Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113061 razy)

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpień 07, 2011, 22:15:25 »
Tak, widziałem materiał, Linda świetnie się spisał tak samo jak wcielający się w Herkulesa - Żebrowski ;)


Cholera, dla samego GoW'a byłym w stanie kupić konsolę ;)

Tutaj fajny materiał, fenomenalnie podkładają głosy - http://www.youtube.com/watch?v=_O-fg_L-uyo

Fajnie gdyby na podstawie Boga Wojny powstał film ;) 

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpień 07, 2011, 22:20:42 »
Żebrowski to w 3 jest na PS3. ;) Ale prawda, super jest też ten dubbing GoW 3. Między innymi dla tej gry kupiłbym PS3... I jeszcze jakieś 20 innych gier. xP

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Mystic

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpień 08, 2011, 19:51:55 »
Classic: Donkey Kong Land, GBA: Tony Hawk's American S8land, PC: TES3 Morrowind (ta gra nigdy mi się nie znudzi :) ) PSP: GTA VCS

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpień 08, 2011, 20:57:38 »
Na GameBoyu młócę w Advance Wars, na PC właśnie skończyłem Warhammer® 40,000™: Dawn of War® II, jako że uwielbiam to uniwersum, przygotowuję się na premierę Warhammer 40,000: Space Marine :) . W końcu biorę się za Fallout New Vegas, mam nadzieję że nie będzie to taka profanacja Fallouta jak to było w przypadku Fallouta 3 :/ .

Offline philipo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 101
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpień 08, 2011, 21:08:21 »
Dokapon na GBA

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpień 12, 2011, 22:56:56 »
Ostatnio skończyłem Tactics Ogre: The Knight of Lodis (GBA) Gra bardzo wysoko oceniana. Pozycję tą wyróżnia przede wszystkim panująca atmosfera. Gra wręcz bije klimatem po twarzy. Na atmosferę składają się poważna fabuła, brak żartów, wspaniała ścieżka dźwiękowa, tajemnicze przedmioty oraz lekkie archaizmy tu i ówdzie (menusy). Do tego masa kombinacji jak przejść grę, kogo zwerbować, i wiele ukrytych smaczków. Gra przy której można spędzić setki godzin. To co mi się jedynie nie podobało to długie pojedynki. Zadajemy 30-40hp obrażeń kiedy przeciwnik ma 300hp. Walka przez co jest realistyczna a z drugiej strony nieco statyczna i wymaga mniej strategi na samym polu bitwy (a więcej strategi w nie do końca jasnym systemie doboru broni) Konwencja szachowa minimalnie bardziej mi leży - bij zabij jednym/dwoma ciosami - czyli Fire Emblem. Mimo to gra legenda której fan strategii nie może pominąć na GBA. Polecam.

Polarium Advance (GBA). W końcu przekonałem się do polarium :) Dobre puzzle które wymagają czasu by je dobrze "poczuć" Co ciekawe często mam kłopoty ze znalezieniem drogi którą zaplanowali autorzy, przez co by przejść grę na 100% muszę przechodzić plansze po dwa razy.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #306 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:34:54 »
Polarium Advance (GBA). W końcu przekonałem się do polarium :) Dobre puzzle które wymagają czasu by je dobrze "poczuć" Co ciekawe często mam kłopoty ze znalezieniem drogi którą zaplanowali autorzy, przez co by przejść grę na 100% muszę przechodzić plansze po dwa razy.

O rany, ile ja czasu nad Polarium spedzilem! Swietne, trudne puzzle w ktorych nie liczy sie malpia zrecznosc, tylko kombinowanie i przewidywanie. O ile dobrze pamietam, to nie udalo mi sie zrobic wszystkich puzzli na "gwiazdke", czyli z podanym poczatkiem, koncem i maksymalna liczba krokow. Do tego sporo megatrudnych bonusowych puzzli no i wszystkie 100 puzli z wersji na DSa mozna sobie wpisac w wolne miejsca dla wlasnych puzzli. Niesamowicie dluga gra.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #307 dnia: Sierpień 13, 2011, 18:05:32 »
Właśnie też z tym robieniem plansz na gwiazdkę mam kłopot. Do tej pory z 2 puzzli nie udało mi się ugryźć. Może w grze są błędy tu i ówdzie? Udawało mi się też zrobić niektóre puzzle w mniejszej ilości kroków niż zaplanowali autorzy. Ogólnie świetna pozycja. Wersja na DSa ma tak mało plansz?

Z gier tego typu to ja wciąż najchętniej bym zagrał w Guru Logic Champ (GBA, Jap) ;p


Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #308 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:16:59 »
Pursuit Force

http://www.youtube.com/watch?v=_SFjRPFCqW4&feature=related

Na krótkie sesyjki z konsolą.

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpień 14, 2011, 13:14:38 »
Pursuit Force to super gra, czysta akcja. Niestety momentami jest tak frustrująco trudna, że można trzasnąć konsolą o ścianę. ;)

Dziwna gra, raz nie można przejść tej samej misji próbując 20 razy pod rząd, a 2 dni później za jednym zamachem można przepruć od razu 5 misji. ;P

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #310 dnia: Sierpień 14, 2011, 13:19:05 »
Pursuit Force to super gra, czysta akcja. Niestety momentami jest tak frustrująco trudna, że można trzasnąć konsolą o ścianę. ;)

Dziwna gra, raz nie można przejść tej samej misji próbując 20 razy pod rząd, a 2 dni później za jednym zamachem można przepruć od razu 5 misji. ;P

No trochę goni czas w tej grze... animacja ok, czasem lekko przytnie, dużo możliwości na przejście etapu, ale ten czas gonii, więc trzeba najszybciej załatwiac przeciwnikow.

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #311 dnia: Sierpień 15, 2011, 11:07:30 »
Wprowadzamy nowy system recenzji na RA i ostatnio poprawiałem Wave Race 64 co sprawiło, żebym wrócił do tej gry. Była to moja pierwsza gra na tą platformę razem z Mario 64. Na początku nie podeszło mi to za bardzo... Jednak po dłuższym czasie jak wróciłem nie umiałem się oderwać.... Musiałem przejść całe mistrzostwa.
http://www.youtube.com/watch?v=QBc2REXFSw8&feature=player_embedded

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpień 20, 2011, 11:54:12 »
Gram w wolnych chwilach w Fire Emblem: Sword of Seals. W sumie już finiszuje, ale najcięższe misje jeszcze przede mną. Dzisiaj zaliczyłem epicką porażkę w 21 scenariuszu. Przeciwników liczy się tam dziesiątkami i to prawie w większości wypromowane jednostki. Czuć, że to produkcja na japoński rynek ;D Całe szczęście moi bohaterowie radzą sobie tam świetnie... no może nie wszyscy. Dzisiaj w 19 turze (prawie końcówka scenariusza) mój złodziej dostał strzał krytyczny... załamka. Fire Emblem to nie gra na początek dnia, bo można się nieźle zdemotywować. Najlepiej grać przed spaniem, bo wtedy porażka nie ciąży na nas cały dzień :D

Tak poza tym to gram jeszcze w Starcraft II (takie sobie), Crysis 2 (pierwsza cześć była lepsza) i genialnego DiRT 3 (naprawdę polecam).

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #313 dnia: Sierpień 20, 2011, 12:20:06 »
Ja aktualnie gram w The Legend of Zelda: Twilight Princess, gra cudo.Jestem w momencie gdy wioskę zaatakowały takie stworki i znajduję się teraz nad jeziorem ,gdzie spotkałem wielkiego,świetlistego jelenia.A w między czasie pogrywam w Mario Kart: Double Dash, gra ciekawa i zabawna ;) Polecam obydwie gry.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #314 dnia: Sierpień 20, 2011, 12:33:21 »
obecnie gram w Pharaoh, HOMM2, Unreal - kurde prawie retro gry ;P.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #315 dnia: Sierpień 24, 2011, 00:10:11 »
Super Mario Galaxy 2 na Wii. WOW po prostu WOW. Podsumowanie dorobku platformerów jako gatunku na przestrzeni praktycznie 30 lat plus masa smaczków dla fanów Nintendo. Nie da się ukryć - najlepsza gra na Wii. Warto dać za nią te 100 zł :) Fani platformówek rozpłyną się niej i zapomną o bożym świecie (jak ja:).

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #316 dnia: Sierpień 24, 2011, 17:54:49 »
Aktualnie gram w Secret Command na SMSII :) Świetna gierka, sami sprawdzcie: http://www.youtube.com/watch?v=FwfZk8x16t0

Niestety mam tylko jednego pada i nie mogę popykać z kumplem, a bardzo bym chciał. Musze upolować pada :D

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #317 dnia: Sierpień 24, 2011, 18:05:10 »
Gra wygląda bardzo fanie tylko trochę wolne tempo :P A co do padów to był ostatnio jeden na alle za 5zł w 100% sprawny

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #318 dnia: Sierpień 24, 2011, 18:09:19 »
Ale obecnie nie ma. Tempo jest ok, ten filmik to pewnie na emulatorze kręcony, trochę szybciej jest na konsoli. Ale gierka i tak daje w kość. To taka contra tylko idzie się w górę. Katuję w nią po pracy (na nic ambitniejszego nie mam siły) i robię maleńkie postępy :) A jak się już wkurzę, to się relaksuję przy Sonic the hedgehog. (Pokochałem SMSa ostatnimi czasy).

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #319 dnia: Sierpień 24, 2011, 18:34:53 »
Teraz przyszedł czas na The Legend of Zelda: Link's Awakening ,gra rewelacja, miłość od pierwszego wejrzenia (czekam na paczkę od Rezora bo gram na razie na emulatorze) ;) A od czasu do czasu popykam w The Legend of Zelda: Twilight Princess na Gacku ^^ Już wcześniej opisywałem swoje wrażenia ;)

@EDIT:
Zapomniałem dodać, że gram jeszcze w Mario Kart: Double Dash na Gacku.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 21:44:58 wysłana przez Mario_77 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC