Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113072 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #660 dnia: Styczeń 01, 2013, 02:01:07 »
Expić trzeba i expić, może by kogoś wynająć by za nas poexpił w tych grach ;D

Na DS jest auto-battle :P Choć ja odnajduję przyjemność w expieniu. Chyba nawyk jeszcze z czasów Pokemonów :)

Offline Krupier

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 210
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #661 dnia: Styczeń 09, 2013, 16:07:18 »
Pykam od jakichś 5h (nie non stop ;p) w Pokemon Ruby. Kurde, na GBA jednak wychodziły gry z duszą, a Pokemony to już w ogóle. Chociaż na początku mnie te dziwne wytwory japońskiej wyobraźni nie przekonywały (wychowałem się na Yellow/Red/Blue), ale z czasem jednak i emocje się pojawiają gdy jakiś uncommon się pojawia. ;]

Muszę sobie chyba SPka jakiegoś sprawić bo na dotykowym ekranie w Androidzie lipnie się gra. ;p

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #662 dnia: Styczeń 09, 2013, 17:42:16 »
Krupier tak samo Pokemony mnie wciagnely na emulatorze na telefonie (też dotyk) kupilem gameboya , pokemony i to zupelnie co innego :D to jak sie gra to magia :D

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #663 dnia: Styczeń 27, 2013, 21:58:00 »
Dzisiaj ukończyłem Eliwood Normal Mode w FE7 (podstawowa kampania) i znowu stwierdzam, że FE6 rządzi. Niby wszystko w FE7 jest na plus. Jest bardziej rozbudowana prawie pod każdym względem, ale... no właśnie ktoś tu chciało za bardzo wszystko wygładzić dla zachodniego gracza. Poważnie. FE7 w porównaniu z trybem Normal w FE6 to jak spacer w ciepły letni wieczór brzegiem morza ;D Leci się przez chaptery jak burza, dostajemy na tacy masę broni i itemów, których nawet nie mamy okazji użyć, bo już się gra kończy. Do tego dochodzi masę innych defektów, które może kiedyś opiszę. Nie zrozumcie mnie źle, FE7 to fantastyczna gra, ale dla kogoś kto miał styczność z FE6 może być tytułem troszkę wypłowiałym. Strach się bać co tam w FE8 zobaczę ;)

Na razie robię sobie przerwę od FE7, wrócę za parę tygodni do trybu Eliwood Hard Mode. Tymczasem dokończę Super Mario Advance.

Offline dolar9

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #664 dnia: Styczeń 27, 2013, 22:24:09 »
pc nfs world
ps3 gt5 nie wiem ile to czasu zajmuje ale ja juz gral 5 miesiecy i dalej nie widze konca
xbox360 forza 3 cos pieknego jak ma sie konto wykupione, mecze po za tym ded island ale juz mnie to przerasta jak wpadam do wioski i mnie karczuja
gba sp mam iedna gre jak narazie wladce pierscieni 2 wieze
android farming symulator rasowy rolnik heheh

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #665 dnia: Styczeń 28, 2013, 18:09:32 »
Lego Star Wars:The video game PC
Paraworld PC
Batman:Arkham Asylum PC
Oto kręcąca kokoszka:

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #666 dnia: Luty 04, 2013, 23:27:57 »
Wario Land 1 (Super Mario Land 3)
Pokemon Fire Red


Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #667 dnia: Luty 04, 2013, 23:37:10 »
Wario Land 1 (Super Mario Land 3)
Pokemon Fire Red

Nareszcie ktoś kto ogrywa Game Boy'owe pozycje :) Też mam zamiar chwycić za Wario Land w najbliższym czasie, ale zacząłem Wario Land II i muszę je skończyć, bo się zamieszam kompletnie.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #668 dnia: Luty 05, 2013, 00:50:17 »
Właśnie! Co Wy na Game Boy'ach nie gracie?! Kurcze ja teraz katuje masę tytułów:
Metroid Fusion GBA, Castlevania NESowa z Classic serii, Ghosts'n Goblins na GB. Te gry to magia; nie żebym piętnował nowsze konsole, ale nie zapominajcie o starych dobrych pikselowych gierach :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #669 dnia: Luty 05, 2013, 02:16:11 »
Ghosts'n Goblins na GB, o tak świetna pozycja. Ostatnio sobie ją odświeżyłem w pełnej palecie na GB Color. Coś pięknego ^_^

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #670 dnia: Marzec 23, 2013, 10:03:04 »
U mnie na tapecie w wolnych chwilach Mario vs. Donkey Kong. Kiedyś grę prawie skończyłem (ze wszystkimi gwiazdkami), ale sprzedałem cart, bo trafił się lepszy i gram od nowa :D To ewidentnie świadczy o mocy tego tytułu.

Tak poza tym to pogrywam też w krwistego Blood na MS-DOS :D Na GOG było promo to chwyciłem. Stare czasy się przypomniały, a sama gra jest nadal niezła i całkiem trudna. Gram na średnim, ale są momenty grozy i przyzwyczajenie do autosave w nowych grach czasami mnie dobija :D

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #671 dnia: Marzec 23, 2013, 12:14:53 »
Ja właśnie skończyłem Resident Evil 4 na Wii. Bardzo dobra gra :)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #672 dnia: Marzec 23, 2013, 19:53:07 »
Diablo 3 i Real Racing 3.

Offline ESKAred

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 104
  • So yeah...
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #673 dnia: Marzec 24, 2013, 06:38:10 »
my fantasy online 3

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #674 dnia: Marzec 25, 2013, 12:58:19 »
HarmoKnight!

Zabawne gry robi Game Freak jak sie tylko pokami nie zajmuje. Msm wrazenie, ze na dlugo mi gra nie wystarczy, ale jestem pozytywnie zaskoczony i zadowolony. Az mam ochote odpalic Rhythm Tengoku.

Acha, przy Monster Hunterze na 3DSa zasypiam z nudow. Gdzie ten slynny geniusz serii?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #675 dnia: Marzec 25, 2013, 18:00:14 »
No właśnie, gra jest nudna i żałosna.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #676 dnia: Marzec 25, 2013, 20:31:23 »
Powiem tak:
Demówka MH3 jest moim pierwszym kontaktem z serią i wcale mnie nie zachęca do kupna pełnej.
Słyszę tyle pozytywów, że chyba będę zmuszony odnaleźć gdzieś odsłonę na Wii (nie mylić z łiju), aby zmienić zdanie o MH

A co się tyczy HarmoKnighta to rzeczywiście zabawny i wciągający projekt GameFreaka demówka w przeciwieństwie do MH3 i nowej Zamkovanii zachęca do wydania kasy na pełną wersję :)


A żeby nie było offtopu:
próbuję obecnie wrócić do Tales of the Abbyss, gierka świetna, ale ciężko wrócić i pokonać trudnego bossa po ograniu zeldy :)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #677 dnia: Marzec 25, 2013, 22:02:05 »
Tales of Abyss to dla mnie jeden z najlepszych jRPGów ever. Świetna fabuła, fajny VA, dobra grafika z kamerami które pasują do środowiska 3D. Plus muzyka i rozbudowanie gry. Owszem inne nowsze Talesy może doganiają tę grę, tego nie wiem. Ale Abyss ma klasę, a odsłona na 3DSa jest strzałem w dziesiątkę.

Zmień taktykę, Abyss jest prostą gra ja nie expiąc w ogóle i omijając nieco walk pokonałem praktycznie cała grę bez problemów.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #678 dnia: Marzec 26, 2013, 15:39:15 »
dzisiaj z rana, nie myśląc jeszcze zbytnio udało mi się tą Legrettę (ta z pistoletami) pokonać - błogosławione podejście "bić i zwiewać aby nie paść"
miałem na zapasie tylko 2 buteleczki wskrzeszające i obie zużyłem :D
teraz pójdzie z górki, za parę dni MOŻE ukończę, tak przez święta ;)

gra na wielki plus, jedyny minusik dla mnie to te rozmowy "portretowe" nie zdubbingowane tak jak reszta, dla mnie gra 9.5/10 :)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #679 dnia: Marzec 26, 2013, 19:12:08 »
Te poboczne rozmowy mają swój klimat właśnie :) To element unikatowy dla serii Tales. Dubbing by był tam fajny (albo chociaż pokolorowanie nicków) jednak jest tego na tyle że po prostu nie było to chyba technicznie możliwe opłacalne.