Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113079 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwiec 29, 2011, 18:06:54 »
Aktualnie męczę Pokemon Yellow na GameBoy'u Color i mam za sobą 9h grania (nigdy nie grałem w żadna grę na GameBoy'u oprócz w Warioland 2 ,którą odstawiłem na chwilę na bok) i jestem w 3 gym'ie, gra nawet,nawet lecz długo nie gram w nią z powodu braku czasu oraz Pokemony nie przypadły mi ,aż tak bardzo do gustu.Zagrywam się też w grę Ojciec Chrzestny na PlayStation 2, jednym słowem Genialna! (zapewne dlatego,że uwielbiam gry mafijne itp.),grafika jest ładna,dźwięki jak najlepsze, najbardziej spodobała mi się ta na początku (muzyczka z początku filmu),grywalność jak dla mnie na najwyższym poziomie, usiadłem,załączyłem konsole itp. i ustaliłem ,że pogram tylko jakąś godzinkę lub półtorej ,a wsiąknąłem na 4 godziny.Gra najwyższa klasa.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 30, 2011, 11:37:50 »
Zagrywam się też w grę Ojciec Chrzestny na PlayStation 2, jednym słowem Genialna! (zapewne dlatego,że uwielbiam gry mafijne itp.)

Czy to nie jest czasem gra od 18 lat? :P :P

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 30, 2011, 12:06:29 »
Jest ,ale ja na to nie patrzę :P
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Saito

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 09, 2011, 19:30:16 »
Aktualnie gram w pierwszą część Harvest Moon na GBC. Wczoraj do 4 nad ranem w to maniaczyłem co chyba nie jest już normalne, ale pokazuje jak bardzo ta gra potrafi wciągnąć ;D
Chociaż zastanawiam się czy nie pograć w drugą lub trzecią część, bo pierwsza ogranicza się jedynie do samego dbania o farmę czyli brak np. interaktywnego miasta (w pierwszym HM miasto to jedynie menu, w którym wybieramy do jakiego budynku wejść), festiwali, jakiejś większej interakcji z NPC, itd czyli tego co jest sporą częścią miodności Harvest Moon ;)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 10, 2011, 21:28:25 »
Ja aktualnie próbowałem sił w Fallout 3: GOTY i Red Faction Guerrilla. Pierwsza całkiem niezła, ale według mnie wypruta z klimatu poprzednich części, więc sobie odpuszczam (a miałem już jakieś 30% gry). Druga momentami fajna, ale szkoda czasu. Chyba wyrosłem z nowoczesnych gier. Ciągną mnie pixele i stare dobre gry na GBA :)

BTW
Sprzedam tego Fallout 3: GOTY za 60zł z przesyłką. Nówka bez folii. Raz zainstalowana i raz odinstalowana :)

marlo92

  • Gość
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 12, 2011, 14:24:33 »
ostatnio gram sporo w GTA Advance sporo już przeszedłem i zostało mi parę misji + zdobycie wszystkich paczek (aktualnie mam ich ze 56 a jest do zdobycia 100) misje policyjne i strażacki misję z karetką ukończyłem na samym początku bo sprint bez końca ułatwia grę ;]  ale dam radę bo gra się całkiem fajnie w szczególności na GBM lub GBA Sp v2 czasami robię sobie przerwę i gram w Tak The Great Juju Challenge całkiem fajna gra platformowa po GTA muszę ja ukończyć ale czasu mam coraz mniej bo jutro przyjdzie do mnie GT3 Advance Pro Concept Racing niezłe wyścigi kojarzą mi się z GT na PSX  jedna z mojich ulubionych ścigałek zasmakowałem jej na super cardzie i jest godna zakupu tym bardzie że udało mi się wyhaczyć ful box za 19.50 zł z przesyłką

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 12, 2011, 23:42:46 »
Final Fight 3 na SNES sam miód po prostu, zarówno z kimś, komputerem czy samemu.  na Gacku na zmianę leci mario kart i LOTR powrót króla(strzelanie do celu sprawia mi spory problem na padzie).  No i sporo gier do testowania mi leży.... Jakoś późno wracam i nie umiem się za to zabrać.

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 16, 2011, 15:38:21 »
Banjo - Kazooie na N64
Advance Wars na GBA
Daxter na PSP

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:21:02 »
Metroid Prime 3: Corruption wyrwał mi z życia 18 pięknych godzin. Jako fan serii jestem pod ogromnym wrażeniem kunsztu magików z Retro Studios. Każda z planet jest skrajnie różnorodna i klimatyczna, tryb FPS znany mi wcześniej z MPH na DS, pokazał lwi pazur - to jedyna właściwa interpretacja serii Prime, wersja na DS może jej buty czyścić! Dla osób rozważających zakup - polecam od razu ustawić w opcjach sterowania na Advanced, w przypadku innych ustawień Samus rusza się jak mucha w smole - gra ogromnie zyskuje na tej zmianie. Poziom trudności niezbyt wysoki, nie wiem czy to ze względu na moje zamiłowanie do serii, lecz pod koniec gry wyskoczył mi komunikat iż zebrałem 75% dostępnych w grze rakiet i zbiorników z energią... a wcale jakoś specjalnie ich nie szukałem! Podobnie ma się sprawa z bossami, dla znawców serii mała rada, najlepiej ustawić od razu poziom trudności na Veteran. Praktycznie jedynie ostatni szef sprawił mi trochę trudności. Co innego poziom rozbudowania zagadek logiczno-zręcznościowych. Mniej więcej jeden dzień oporowej gry (po 4-5h) kosztowało mnie rozpracowanie jednej planety. Łamigłówki są ogromnie miodne i satysfakcjonujące a poszczególne miejscówki szalenie rozległe. Z pewnością nie raz do nich wrócę odnaleźć wszystkie zbiorniki z energia i rakiety. Pomocą w tym aspekcie służy bardzo czytelna mapa w 3D z zaznaczonymi lokacjami nieodkrytych miejsc. Bonusy także nie rozczarowują, szkoda tylko że do odblokowania najbardziej rajcownych wymagane jest wymienienie się Friend Voucher'ami z osobą posiadającą zapis z MP3:C na swojej konsoli... raczej wątpię że znajdę kogoś chętnego na wymianę... zwłaszcza w Polsce...

Ogółem świetna pozycja, już ostrzę sobie ząbki na MP2: Echoes, które podobno jest najtrudniejszą częścią z cyklu Prime.

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:41:13 »
Gram sobie teraz w...

tuturututu!

God of War: Duch Sparty! :D I kto mnie namówił, no kto? Ten osobnik powyżej. ;P I nie żałuję.
Przeciwnie, gra jest epicka! Grafika jest tak niesamowita, że zastanawiam się, czy to moje PSP, czy jakiś potwór obliczeniowy? ;> Grywalność jest super, muzyka baaaardzo klimatyczna, walki z potworami emocjonujące, filmiki dopracowane i... zazwyczaj dosyć drastyczne. Gra krwawa aż do przesady, ale naprawdę wciąga. Potężne combosy są niesamowite, czuć tą potęgę. ;> Polski dubbing jest naprawdę dobry. Zakupiłem sobie ją wczoraj i do teraz grałem ok. 4 godz. i 20 minut. Gram na poziomie hard (3 w czterostopniowej skali) - to było dostępne maksimum. Teraz trochę żałuję, bo nie jestem weteranem serii i z każdym większym bossem muszę walczyć po 5-20 razy. :P

Polecam!

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:47:58 »
E nie gadaj xD Ja wrzuciłem tradycyjnie od razu Hard (Spartan chyba?) i przeszedłem z biegu. Później standardowo "God" po przejściu po raz pierwszy. Tam już było gorzej, ale też do przejścia. Bez wymasterowania countera daleko nie zajedziesz :P

Chciałem tutaj coś napisać, o pewnym fragmencie, ale nie wiem jak daleko jesteś, więc wstrzymam się ze spoilerami :P

Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:48:27 »
Gram sobie teraz w...

tuturututu!

God of War: Duch Sparty! :D I kto mnie namówił, no kto? Ten osobnik powyżej. ;P I nie żałuję.
Przeciwnie, gra jest epicka! Grafika jest tak niesamowita, że zastanawiam się, czy to moje PSP, czy jakiś potwór obliczeniowy? ;> Grywalność jest super, muzyka baaaardzo klimatyczna, walki z potworami emocjonujące, filmiki dopracowane i... zazwyczaj dosyć drastyczne. Gra krwawa aż do przesady, ale naprawdę wciąga. Potężne combosy są niesamowite, czuć tą potęgę. ;> Polski dubbing jest naprawdę dobry. Zakupiłem sobie ją wczoraj i do teraz grałem ok. 4 godz. i 20 minut. Gram na poziomie hard (3 w czterostopniowej skali) - to było dostępne maksimum. Teraz trochę żałuję, bo nie jestem weteranem serii i z każdym większym bossem muszę walczyć po 5-20 razy. :P

Polecam!

Gra naprawde warta polecenia, zgadzam się :) Ja grałem tylko w pierwszą część na psp, ta dopiero przedemną, ale demo potwierdza epickość tej gry na kieszonkę sony :)  Wiesz może o ile duch sparty jest "czasowo:" dłuższy niż chains of olympus??

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #292 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:01:35 »
Podobno Duch Sparty jest dłuższy o około godzinę. Zawsze coś. ;)

Antari, jestem przed pojedynkiem ze Złą Skrzydlatą Kobietą xP

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:04:29 »
Ah w takim razie, nic nic :)

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpień 05, 2011, 23:26:31 »
Ogolnie wiem mniej-wiecej jak sie konczy gra, ale bez szczegolow, te chce sam poznac ;)
To pierwsza gra z tej serii, w ktora mam okazje zagrac. Wybralem najpierw Ducha Sparty, bo troche barziej mi sie spodobal.
Pisze na PSP, dlatego brak polskichznakow :]

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Saito

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #295 dnia: Sierpień 06, 2011, 20:10:59 »
W chwili obecnej gram w Pokemon Trading Card Game na GBC. Wygrałem już kilka odznak oraz jeden turniej Challenge Cup, ale jeszcze wiele godzin grania przede mną. Pokemon TCG to jeden z tych tytułów, w które im dłużej się gra tym bardziej wciągają. Zwłaszcza wiele frajdy sprawia zdobywanie nowych kart i składanie z nich własnych decków. Jeśli ktoś jeszcze nie grał to szczerze polecam, bo w mojej skromnej opinii to jedna z lepszych gier na Colora.

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpień 07, 2011, 12:49:15 »
No to była moja pierwsza i ostatnia gra na colora, która kupilem w XX wieku ;) Genialnie mi się w to grało i kiedy tylko miałem chwilę pykałem, wiele tygodni spędziłem zanim całe przeszedłem, można powiedzieć że bardziej się delektowałem niż tyle czasu na przejście było potrzebne.
Obecnie pykam w New Super Mario Bros na Wii, całkiem sympatycznie się gra, inaczej jak na DS, albo już nie pamiętam jak tam wyglądało. Jestem w połowie 6 świata i niektóre mapki są już wymagające. Wszystko w ślicznej oprawie graficznej i co najważniejsze dla mnie Mario w 2D :)

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpień 07, 2011, 20:48:42 »
Idę jak burza w Duchu Sparty. :) Miałem straszliwy problem, przez 2 dni nie mogłem pokonać dwóch cyklopów i tych pajęczaków plujących kwasem. Serio, dosłownie 40 razy próbowałem. :/ Aż 2godziny temu wkurzyłem się, dziko powalczyłem i udało się. ^^ Potem był banał, prosta zagadka i doszedłem do Złej Skrzydlatej Kobiety - Erynii. Matko, ale bestia! :O Na razie tylko 10 razy próbowałem ją pokonać. ;P
Kurcze, ale ta gra wciąga... Będę miał co robić jutro w mojej podróży pociągiem :>

Przepraszam, że daję tyle emotikonów, ale ten tytuł wywołuje bardzo silne emocje. ;>

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #298 dnia: Sierpień 07, 2011, 21:53:41 »
Teraz gram w Resident Evil: Mercenaries, głównie w sieci bo tam jest najlepsza zabawa. Jak na razie najlepiej prezentujący się graficznie tytuł na 3ds'a. Polecam

GBColorSprint

grałem kiedyś w GoW: Chain of Olympus,

Fajny ten Duch Sparty ? ;p dużo zmieniła się oprawa graficzna i inne rzeczy ?

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpień 07, 2011, 22:14:31 »
Grałem tylko w demo Chains of Olympus, ale jeśli chodzi o porównanie z Duchem Sparty, to 2 rzeczy rzucają  się od razu - niesamowita grafika, jeszcze lepsza niż w poprzedniku i dobry dubbing. To znaczy, znowu kwestia gustu z tym dubbingiem, ale moim zdaniem pan Linda fajnie podkłada głos pod Kratosa, a też fajnie słyszeć w tle krzyki typu: "Bogowie nas opuścili!" :)

Japońszcyzna wciąga.... ;/