Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113072 razy)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #780 dnia: Sierpień 20, 2013, 20:58:17 »
@El3ctrox: Telefonu z Androidem nie mam, ale dots jest tez na iPhonie, wiec mialem okazje zagrac. Gra poczatkowo bardzo przyjemna, po dluzszym pograniu sprowadza sie jednak do robienia kwadratow (najbardziej oplacalna strategia). No i do kupowania za prawdziwa kase dopalek w aplikacji, ktore pozwalaja osiagac przyzwoite wyniki. Dobry pomysl i swietne wykonanie techniczne gry, ale dla mnie sama rozgrywka nie ma zbyt wiele do zaoferowania. A szkoda, bo poczatkowo bylem bardzo pozytywnie nastawiony.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #781 dnia: Sierpień 20, 2013, 22:15:56 »
Ja w The legend of zelda ocarina of time dużo fajnych zagadek Super gierka
N64, GameCube czy 3DS?

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #782 dnia: Sierpień 21, 2013, 00:08:57 »
Swoją drogą, jeśli ktokolwiek gra w gry na Andka, to ja poproszę ładnie z tego miejsca o parę ciekawych tytułów :) Logiczne, ale nie w stylu Jewels czy Kulki. No i free :)

Cytuj
@El3ctrox: Telefonu z Androidem nie mam, ale dots jest tez na iPhonie, wiec mialem okazje zagrac. Gra poczatkowo bardzo przyjemna, po dluzszym pograniu sprowadza sie jednak do robienia kwadratow (najbardziej oplacalna strategia). No i do kupowania za prawdziwa kase dopalek w aplikacji, ktore pozwalaja osiagac przyzwoite wyniki. Dobry pomysl i swietne wykonanie techniczne gry, ale dla mnie sama rozgrywka nie ma zbyt wiele do zaoferowania. A szkoda, bo poczatkowo bylem bardzo pozytywnie nastawiony.

Właśnie jestem w początkowej fazie ekscytacji, być może niebawem mi przejdzie póki co życie jest piękne :D No i te plumkające dźwięki




Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #783 dnia: Wrzesień 04, 2013, 12:58:19 »
Ostatnio naszła mnie ochota na klimaty Metroida, więc uznałem, że lepszej okazji nie będzie, żeby zmierzyć się z ostatnią częścią sagi, która czekała na ukończenie - Metroid Prime 2: Echoes. No i co tu dużo mówić, znowu mnie wessało.

Kolejny raz w przypadku tej serii powtórzę się - coś wspaniałego, szczęka opadła. Począwszy od oprawy audio (intro świetnie wprowadza w klimat) po zapierający dech w piersiach design świata, któremu metoda kopiuj wklej jest całkowicie obca. Bardzo interesująco przedstawia się też fabuła - tym razem znajdujemy się na planecie, która podzieliła się na dwa odrębne byty egzystujące w odrębnych czasoprzestrzeniach ale też przenikających się nawzajem.

Motywem przewodnim tej części jest światło i cień. Każda część MP wprowadza do serii coś nowego. W Echoes po raz pierwszy w całej serii do puli emocji związanych z odczuwaniem rozgrywki dołączyło bardo subtelnie dawkowane uczucie strachu, paranoi. I nie chodzi tu nawet o częstotliwość wyskakiwania przeróżnych obrzydliwości zza rogu, gdyż do tego jesteśmy już przyzwyczajeni i nie to nas przeraża. Chodzi o umiejętne operowanie obrazem i dźwiękiem, niczym w azjatyckim kinie grozy. Zresztą nawet ekran Game Over jest zdecydowanie najbardziej paranoidalny z całej trylogii. Zdecydowanie mamy tu do czynienia z mroczną odsłoną Metroid Prime, niczym Majora's Mask dla Ocarina of Time. Naprawdę bardzo się zdziwiłem, bo wiele już widziałem i uczucie niepokoju raczej jest mi obce w elektronicznej rozrywce. Zdecydowanie coś tkwi w atmosferze tego tytułu. Być może jest to nawet niedefiniowalne.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2013, 13:06:51 wysłana przez Antari »

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #784 dnia: Wrzesień 07, 2013, 12:00:41 »
Tiny Barbarian DX


https://www.youtube.com/watch?v=mSd38ERyOeM#t=21


Pozostawię bez komentarza, bo brak mi słów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 12:07:16 wysłana przez GBM_Fan »

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #785 dnia: Wrzesień 09, 2013, 10:15:54 »
http://superhotgame.com/

KOT! Grał ktoś już?

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #786 dnia: Wrzesień 09, 2013, 19:05:08 »
Nikt się nie zajarał? :(

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #787 dnia: Wrzesień 09, 2013, 19:31:08 »
Nikt się nie zajarał? :(

Ja mam wyłożone na webowe gry, które chcąc żebym coś instalował :P

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #788 dnia: Wrzesień 09, 2013, 20:02:14 »
Ej, mi chodzi normalnie :) Ładuje się 6 minut i grasz "Click to play" :p Pewnie nikt nie wchodził nawet ;]

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #789 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:45:38 »
Ej, mi chodzi normalnie :) Ładuje się 6 minut i grasz "Click to play" :p Pewnie nikt nie wchodził nawet ;]

Bo masz wtyczkę unity zainstalowaną.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline El3ctrox

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 682
  • Diplodoki żerują na paprociach.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #790 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:02:01 »
No tak, ale nie instalowałem jej na potrzeby grania w tą grę :) Widocznie któraś gra wykorzystywała ją wcześniej.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #791 dnia: Wrzesień 11, 2013, 22:03:02 »
Kto zagra ze mną w Dead Space 3 w co-op? Całą kampanię na hard? Pytam, bo samemu w porty robię. Bieganie w pojedynkę za bardzo obciąża mnie psychicznie.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #792 dnia: Wrzesień 14, 2013, 00:10:32 »
Któryś dzień z rzędu katuję Metroid Prime 2: Echoes. Co mogę powiedzieć? Końca nie widać, a już 18h na liczniku (raczej się nie spieszę i podziwiam widoki, to nie speedrun). Żaden z Metroidów nie przysporzył mi takich trudności. Uwidacznia się to zwłaszcza w przypadku konfrontacji z bossami i pomniejszymi adwersarzami. Solidnie podrasowali ilość ich HP w taki sposób, że potyczka z nawet zwykłymi pachołkami urasta do rangi mini-bossa, zajmując dobrych kilka minut. To samo można powiedzieć o zagadkach, z tą różnicą iż ich trudność leży w większości przypadków w odpowiednim dopasowaniu swojej zręczności do wymagań systemu. Świetne wrażenie robią zwłaszcza te z wykorzystaniem Morph Ball, których tym razem o dziwo jest w grze bardzo dużo! Generalnie każda lokacja to mini-labirynt-majstersztyk, który można opisać jedynie słowem "jaw-dropping". Oj czuję, że chyba trochę się nie dostosowałem z motywacją xD Chciałem tylko odświeżyć sobie klimaty Metroida, a tu trafił mi się niebywale twardy orzech do zgryzienia. 

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #793 dnia: Wrzesień 14, 2013, 14:10:20 »
Grasz w wersję gackową czy z trylogii? Zastanawiam się nad dwoma pierwszymi epizodami, bo są tanie, aczkolwiek jakoś nie jestem przekonany do gier o takiej tematyce :l

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #794 dnia: Wrzesień 15, 2013, 00:44:54 »
Gram w wersję na Wii i to wydanie gorąco polecam. Wydania Gackowe kupiłbym wyłącznie z uwagi na szacunek dla developera oraz żeby ładnie wyglądały w folii na półce :) Stopień dopracowania tej kompilacji powoduje ból głowy :D Liczba bonusów wydaje się nie mieć końca, trochę czasu spędziłem też słuchając samej ścieżki dźwiękowej. Kopara opada na widok detali o bez, których gra przeżyłaby świetnie. Po wybraniu odpowiedniego zapisu gry ma miejsce krótka animacja, w której Samus strzela ze swojej broni. Co ciekawe w zależności od tego jaki zapis gry wybraliśmy (z 1,2,3 części) strój bohaterki zmienia się i dostosowuje wyglądem do tego, który aktualnie posiadamy. I co ciekawe nie jest to zrobione metodą na odwal, gdyż niemal wszelkie zmiany wizerunku w grze są transponowane do owej animacji. Takie niuanse świadczą o kunszcie developera.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #795 dnia: Wrzesień 21, 2013, 10:50:15 »
Infinity Blade III.

Po pierwszych sesjach z gra cos czuje, ze znowu czeka mnie wiele godzin spedzonych na siekaniu paluchem niezliczonych maszkar.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #796 dnia: Wrzesień 22, 2013, 18:45:42 »
Aktualnie Dead Space 3 z kumplem w co-op + Danmaku Unlimited 2 w przerwach :P

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #797 dnia: Październik 09, 2013, 18:47:49 »
Cześć to all po eonach nieobecnośći :)...

Ahh... Ależ ten czas szybko minął. Miesiąc za miesiącem, z nadzieją w sercu wyczekiwałem premiery szóstej generacji Pokemonów. Znam się z nimi od 99'ego i wiem że kolejna generacja będzie kapitalnym doświadczeniem i niewyobrażalnie dobrą przygodą!

Z czym wiąże wypowiedź? Otóż odrobinę trolując komunikuje wszem i wobec że Pokemon X został wysłany kurierem do mnie w dniu dzisiejszym. Wiem jak to brzmi ale jako fan(atyk) ciężko powstrzymać się od dumy.

By the way, wróciłem (prawdopodobnie) na dłużej!

Offline mykowhai

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Pokémaniac!
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #798 dnia: Październik 09, 2013, 19:21:01 »
Od dzisiaj Pokemon Y :D

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #799 dnia: Październik 09, 2013, 19:41:38 »
Gratuluje mykowhai! High five man!

Podaj mi swój friend code to dodam cię do listy żeby "startnąć" z kimś polskim :P

Btw. Żeby nie spamować napiszę że kilka dni temu przeszedłem Wario Land 3 (wspomnienia jeszcze świeże więc zaliczam do tematu ;) ). Gra jest bardzo dobra, ma potencjał na dużo dłuższy gameplay niż +/- 15h. Chodzą słuchy że 4'ka jest jeszcze lepsza, z pewnością ją kiedyś posmakuje!