć, tyle różnych gier tRPG powstało a wciąż popełniane są duże pomyłki pod względem interfejsu. Wszyscy powinni wzorować się na Fire Emblem :P

Offline gorzki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 06, 2012, 19:46:52 »
Może wyjątkowy nie będę, ale platformówki to mój świat więc aktualnie gram w Warioland 4. Świetna gierka, z każdym poziomem coraz trudniejsza.
Póki co miałbym na tyle:)

Offline Dexter

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 06, 2012, 20:15:21 »
Przed snem ostatnio gram w Harvest Moon na GBA:). Na początku nie wiedziałem o co chodzi, ale pomału zaczyna wciągać.

Offline stillo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 10, 2012, 17:14:09 »
Wreszcie dzisiaj wygospodarowałem trochę czasu, żeby pograć w Faxanadu na NES, ciekawa gra w stylu Zeldy II. Na początku wydawała się nudna, ale po kilku godzinach gry muszę przyznać, że naprawdę mnie wciągnęła.


Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 10, 2012, 18:14:29 »
Mnie w ciągu ostatniego tygodnia udało się ukończyć dwie zaległe gry. Another Code: Two Memories, dość łatwą przygodówkę z ciekawą fabułą oraz Alice in Wonderland DS. Po Alicji nie spodziewałem się zbyt wiele może dlatego tak bardzo mnie zaskoczyła. Unikalny styl graficzny połączony z puzzlami i bohaterami o różnych zdolnościach, nietuzinkowy humor i magiczna oprawa dźwiękowa. Jedyny chyba minusem jest poziom trudności, który dla większości będzie poniżej przeciętnej :) Szczerze polecam.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 10, 2012, 18:56:02 »
Waking Mars, czyli Metroid spotyka Harvest Moon w klimacie Sci-Fi z lat 80-90. Niesamowita sprawa, gre przechodze w kolko od kilku dni probujac wycisnac z niej co tylko sie da.

http://www.wakingmars.com/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 10, 2012, 19:30:04 »
Waking Mars, czyli Metroid spotyka Harvest Moon w klimacie Sci-Fi z lat 80-90. Niesamowita sprawa, gre przechodze w kolko od kilku dni probujac wycisnac z niej co tylko sie da.

http://www.wakingmars.com/

Z ciekawości zapytam, gra posiada jakąś fabułę?

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 10, 2012, 21:29:44 »
Waking Mars, czyli Metroid spotyka Harvest Moon w klimacie Sci-Fi z lat 80-90. Niesamowita sprawa, gre przechodze w kolko od kilku dni probujac wycisnac z niej co tylko sie da.

http://www.wakingmars.com/

Z ciekawości zapytam, gra posiada jakąś fabułę?

Ano posiada, bo wiesz, takie cechy jak fabula czy grywalnosc nie sa typowe wylacznie dla gier na fizycznych nosnikach. ;)