Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113071 razy)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #860 dnia: Grudzień 31, 2013, 17:18:21 »
No ja nie rozróżniam gier Prince of Persia, znam tylko pierwszą - tę co pokazałem. Dlatego pytam :P

Offline flush2

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 414
  • 9tendo
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #861 dnia: Grudzień 31, 2013, 17:24:00 »
Nie dziwie się, że nie rozróżniasz; nie ma czego zbytnio. Wiedza też nie jest bardzo potrzebna bo PoP była wydawana wiele razy w prawie niezmienionej formie. Bodajże do nastania Piasków Czasu :)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #862 dnia: Styczeń 04, 2014, 18:43:16 »
Katuję Boulder Dash'a jedną planszę z jednej fanowskiej wersji gry w której od 1992 roku nie mogę pobić rekordu :P Jest tak diabelnie wyśrubowany. Tym razem nie odpuszczę. 

Offline coby6

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #863 dnia: Styczeń 04, 2014, 23:42:28 »
Pokemon X na tapecie ale  w domu mam szpital zakaźny . Żona z dzieckiem chora  i ja się czuje nijaki aż się grać nie chce .

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #864 dnia: Styczeń 05, 2014, 00:57:26 »
Jak ci trzeba jakiegoś Poka wymienić to pisz, może mam :D

Offline areek86

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #865 dnia: Styczeń 05, 2014, 09:15:42 »
....A ja gram w Zelda Link Awakening:) po ...12 latach:0 uwielbiam...
       I Golden Sun i....... Yoshi Island:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 10:17:33 wysłana przez areek86 »

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #866 dnia: Styczeń 05, 2014, 11:22:24 »
A ja pewnie jako jedyny na tym forum sądzę, że Zeldy, a przynajmniej te na GB i GBC są przereklamowane. Ciągle miałem jakieś zastoje i nie wiedziałem co mam robić. Musiałem korzystać z pomocy internetowych walktrough.

Offline areek86

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #867 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:41:33 »
Ja nawet nie miałem jak 12 lat temu sprawdzić w necie co dalej ale dałem rade przejśc:)

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #868 dnia: Styczeń 05, 2014, 12:49:04 »
Aktualnie ogrywam Super Mario Bros Wii :)

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #869 dnia: Styczeń 05, 2014, 18:35:19 »
A ja pewnie jako jedyny na tym forum sądzę, że Zeldy, a przynajmniej te na GB i GBC są przereklamowane. Ciągle miałem jakieś zastoje i nie wiedziałem co mam robić. Musiałem korzystać z pomocy internetowych walktrough.

Serio, w 99% wystarcza czytanie dialogów, rozejrzenie się po okolicy i odrobina pomyślunku ;)

Offline coby6

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 86
Odp: Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #870 dnia: Styczeń 05, 2014, 19:02:22 »
A ja pewnie jako jedyny na tym forum sądzę, że Zeldy, a przynajmniej te na GB i GBC są przereklamowane. Ciągle miałem jakieś zastoje i nie wiedziałem co mam robić. Musiałem korzystać z pomocy internetowych walktrough.

Serio, w 99% wystarcza czytanie dialogów, rozejrzenie się po okolicy i odrobina pomyślunku ;)

Jakoś w Zelda Oracle of Age nie jest tak prosto . Motyw z tańcem goronow jest masakryczny .

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #871 dnia: Styczeń 05, 2014, 19:53:48 »
U mnie rytmicznie na 3DSie: Rhythm Tengoku Gold (japonska wersja Rhythm Paradise) i HarmoKnight.

Offline Link

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #872 dnia: Styczeń 06, 2014, 00:50:27 »
Aktualnie meczę Chrono Trigger. Świetny tytuł, a muzyka i fabuła, to cud miód.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #873 dnia: Styczeń 06, 2014, 02:33:08 »
Monster Hunter 3 Ultimate HR913, choć póki co casualowo. Trzeba będzie się spiąć i wyexpić do 999 w najbliższym czasie bo to już trochę wstyd latać z taką rangą po tak długim stażu gry.

Offline wasczarek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Pacjent szpitala Arkham
    • Arhn.eu
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #874 dnia: Styczeń 06, 2014, 11:16:43 »
Zacząłem ostatnio ostro cisnąć w poki Blue.Kupiłem je w wakacje[thx SzyMan],dobiłem do 3 odznaki i 13 godzin,jakoś mi się znudziło ale teraz lecę ostro,5 odznaka,30 h. Nie mogłem wyczaić co trzeba zrobić po wyjściu z jakini Digletów.Teraz lecę trochę z poradnikiem[jak się zatnę to czytam].Moje poki:Venusaur,Gyarados,Haunter,Snorlax,Dugtrio,Hitmonlee. Pierwszy raz gram w pokemony,jestem oczarowany.
Oto kręcąca kokoszka:

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #875 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:19:30 »
Brak ognistego? Widać każdy ma własną strategię, ja mój zespół zawsze budowałem wokół ognistego pokemona. Dobrze też mieć jakiś środek transportu w postaci latającego, mniej się człowiek nachodzi w grze.

Offline MasteROOT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #876 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:44:12 »
Aktualnie gram w Yellow z przygotowaniami pod Blue :D W Yellow'ach mam już skład ustalony na Laprasa, Gengara, Charizarda, Alakazama, Zapdosa i Mew (jedyny cheat/glitch, z którego kiedykolwiek korzystałem w Pokach). Pod Blue przygotowuję sobie poki w Yellow, żeby mieć już od początku część stałej drużyny, z którą będę chodził, a moi wybrańcy na chwilę aktualną to Charmander, Dratini oraz Cubone. Prawdopodobnie złapię jeszcze Bellsprouta i Drowzeeiego no i może odpalę jeszcze Red żeby wziąć Squirtle. Chociaż te trzy to jeszcze nie są pewne ;)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #877 dnia: Styczeń 06, 2014, 12:47:13 »
MasterROOT, w Yellowach możesz zdobyć trzy startery (Squirtle, Charmander i Bulbasaur) bez konieczności wymiany z innymi wersjami. Dostajesz je w różnych miejscach od NPCów.

Offline MasteROOT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #878 dnia: Styczeń 06, 2014, 13:07:39 »
Wiem. Wszystkie mam ;) Ale jakoś nie chcę ich z Yellow'ów wyciągać. Poza tym łatwiej jest odpalić na osobnej grze zacząć wybrać i prawie od razu można przesyłać niż próbować "wydębić" poka od NPCa. O ile ze Squirtle czy Charmanderem nigdy problemów nie miałem, o tyle praktycznie zawsze żeby dostać Bulbasaura musiałem iść dalej i później wrócić do Cerulean City po niego.

Offline Max

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #879 dnia: Styczeń 06, 2014, 17:32:31 »
gran turismo 5, doom na gba, bomberman tez gba i też new super mario bros na WII
takie tam mam rozbieżności :) ciezko mi siąść i dokończyć jedną gre coś tak mam ze po trochu z każdego