Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113079 razy)

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #740 dnia: Czerwiec 20, 2013, 22:03:55 »
I słusznie, że takowe testujesz (niektóre wymiatają), ale wypadałoby również spróbować klasyka gatunku - powszechnie znanego i uznanego na całym świecie profesora Hershela Laytona :D

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #741 dnia: Czerwiec 22, 2013, 13:22:38 »
Czy Hershel Layton występuje w przyrodzie na GB? Wikipedia prawi, że tylko na DS.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #742 dnia: Czerwiec 22, 2013, 13:33:05 »
I wikipedia słusznie prawi, polać jej :D

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #743 dnia: Czerwiec 22, 2013, 19:03:26 »
Panowie powyżej nie doceniają niszówek :P Ja sam testuję gry na pohybel ocenom i recenzjom internetowym.

Chyba bardziej z przekory dla zasady :P

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #744 dnia: Czerwiec 22, 2013, 19:46:02 »
Panowie są smutni że ktoś może chwycić grę nie bacząc na niskie noty i czytając recenzji. Spontanicznie rozpocząć granie w spontanicznie napotkaną tanią grę. Na dodatek ze skutkiem dużego naprawdę funu z ogrywanego tytułu. Panowie są smutni że ktoś jest wolny od łańcuchów opinii oraz recenzji internetów i przeżywa gry jak młody chłopak. Ja za stary jestem żeby kierować się głosem ludu. Możecie mi zazdrościć uśmiechu na twarzy i lekkiego podejścia, a przede wszystkim funu z gamingu muahaha

Panowie są smutni iż mając wróbla w garści cieszę się i raduję, a nie dążę do kolejnej lepszej pozycji wg. internetów. Nie mogą pojąć iż ktoś może mieć taki fun z "krapika", większy niż niektórzy przy ogrywaniu wielkich hitów xD



Crime Lab to naprawdę gierka konkret, trudna choć znośna bo są podpowiedzi w grze które możemy ale nie musimy użyć. Podoba mi się również kilka rozwiązań charakterystycznych dla gier z tej serii od City Interactive. Co ciekawe wydali chyba nawet po polsku jedną grę. Ale to muszę jeszcze sprawdzić. Generalnie gra mi się bardzo przyjemnie i bardzo płynnie, czego nie mogę powiedzieć o niektórych wielkich hitach wg. głosu ludu.

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #745 dnia: Czerwiec 25, 2013, 13:49:09 »
Uwaga! Ląduje na planecie Zebes. Metroid odpalony. Wrócę na forum za kilka dni po skończonej misji ;)

W międzyczasie łapie Pokemony hehe..

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #746 dnia: Czerwiec 25, 2013, 14:40:24 »
Uwaga! Ląduje na planecie Zebes. Metroid odpalony. Wrócę na forum za kilka dni po skończonej misji ;)

W międzyczasie łapie Pokemony hehe..

To na Zebes sa pokemony? ;D

U mnie Paper Mario Sticker Star na 3DSie. Niezle, choc troszke mi sie dluzy. Przyznaje, ze kilka razy sie jednak usmialem, wiec chyba bede brnal dalej.

Offline shnelock

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 230
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #747 dnia: Czerwiec 25, 2013, 15:30:11 »
Gram teraz w 3 generację Pokemonów mam wszystkie poki na GBA (FR, LG , RSE). Robię obecnie Hoenn Dex w Emerald , aby dostać startera Johto od profesorka :D

Offline stillo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #748 dnia: Lipiec 03, 2013, 17:53:44 »
Kilka dni temu udało mi się wreszcie ukończyć Dragon Quest IX. Na razie gierkę odłożyłem i nie wiem, czy będę do niej wracał, by ją wymasterować, ponieważ nigdy nie lubiłem się w takie coś bawić. Zacząłem też grać w Warioland 4 - gierka miód. Poza tym od jakiejś godziny walczę z final bossem w Batmanie na NES i muszę sobie zrobić przerwę, bo już nie wytrzymuję nerwowo ;)


Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #749 dnia: Lipiec 03, 2013, 20:29:06 »
Zdaje się że DQ IX jest mocno przehajpowany, a gra w dużej mierze polega na levelowaniu. Są ciekawsze j tytuły na DSa ale to sam wiesz najlepiej :)

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #750 dnia: Lipiec 03, 2013, 20:31:17 »
Skończyłem właśnie Earthworm Jim na GBA i Super Mario Land 2. Zaczynam Wario Land (Super Mario Land 3) na GB.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline Saimonix

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #751 dnia: Lipiec 03, 2013, 22:00:26 »
Fajny był Earthworm Jim? grałem kiedyś na kompie, chodził mi po głowie kilka razy z racji sentymentu :-) podobnie jak Jazz JackRabbit. Ale np. na Crocu (2) zawiodłem się totalnie, jeśli chodzi o wersję konsolową.
"Powaga jest wrogiem wyobraźni."

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #752 dnia: Lipiec 03, 2013, 22:45:38 »
Fajnie, że ogrywacie tytuły na szaraka :) Ja zabrałem się za Castlevania The Adventure. Bardzo słabo oceniana gra, ale mi się podoba :D Mega staro-szkolny klimat. Wkurzają jedynie "artefakty" graficzne i delikatne skakanie ekranu. Dziwne to takie, bo tytuł od Konami, więc małe rozczarowanie, że tak niedopracowany pod względem technicznym. Na początku odstrasza też sterowanie, ale idzie przywyknąć. Na plus grafa i w szczególności muza! Na razie dochodzę do bosa w Lv2, ale nie korzystam z Continue, więc sporo gry przede mną.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #753 dnia: Lipiec 03, 2013, 22:49:19 »
Fajny był Earthworm Jim? grałem kiedyś na kompie, chodził mi po głowie kilka razy z racji sentymentu :-) podobnie jak Jazz JackRabbit. Ale np. na Crocu (2) zawiodłem się totalnie, jeśli chodzi o wersję konsolową.

Fajny :) Trochę uproszczona wersja względem tej z Segi / DOS (pościg w kosmosie). Choć czasem irytujący poziom trudności... np. level z eskortowaniem różowego stwora, żeby nie wpadł w dziurę / roślinka go nie zjadła.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #754 dnia: Lipiec 03, 2013, 23:03:21 »
Wkurzają jedynie "artefakty" graficzne i delikatne skakanie ekranu. Dziwne to takie, bo tytuł od Konami, więc małe rozczarowanie, że tak niedopracowany pod względem technicznym.

Ja najbardziej klalem na R-Type (wer. DX), bo generalnie to bardzo, bardzo udane przeniesienie klasycznej serii na Game Boya, ale poza wyjatkiem bossa, ktory napieprza znikajacymi pociskami. Trzeba zapamietywac, gdzie zaczynaja i jak beda leciec, a ze podczas walki jest i tak ciasno, wiec jest masakra i najtrudniejszy moment w calej grze. Wielka szkoda, kiedy glitch psuje tak dobra gre.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #755 dnia: Lipiec 03, 2013, 23:07:04 »
Ja najbardziej klalem na R-Type (wer. DX), bo generalnie to bardzo, bardzo udane przeniesienie klasycznej serii na Game Boya, ale poza wyjatkiem bossa, ktory napieprza znikajacymi pociskami. Trzeba zapamietywac, gdzie zaczynaja i jak beda leciec, a ze podczas walki jest i tak ciasno, wiec jest masakra i najtrudniejszy moment w calej grze. Wielka szkoda, kiedy glitch psuje tak dobra gre.

Mhm. Do tego dochodzi urywająca się muzyka kiedy wciskami fire. No wkurzało mnie to niemiłosiernie. Co ciekawe wiele osób tego nie wyłapuje. Oceny R-Type DX zbierał niezłe.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #756 dnia: Lipiec 09, 2013, 17:51:56 »
AAAAaaaaaaaaaaaaa!

Castlevania The Adventure to chyba najgorszy wypust od Konami. No masakra bez trzymanki. Przebicie się przez 3 level jest tak frustrująceeeeeeeee, że mam ochotę podpalić kartridż i wyrzucić go przez okno. Gram, bo gram. Przyjemności w tym znikoma lub żadna. Całość ratuje muzyka i momentami fajne grafiki tła no i troszkę klimat. Całą resztę rozpierdziela na kawałki STEROWANIE i SPOWOLNIENIA!

Aaaaaaaaaaaa!

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #757 dnia: Lipiec 16, 2013, 19:04:46 »
Uff.. ostatnio złapałem trochę wolnego czasu i w ramach relaksu postanowiłem przetestować mój nowy nabytek "Tekken Advance" i jestem w SZOKU! Nie wiem czy na forum znajdują się osoby lubujące się w bijatykach, jeśli nie jestem pierwszą z nich :)


Gra jest "PRZE KOZACKA", otrzymałem w niej wszystko co tak bardzo kochałem w Tekken 3 na PSX! Po pierwsze grafika jest bardzo zbliżona do wersji na PSX. Jest to co tak lubiłem W Tekken 3 czyli muzyka zarówno w menu jak i w momencie rozgrywki. Brakuje niestety kilku postaci jak Eddy Gordo czy Kuma lub Panda natomiast nie przeszkadza to zupełnie w niczym. (być może w trakcie gry jest możliwość odblokowania pozostałych "fajterów") Reasumując, dla wszystkich posiadaczy Play Station One jest to pozycja obowiązkowa, przywołuje wiele wspomnień i ponownie urzeka grywalnością. Dla fanów GB jako jedna z lepszych bijatyk dostępnych na konsolkę. (w jakie grałem).

Polecam! :)

http://www.youtube.com/watch?v=feAWdXVvc0U

P.S. Gameplay wygląda na filmiku znacznie gorzej niż na żywo.


Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #758 dnia: Lipiec 16, 2013, 19:26:30 »
Jest King, jest okejka :)

Dobrze wiedzieć, że jest taka gra na GBA, chętnie kiedyś ją kupię i potestuję.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #759 dnia: Lipiec 16, 2013, 20:52:34 »
Z braku w sklepach nowego Mario & Luigi rozpoczalem Luigi's Mansion 2.

Tekken Advance zawsze wydawal mi sie crapem; tym bardziej milo, ze komus jednak sie podoba.