Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113087 razy)

Offline adam104100

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 311
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #720 dnia: Czerwiec 01, 2013, 18:19:53 »
Ja obecnie gram w GTA IV razem z dodatkami, które kupiłem ze 3 lata temu w Media Mark za 150zł (chyba).W tedy miałem za słabego kompa i gra była pokazem slajdów :) .Obecnie przechodzę The Lost and Damned. Super jeździ się motorami w najniebezpieczniejszym gangu motocyklowym w mieście.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #721 dnia: Czerwiec 07, 2013, 17:44:56 »
Wciaz Donkey na 3DSie. Fantastyczne replayabiliy; milion coraz trudniejszych sposobow na przejscie teoretycznie tych samych, a jednak innych plansz (swietnie zaprojektowanych swoja droga). Wiecej trudno opisywac, zeby nie spoilerowac. Jak na moj spaczony gust, to najlepsza do tej pory platformowka na 3DSa.

Paper Mario Sticker Star i Luigi's Mansion 2 leza odlogiem i czekaja na swoja kolej.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #722 dnia: Czerwiec 08, 2013, 00:33:29 »
Zone of The Enders GBA - pokonane. Fajna fabuła, genialna muzyka!, przyzwoite menusy i wysokiej jakości wykonanie choć nie wszystkiego. Walki średnie ale można czerpać z nich nieco funu. Co najważniejsze gra wciągnęła i z niecierpliwością przełączałem się na kolejne misje - co będzie dalej? Pewnie całość jest schematyczna jak ktoś zna gatunek, ale to nie oznacza że zła. Generalnie jest to niszowy zapomniany tytuł na GBA który będę bardzo długo i dobrze wspominał. Dawno nie miałem takiego funu na tej generacji konsol. Polecam.

PS. Mechami nie ma co się zrażać :) Nie czuć tegoż w grze.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #723 dnia: Czerwiec 08, 2013, 00:46:24 »
@Keitaro

ZoTE jest dłuuuuga?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #724 dnia: Czerwiec 08, 2013, 00:59:44 »
@Inlagd: Zdradź coś o bonusach w tej wersji. Dodali może Dixie, Kiddy Kong? :D Słyszałem o jakichś nowych levelach w stosunku do wersji na Wii, ale nic więcej. Jeżeli dodali nowe postacie to może się skuszę, w przeciwnym wypadku raczej nie bo wymaksowałem ten tytuł na fulla w wersji na Wii. hehe, nie ma co się dziwić, iż gra jest genialna, w końcu stoją za nią wirtuozi z Retro-Studios :)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #725 dnia: Czerwiec 08, 2013, 01:26:32 »
Uwaga, ponizej spoilery dot. Donkey Konga na 3DSa!

Jesli mowa o roznicach, to na 3DSie godny uwagi jest tylko dodatkowy swiat (calkiem zabawnych 8 plansz z nowymi pomyslami plus odjechana swiatynia), bo szeroko reklamowany tryb "new mode" to tylko mnostwo ulatwien, ktore nalezy omijac szerokim lukiem (czytaj: wybierac "original mode").

Wymaksowales gre na Wii? Masz na mysli ukonczone 200%, wszystkie niebieskie gwiazdy za KONGi w mirror mode i wszystkie zlote medale na czas? :O

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #726 dnia: Czerwiec 08, 2013, 01:55:54 »
Yup literki, puzzle i mirror mode. Chyba około miesiąca mi to zajęło. Z tym, że nie zrobiłem wszystkich rekordów czasowych na złoto, bo to było już szaleństwo. Chciałbym kiedyś wrócić do tego :P  W wersji na Wii też była świątynia, pamiętam wiele razy powtarzałem tam skoki :) Niektóre sekwencje trzeba było pokonywać takim ciągiem, na Wii sterowało się Kongiem poprzez wychylenia pilota tzn. poprzez zamach w dół Kong się turlał. Bardzo naturalnie im to wyszło i szybko się przyzwyczaiłem i doceniłem rozwiązanie. Bardzo intuicyjne wbrew pozorom. Genialny platformer ogółem, stawiam tylko trochę poniżej Super Mario Galaxy 2 i Trylogii MP.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #727 dnia: Czerwiec 08, 2013, 15:12:45 »
@Keitaro

ZoTE jest dłuuuuga?

Wydaje mi się że 15-20h. Nie ma niestety licznika więc ciężko określić. Gra jest chyba bardzo tania i niedoceniona więc tak czy inaczej warto.

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #728 dnia: Czerwiec 08, 2013, 15:29:09 »
Warioland 4 :) Całkowity PRZESKOK z GB czy GBC :) Nie grałem jeszcze w WL 3 ale 4 wymiata :) Naprawdę gra z dużym poczuciem humoru i przerywnikami na wysokim poziomie. Pewnie już graliście w tą grę, ale jako, że jestem zachwycony to wspomnę mimo wszystko. Zaczynam wątpić w to, że Wario jest postacią negatywną, według mnie to pozytyw o całkowicie innym charakterze i ciut innej moralności niż inni bohaterowie konsolowych zmagań.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #729 dnia: Czerwiec 11, 2013, 21:07:06 »
Chronicles of Mystery: The Secret Tree of Life (DS) - z cyklu tanich niszówek. Wzbudziła mieszane uczucie. Gra która przypomina pecetowe produkcje i klimaty europejskie. Zaczynając od zalet - Chronicles of Mystery ma świetną muzykę, dobry interfejs, fajne tła i kilka niezłych zagadek. Niestety wadą jest to iż jest krótka, na ukończenie wystarczy chyba z 5-6h. No ale popularne tytuły jak Trace Memory na DSa wcale nie są dłuższe. Drugą wadą to szczątkowa fabuła. Generalnie jednak grało mi się bardzo przyjemnie i mam ochotę na więcej, zwłaszcza zagadek typu znajdź na ekranie. Trzeba powiedzieć że nie jest to źle zrobiona produkcja czy coś, może się podobać jak liczymy się z tym co zastaniemy i ile zapłaciliśmy. Nie jest to gra typu spieprzono tak interfejs że nic nie widać. Dużo większe i popularniejsze gry często mają bardziej skopane systemy. Solidna gra szkoda że zabrakło nieco funduszy by to wydłużyć i dodać więcej fabuły, a wtedy może ktoś by zapamiętał polskie imiona i nazwiska z końca gry.

Offline animare

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #730 dnia: Czerwiec 12, 2013, 10:12:42 »
Aktualnie nie mam dużo czasu, a że dostałem natchnienia to postanowiłem wrócić do klasyków:
- FF Tactics Advance
- Advance Wars

Próbuje także zabrać się za gry takie jak:
-Disgaea DS
-Suikoden Tierkreis

Ale z braku czasu, a przede wszystkim kartów z owymi grami jakoś słabo mi to idzie :).
gg: 8211860. Retro-Fan :)

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #731 dnia: Czerwiec 12, 2013, 14:28:07 »
Ja się zabrałem na razie za Fire Emblem Awakening (@GBM_Fan: za FE6 się miałem zabrać, ale trafiła mi się okazja i nowszy wygrał tymczasowo - można potraktować jako rozgrzewkę :D). Gram na poziomie Hard w Classic Mode. Obecnie jestem w Chapterze 5. i jakoś to leci do przodu, głównie przez głupie pomyłki replay'owałem, ale Ch.5 już wymaga pomyślunku głębszego i małej dozy szczęścia (przy link attack) :D

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #732 dnia: Czerwiec 12, 2013, 15:00:23 »
No no, nvd96 ja cały czas czekam na relację z HM :D

A ja wczoraj zacząłem grać w Might & Magic: Clash of Heroes na DS i jak na razie jest rewelacyjnieee. Śliczna grafa, fajny klimat, muza i wciągający gameplay.

Dobijam też do końca Picross DS i Commando: Steel Disaster.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #733 dnia: Czerwiec 12, 2013, 15:17:53 »
Doczekasz się, nie bój żaby ;)

A fakt, M&M:CoH jest genialne, Picross też mi się bardzo podobał ;D

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #734 dnia: Czerwiec 17, 2013, 23:08:11 »
Graliście w Shadowgate Classic? :)
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #735 dnia: Czerwiec 17, 2013, 23:28:20 »
Ja dla od miany nie retro, wręcz przeciwnie: the last of Us :) coś pięknego
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #736 dnia: Czerwiec 19, 2013, 22:47:10 »
Lecę drugą gierkę od zespołu City Interactice Crime Lab: Body of Evidence i jest nawet lepiej niż poprzednio, pomimo niskich ocen gry na sieci. Fajny klimat, trudniejsze zagadki, zajmie max 10h. Jest realistyczniej a przez to moim zdaniem ciekawiej. Generalnie za taką cenę jak kolega na forum sprzedaje, plus jak ktoś lubi przygodówki i nie brzydzi się klimatem nie japońskim na konsoli N to zdecydowanie warto.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #737 dnia: Czerwiec 19, 2013, 23:06:14 »
Niech ktoś temu panu u góry wytłumaczy, że ma zrobić wszystko żeby zagrać w serię Layton :P Ja poległem.

Offline adrian623

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #738 dnia: Czerwiec 19, 2013, 23:33:31 »
Profesor Layton wymiata. Zrobiłem chyba 2 czy 3 części jak miałem DSi. Polecam! :D

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #739 dnia: Czerwiec 20, 2013, 21:56:42 »
Panowie powyżej nie doceniają niszówek :P Ja sam testuję gry na pohybel ocenom i recenzjom internetowym.