Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113072 razy)

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #680 dnia: Marzec 26, 2013, 22:11:10 »
mają swój klimat, a jakżeby inaczej ;)
możliwe, że niezbyt im się to opłaca, a szkoda
na słowo wierzę, że unikatowe dla serii Tales, bo to moja pierwsza styczność z serią ;)
może ogram jakieś inne po ukończeniu tej

a tak pobocznie - fajnie po trzech miechach od kupienia konsoli dowiedzieć się, że ma ambasadora :D przypadkowo sprawdziłem w eshopie ściągane kiedyś appy, a tam gierki ambasadarowe - miły zonk :)
od razu uruchomiłem pierwszą Zeldę, ale za chuuu nie wiadomo gdzie iść, mam miecz i latam wkoło po mapie :D

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #681 dnia: Marzec 28, 2013, 17:54:47 »
Ja gram w :
http://www.newgrounds.com/portal/view/495903
epicką grę rpg.Polecam każdemu.Utknąłem na ostatnim bossie.Pomóżcie!
Oto kręcąca kokoszka:

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #682 dnia: Marzec 28, 2013, 19:21:10 »
Na piątek urlop wzięty, a dziś demo FE w eszopie. Hajp 4 letni na nowe FE w końcu będzie ugaszony. Demo właśnie się pobiera. Bez odbioru.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #683 dnia: Marzec 28, 2013, 20:48:19 »
Wrażenia z demka z FE z drugiego forum przeklejam.

Ja się trochę zawiodłem. W sumie mimo iż starałem się nie oglądać / nie czytać za wiele o grze jako takie tam wyobrażenie miałem o całości. Podsumowując

+ Widać budżet i dopracowane elementy, typu menusy itp. lipy tutaj nie zrobiono i to mnie bardzo cieszy
+ Fajne dźwięki, animacje genialne, przerywniki i bitwy
- Ale czy te animacje tworzą FE? Ja bym skierował ten budżet w inne strefy, taktyko maniacy i tak wyłączą animacje po 1h
- Najgorsze przypuszczenia się też sprawdziły - chibi i humor. Poważne gry są fajne bo jest ich mało i są poważne. Od gier z humorem mamy Talesy i inne tytuły. Szkoda. Nie to też że nie lubię gier z humorem, ale FE cenię za patos i o tym iż mówi o rasiźmie, skutkach wojny itp. Natomiast tutaj w demku atakuje mnie humorzasta laska i potwory z nieba.
- Poziom trudności na poziomie hard = ujemny. Mam nadzieję że Lunatic jest dostępne od początku bo inaczej kupa

Widać seria musi obrać taki kierunek, by casual kupił. No i jak widać kupił bo gra się sprzedała dużo lepiej od poprzedników. Generalnie to i tak whatever moje narzekania bo i tak ogram. Może nawet lepiej bo się cudów na kiju nie będę spodziewał i pewnie gra mnie pozytywnie zaskoczy. Hehe.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #684 dnia: Marzec 30, 2013, 16:32:03 »
Po demie:
-dopracowane animacje zaraz ludzie powyłączają
-nie czuć tego patosu(ograne przeze mnie GBA-owe FE miały dramatyczny przebieg fabuły, a tu siostrunia ma foszki)

+wraca postać taktyka, co więcej jest GRYWALNA i mieczem i magią ^^
+czysta esencja FE

Jak będę miał kasę to FE kupię premierowo, ale jeśli nie to nie będę miał problemu z wyczekaniem na tańsze używki

Offline tomcio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 175
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #685 dnia: Marzec 31, 2013, 14:25:32 »
Cześć wszystkim! Troszkę czasu minęło od moich ostatnich odwiedzin - mam nadzieję, że ktoś tu mnie jeszcze pamięta :) Przez dłuższy czas nie ruszałem mojego GBA SP, jednak kilka dni temu postanowiłem go odkurzyć i wziąć się za kilka gier, które od kilku lat są na liście tych do przejścia. Na pierwszy ogień poszła Castlevania Aria of Sorrow (początek - mniej więcej godzina gry za mną) oraz Advance Wars - tutaj piąta misja z rzędu. Aria of Sorrow to tak naprawdę drugie moje spotkanie z wampirzą serią, wcześniej trochę grałem na emulatorze w SotN na PSP. Muszę jednak stwierdzić, że odsłona na GBA bardziej mi się podoba, głównie przez patent ze zbieraniem dusz. Zdobywanie kolejnych umiejętności nad wyraz przypomina mi mojego kochanego Metroida. Mam nadzieję, że uda mi się dotrwać do końca tej gry.

Jeżeli zaś chodzi o AW - przyznaję się, że swoją przygodę z cyklem zacząłem od dwójki. Najwyższy czas nadrobić zaległości. To taki mały wstęp do bliższego romansu z Fire Emblem, który chciałbym kiedyś rozpocząć.

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #686 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:09:01 »
Cześć po mega przerwie! ;-)

Po dość długim okresie non-gamingu wracam do gry! (dosłownie ;) ). Na pierwszy ogień poleci Trip World kochanego Sunsoft (ach, już nie moge się doczekać by znowu zanurzyć oczęta w Gimmick'u). Do pokonania mam kilkadziesiąt tytułów. Dam radę ;) Trzeba uzupełnić experience, to moja ambitna misja.

Pozdrawiam!

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #687 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:32:15 »
Cześć po mega przerwie! ;-)

Po dość długim okresie non-gamingu wracam do gry! (dosłownie ;) ). Na pierwszy ogień poleci Trip World kochanego Sunsoft (ach, już nie moge się doczekać by znowu zanurzyć oczęta w Gimmick'u). Do pokonania mam kilkadziesiąt tytułów. Dam radę ;) Trzeba uzupełnić experience, to moja ambitna misja.

Pozdrawiam!

Uuu... no to pojechałeś. Mało kto tutaj gra w klasyki, oczywiście pomijając mnie :P

Pytanko tylko za 100%. Oryginał czy ROM? Tak z ciekawości pytam. Jak org. to high five ;D

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #688 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:38:32 »
High five nie będzie :) "Kopia zapasowa" rzekłbym oficjalnie. High Fivy bedziemy przybijac za niedlugo jak bede wracal do ogrywania wszelkich 3DS'owych tytulow. Mysle nad NSMario Bros'em 2 lub Pokemonem Dungeon: Gates to infinity.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #689 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:42:11 »
High five nie będzie :) "Kopia zapasowa" rzekłbym oficjalnie. High Fivy bedziemy przybijac za niedlugo jak bede wracal do ogrywania wszelkich 3DS'owych tytulow. Mysle nad NSMario Bros'em 2 lub Pokemonem Dungeon: Gates to infinity.

Trip World to najrzadsza pozycja jeśli chodzi o gry na GB. Stąd moje pytanie :)

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #690 dnia: Kwiecień 07, 2013, 21:48:53 »
Jak gra okaże się tak dobra jak Gimmick to z chęcią oddam jej hołd zakupując w e-shopie na 3DS'ku ;) Myśle że do końca tygodnia opisze wrażenia w innym temacie.

Hej!

Offline Rafi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #691 dnia: Kwiecień 13, 2013, 14:53:18 »
Obecnie pogrywam w ICO na Ps2, Pokemon Blue i Zeldę Oracle of Ages na GBC. ICO jest świetną grą, ale momentami potrafi być irytująca. Przez złą pracę kamery, albo durną pomyłkę, można bardzo szybko zginąć i przez to musimy wykonywać daną czynność od nowa. Przy drugiej czy trzeciej próbie, człowiek potrafi wyjść z siebie >.<

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #692 dnia: Kwiecień 13, 2013, 15:51:56 »
Dziś już 3 godziny z Super Mario World :) Ka-pi-ta-lne! Polecam każdemu, oczywiście jeżeli posiada oryginal (albo Wii console).

Offline Janota 8

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #693 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:25:20 »
Aktualnie w... a zobaczcie sami :D
http://jebzdzidyb.pl/obrazek/92143

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #694 dnia: Maj 11, 2013, 22:06:31 »
Na GBA Drill Dozer (skasowalem moje dawne 100% i gram od nowa, swietna sprawa) i Rhythm Tengoku (tego nigdy nie mam dosyc).

Na kompie Hotline Miami (dopiero niedawno wyszla wersja na Maka, wiec moge w spokoju wyciskac z gry co sie da) i Diablo 3 (bardziej dla utrzymania kontaktu z tym, co sie dzieje z gra i dookola niej, bo nie mam teraz czasu na siedzenie nad nia dniami i nocami).

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #695 dnia: Maj 11, 2013, 22:41:39 »
Drill Dozer przeszedłem, ale na masterowanie tytułu siły nie miałem. Pomimo mojego zamiłowania do gatunku to gameplay kompletnie mi nie podszedł, jednak wolę kiedy sterowana przeze mnie postać jest bardziej mobilna :P Poza tym klimat mi kompletnie nie pasował. Na plus zaliczam świetna grafikę.

Offline stillo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #696 dnia: Maj 12, 2013, 21:54:03 »
Pogrywam sobie w Batmana na NES, gierka majstersztyk. Soundtrack'i powalają, grę opłaca się odpalić chociażby po to, by ich posłuchać. Na handheldach króluje Dragon Quest IX, mimo, że zacząłem grać od nowa, gra się na prawdę przyjemnie. Obecnie jestem już w miasteczku Upover. Od czasu do czasu pogram też trochę w Zelde Minish Cap.


Offline SennseJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Piwna Recenzja
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #697 dnia: Maj 13, 2013, 09:42:21 »
Ja naparzam w Chrono Trigger. Gra ma moc. Aktualnie jestem po tym jak pojawił się Black Omen i znalazłem tą wielką muszlę :)

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #698 dnia: Maj 13, 2013, 11:01:22 »
Ja przechodzę po raz setny Manhunta na PC, na GB zaczynam Super Mario Land 2, 6 Gold Coins :)

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #699 dnia: Maj 13, 2013, 11:53:11 »
Klasycznie, czyli Advance u mnie.

Golden Sun - przypominam sobie; historia, którą warto przeżyć jeszcze raz.
                               Może z godzinka gry za mną, więc jeszcze będzie trochę zabawy.

Klonoa 2 - Grane w międzyczasie. Póki co nie widzę większej jakości w stosunku do części pierwszej.
                           Zasady te same w nowej odżywce.
                           Czołówka średniolepszych platformerów, ale zaczyna już trochę nużyć.

Czasem odpalę Mario Gold na GBC. Euforia sprzed lat już opadła przy tym tytule ;)