Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113070 razy)

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #500 dnia: Kwiecień 20, 2012, 22:04:00 »
Pocinam w Super Metroida, czuję koniec gry w powietrzu - mój pierwszy Metroid, brałem w ciemno z ciekawości i nie spodziewałem się AŻ tak pozytywnego zaskoczenia. Wciąga jak kalesony.
BDG ALL DAY

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #501 dnia: Kwiecień 20, 2012, 22:18:27 »
Pocinam w Super Metroida, czuję koniec gry w powietrzu - mój pierwszy Metroid, brałem w ciemno z ciekawości i nie spodziewałem się AŻ tak pozytywnego zaskoczenia. Wciąga jak kalesony.

Oj tak, SM czeka na moim Wii aż kupię ten przeklęty Classic Controller. Pewnie gra wyrwie mi z życia kilka tygodni.

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 426
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #502 dnia: Kwiecień 20, 2012, 22:51:15 »
Oj tak, Super Paper Mario na Wii jest genialne! Pierwsza moja gra na Wii, przy której bawiłem się jak za czasów Pegasusa i Super Mario Bros. Absolutny must have na liście posiadaczy Wii, gra warta każdej ceny.
Obecnie męczę Contra 4 na DS i w przerwach Contra: ReBirth na Wii :)

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #503 dnia: Kwiecień 20, 2012, 23:38:35 »
Contra <ślinotok>

Pocinam w Super Metroida, czuję koniec gry w powietrzu - mój pierwszy Metroid, brałem w ciemno z ciekawości i nie spodziewałem się AŻ tak pozytywnego zaskoczenia. Wciąga jak kalesony.

Oj tak, SM czeka na moim Wii aż kupię ten przeklęty Classic Controller. Pewnie gra wyrwie mi z życia kilka tygodni.
Zależy jak z czasem stoisz. Jak masz go dosyć sporo (powiedzmy, że tyle co w liceum/technikum) to w ciągu tygodnia na pewno przejdziesz ;]
BDG ALL DAY

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #504 dnia: Kwiecień 20, 2012, 23:45:42 »
Ja tydzień temu wymasterowałem Contre 4 :) Teraz próbuję ukończyć tryb Hard i pogrywam w klasyczną Contre z NESa, bo jest w C4 jako bonus. Jedna z najlepszych gier na DS.

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #505 dnia: Kwiecień 20, 2012, 23:50:43 »
(...)
bo jest w C4 jako bonus
(...)
Jak mogłem o tym nie wiedzieć?! :O

BTW, Contra to najlepszy multiplayer na świecie.
BDG ALL DAY

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #506 dnia: Kwiecień 20, 2012, 23:54:01 »
W Contra 4 jest jeszcze Super Contra z NES'a :) W ogóle fajne porty, nie ma przekłamań i płynnie działają. W ogóle Contra 4 wypchana jest bonusami. Powinna nazywać się Contra Ultimate, a nie Contra 4 :)

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 426
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #507 dnia: Kwiecień 21, 2012, 08:59:21 »
Wymasterować Contrę 4 - jak to brzmi O_o Ja na easy do tej pory nie mogę jej przejść....

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #508 dnia: Kwiecień 21, 2012, 10:59:47 »
Wymasterować Contrę 4 - jak to brzmi O_o Ja na easy do tej pory nie mogę jej przejść....

Jak zaczynałem grać to też mi się wydawało to niemożliwe. Z czasem skill się podniósł :P Grę zacząłem od razu od Normal, bo w trybie Easy nie ma 2 ostatnich poziomów. Na początek polecam Ci kombinacje broni H i M. H nadaje się idealnie na level z wodospadem, port, miasto i nawet ostatni poziom (do pewnego momentu). Na dodatek jest rewelacyjna we wszystkich tunelówkach. M jest świetna na wszystkich bosów.

Jak skończysz grę na Normal to Challenge Mode będzie o wiele łatwiejszy. Niektóre misje, są mega super hiper hardcorowe, ale do przejścia :D Ostatnia misja to walka z finałowym bosem na 1 życiu :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2012, 11:06:35 wysłana przez GBM_Fan »

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #509 dnia: Kwiecień 21, 2012, 12:39:41 »
Może nie tu powinienem o tym pisać, ale jak już gadamy o DS Contrze to szybko spytam. Ile warta jest taka przyjemność już z wliczoną przesyłką?
BDG ALL DAY

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #510 dnia: Kwiecień 21, 2012, 13:13:53 »
Ja dałem 62zł za zafoliowaną sztukę (już z wysyłką).

Offline PanRobot

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #511 dnia: Kwiecień 21, 2012, 13:17:17 »
Pegasus:
Battletoads
PS3:
Resident Evil 5 i Mortal Kombat vs DC Universe
GBA:
Crash Bandicoot

A od piątku zamierzam pocinać w Super Mario Land

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #512 dnia: Kwiecień 21, 2012, 13:37:03 »
Jak na razie relaksuję się przy Guitar Hero: Legends of Rock na PS3, świetna gra, która naprawdę wciąga, jak na razie gram na gitarze ale planuję zakupić także bębny w przyszłości. :)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #513 dnia: Kwiecień 21, 2012, 13:41:25 »
Właśnie pogrywam sobie w Bete DIABLO III :) Jak by ktoś nie wiedział , to jest otwarty dostęp do bety przez weekend , bodajże do poniedziałku do 19 . Także ściągać klienta Panowie . Acha jak byście mieli problem z logowaniem to w ustawieniach zmieńcie serwer z europejskiego na amerykański , powinno pomóc :)

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #514 dnia: Kwiecień 21, 2012, 16:32:23 »
Kończę Crisis Core FF7 z PSP i pykam w AW Dark Conflic

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #515 dnia: Kwiecień 21, 2012, 17:47:59 »
Kończę Crisis Core FF7 z PSP i pykam w AW Dark Conflic
crisis core rozczarowal mnie jak gralem w to kiedys
sam system i poziom trudnosci to porazka
ja ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na gre
staralem sie przejsc na najtrudniejszym poziomie super ghouls'n ghosts i jestem gdzies w polowie
przejscie jednego poziomu dalej zajmuje mi 1-2 dni
no i weekendami gram w twom na telefonie
lubie czasem pogrindowac wlaczajac sobie w tle jakies drum and bassy

Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #516 dnia: Kwiecień 21, 2012, 17:48:35 »
Kończę Crisis Core FF7 z PSP i pykam w AW Dark Conflic
W końcu coś na psp :P Ja zagrywam sie w MGS Peace Walker

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #517 dnia: Kwiecień 22, 2012, 09:42:24 »
Botanicula.

http://www.botanicula.net/

Do kupienia w najnowszym Humble Bundle razem z Machinarium, Samorostem 2 i Kookym. Samorosty i Machinarium mam od dawna, ale dolaczajac Kooky'ego zrobili mi mila niespodzianke, bo do tej pory nie zdecydowalem sie na kupno dvd z tym filmem.

http://www.humblebundle.com/

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #518 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:37:10 »
A ja przed chwilą NARESZCIE ukończyłem Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure. Grafika rewelacyjna, akcja żywa, muzyka zróżnicowana, gameplay ciekawy, fabuła zabawna, ale coś tu IMO nie zatrybiło i gra mnie nie wciągnęła...

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #519 dnia: Kwiecień 28, 2012, 12:36:10 »
Donkey Kong Country Returns na Nintendo Wii. WoW. Jak przystało na starego fana serii, totalnie mnie wessało. To był taki niespodziewany kop w szczękę zajebistością. Wczoraj z rozbiegu przeszedłem 2 pierwsze światy z szeroko otwartą gębą. Retro-Studios to dla mnie mistrzowie w tej branży. Najpierw wywrócili koncepcję Metroida do góry nogami, czyniąc ją równie (a może i nawet bardziej) grywalną co dwuwymiarowe odsłony serii, a teraz dostarczyli nam niesamowity prezent w postaci ultra klasycznej interpretacji serii DKC. Co ważne developerowi udało się uchwycić ten niesamowity pęd towarzyszący każdej platformówkowej odsłonie przygód małpiej rodziny. Gra momentami płynie, człowiek nie nadąża ogarniać wszystkich odwołań, smaczków graficznych. Czasami tytuł po prostu eksploduje w oczach a my w akcie desperacji próbujemy jakoś ogarnąć naszą postać, potęga! W jednej z aren w dżungli dostrzegłem stojący na jakiejś górze w tle sprite Donkey Konga (z gry Donkey Kong na NES'a), trzymający w łapie Wii Remote. A takich smaczków jest zapewne więcej. Sterowanie - ultra wygodne. Animacja goryli - poezja. Już teraz widzę, że gra idealnie nadawać się będzie do wszelkiej maści speedrunów. W każdym levelu ukrytych zostało także kilka puzzli do zebrania, więc będzie okazja wrócić do każdej z miejscówek. Na dodatek jest hardkorowo. Zwłaszcza jak ktoś próbuje starym zwyczajem w serii, przechodzić levele nie zatrzymując się. Kto ma/planuje kupić Wii i kocha platformówki niech łyka bez żadnych wątpliwości. Ograłem już kilka platformerów na tej konsoli i bez dwóch zdań TO jest esencja gatunku (zaraz po SMG2).