Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113068 razy)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #640 dnia: Październik 22, 2012, 18:06:07 »
No Starfy na DS jest mega prościutkie. Ostatniego bosa rozwaliłem przy pierwszym podejściu. Ale tu nie chodzi nawet o trudność. IMO w tej grze bardzooo kuleje design poziomów. Czasami wieje z nich taką pustką i brakiem kreatywności, że aż w gardle ściska ;) Poza tym gra jest dobra. Ładna grafika, fajne przerywniki, dużo bonusów, muza wpada w ucho. Można by z tego niezły hit zrobić. Z drugiej strony gra jest idealna dla dziecka...

W Super Princess Peach miałem okazję chwile pograć. Rozgrywka całkiem ciekawa, ale nie mam na grę ciśnienia. Może kiedyś wypatrzę tanio na Allegro.

Offline GBAsp88

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Siemka :p
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #641 dnia: Październik 26, 2012, 22:46:32 »
w naruto ninja council xdd
Męczę swoje GBA sp dzień i noc :D

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #642 dnia: Październik 27, 2012, 09:21:08 »
LBP na PSP
i nadal New SMB2 na 3DSie

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #643 dnia: Październik 27, 2012, 11:45:15 »
Punch Quest i Dodonpachi Maximum.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #644 dnia: Listopad 04, 2012, 19:40:44 »
Właśnie ukończyłem Renegade Ops od SEGI + Dodatek. Pochwalę się, że na poziomie hardcore :) Mój pad Xbox 360 jest z tego powodu przeszczęśliwy :D

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #645 dnia: Listopad 04, 2012, 20:35:41 »
Właśnie ukończyłem Renegade Ops od SEGI + Dodatek. Pochwalę się, że na poziomie hardcore :) Mój pad Xbox 360 jest z tego powodu przeszczęśliwy :D

TO TY MASZ XBOX'a 360?!

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #646 dnia: Listopad 04, 2012, 22:47:48 »
Nie trzeba mieć Xbox'a żeby używać pada od Xboxa :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #647 dnia: Listopad 07, 2012, 12:27:06 »
Wczoraj ukończyłem Mighty Flip Champs! Kolejny genialny tytuł, który został potraktowany zdawkowo. Wszystkie poziomy ukończyłem z S Rank, ale nie było to wielkim wyzwaniem. Niestety gra jest stosunkowo krótka, przez poziomy leci się jak burza i niestety na końcu zostajemy z niczym. Jakby stworzenie np. paru poziomów dodatkowych było problemem. Nie wiem, może po prostu taka polityka Nintendo jeśli chodzi o gry na DSi Ware, bo podobnie było z Shantae.

Offline ESKAred

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • So yeah...
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #648 dnia: Listopad 18, 2012, 10:03:55 »
Aktualnie gram w pokemon fr/lg/r/s/e

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #649 dnia: Listopad 19, 2012, 22:54:14 »
Fire Emblem: Sword of Seals ukończone. Epicka gra, pod koniec aż mi się łezka zakręciła :_)  Polecam każdemu.

No i pochwalę się, że grę skończyłem z rangą A :)

EDIT
Dodam jeszcze, że przejście kampanii to dopiero początek zabawy :D Masę bonusów dostałem na zakończenie, w tym nowych bohaterów, nowe tryby gry, nowe mapy, nową muzykę, nowe opcje w menu. No bomba.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2012, 23:13:30 wysłana przez GBM_Fan »

Offline stillo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #650 dnia: Listopad 29, 2012, 16:40:10 »
Właśnie ukończyłem Castlevanie Harmony of Dissonance i nie mogę się nadziwić jaka ta gra jest krótka i łatwa. Fakt, bardzo mi się spodobała i muszę przyznać, że się wciągnąłem, ale po walce z Maximem, kiedy zobaczyłem scenkę z rozpadającym się zamkiem i napisy końcowe, to aż mi kopara opadła. Także pod względem poziomu trudności nie umywa się do Circle Of The Moon, ale za to nadrabia świetna fabułą, która wg. mnie jest o wiele lepsza niż u poprzedniczki.


Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #651 dnia: Listopad 29, 2012, 17:09:33 »
Oj tam zawracac sobie glowe fabula w Castlevanii. Od pierwszej czesci wiele sie nie zmienilo. ;)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #652 dnia: Listopad 29, 2012, 18:33:33 »
Właśnie ukończyłem Castlevanie Harmony of Dissonance i nie mogę się nadziwić jaka ta gra jest krótka i łatwa. Fakt, bardzo mi się spodobała i muszę przyznać, że się wciągnąłem, ale po walce z Maximem, kiedy zobaczyłem scenkę z rozpadającym się zamkiem i napisy końcowe, to aż mi kopara opadła. Także pod względem poziomu trudności nie umywa się do Circle Of The Moon, ale za to nadrabia świetna fabułą, która wg. mnie jest o wiele lepsza niż u poprzedniczki.

A motyw z pompowaniem leveli też jest? W CotM to mi zaburzyło rozgrywkę, bo nabiłem chyba 75 level postaci, a potem final bossa z palcem w nosie rozwaliłem.

Offline stillo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #653 dnia: Listopad 29, 2012, 19:34:03 »
No ja na wbijanie lvli nie poświęciłem ani chwili, nawet wszystkich ksiąg nie zebrałem, tylko te, które mi się po drodze nawinęły i ukończyłem grę w 13 godzin i 40 minut przy czym wbiłem 47 lvl a final bossa pokonałem dosłownie w niecałą minutę i wydaje mi się, że pokonałbym go nawet gdybym miał 10 lvli mniej :)


Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #654 dnia: Listopad 29, 2012, 21:19:52 »
Ja na każdego finalnego bossa w Castlevaniach napieram z 100 lv. :P To nie są NES'owe Mega Many. Inne czasy, inne gry, inne możliwości :P Tu już nawet nie chodzi o nabijanie leveli co korzystanie z szerokiego wachlarza broni i czarów. Ja lubię się bawić grą a nie ograniczać - nieważne z jakich powodów, osobistego wyzwania czy chęci jak najszybszego przejścia gry :)

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #655 dnia: Listopad 30, 2012, 16:27:21 »
Obecnie gram w Link's Awakening na 3DS'ie. Jestem zły bo w drugim dung'u jest zagadka wymagająca znajomości nazw poszczególnych przeciwników... Jasna chol*ra, troche Nintendo daje ciała nie dodając manuali do gier virtual console... Choćby takich a'la "pdf". Człowiek stracił dobre 2 godziny i próbował wszelkich możliwych kombinacji bez skutku. W przypadku znajomości imion stworów sprawa byłaby wręcz banalna... Bezsens straszny, wkur*ili mnie całym faktem. Rozumiem że gry virtual console na 3DS'a z zamiaru są dla sentymentalistów, ale co jeżeli ktoś chce zagrać w dany tytuł pierwszy raz. Widzisz i nie grzmisz. Grrr...
Do czego zmierzam? Do tego że po jakimś czasie nie miałem wyboru i przeczytałem guide do gry na pewnej stronie. Wiemy że Zelda z guidem to sh!t, ale co miałem zrobić? Zagadka była nie wykonalna dla laik'a który nie interesuje się tak universum Zeldy (tj. nazwami wrogów). God damn it Nintendo! Burn in hell.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #656 dnia: Listopad 30, 2012, 17:39:38 »
Jednym słowem gra budzi emocje :D I to się liczy!

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #657 dnia: Grudzień 31, 2012, 22:53:48 »
Probowalem Final Fantasy 3 i 4 na iOS (3 to podrasowana wersja 3 na DSa, 4 wyglada podobnie), ale jak chcialbym finale polubic, tak nie moge.

A wiec zamiast sie zmuszac do finali, bardzo przyjemnie marnuje czas przy odblokowywaniu sekretow w Super Mario 3D Land i New Super Mario Bros 2. Jest prawdziwa radocha ze znajdywania tych ostatnich, rzecz jasna jesli tylko nie psuc sobie wszystkiego podpowiedziami.

Albo bialym tanooki.


Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #658 dnia: Grudzień 31, 2012, 23:14:41 »
3D land ograłem na maxa i jakoś tego specjalnie nie odczułem :P FFIV na DS to dla mnie kultowa produkcja, w wersji na iOS chyba przytemperowali trochę poziom trudności :P

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #659 dnia: Grudzień 31, 2012, 23:42:15 »
Expić trzeba i expić, może by kogoś wynająć by za nas poexpił w tych grach ;D