Autor Wątek: W co aktualnie gracie?  (Przeczytany 113073 razy)

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #320 dnia: Sierpień 24, 2011, 18:41:09 »
To taka contra tylko idzie się w górę. Katuję w nią po pracy
Ta gra jest podobna do Guerrilla War z NES'a w Polsce bardziej znana jako pegasusowa Cuba
Pokochałem SMSa ostatnimi czasy
To chyba i ja kupię kilka gier na tą konsolę bo jest dużo mocniejsza od NES'a i z tego co widzę ma bardzo fajne gry :D Ale niestety u mnie jest problem z obrazem przez kabel antenowy a modulator to koszt minimum 50zł

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #321 dnia: Sierpień 24, 2011, 19:10:00 »
Ja mam stary telewizor więc tego problemu nie ma, a na SMS jest pare naprawdę fajnych gierek. Niekiedy z grafiką niewiele gorszą niż na 16 bitowcach :)

Pogrywam też w to: http://www.youtube.com/watch?v=VzaSBMplg8g&feature=related Przyjemne. Jest się złodziejem i w każdym levelu trzeba kraść cenne rzeczy w danych lokacjach. Ja staram się czaić a nie tak na chama jak w tym filmiku :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 19:38:43 wysłana przez Rezor »

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #322 dnia: Sierpień 28, 2011, 12:21:23 »
A ja dalej się będę upierał że są 4 części :P Dwie na GB Classic, dwie w kolorze :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Crazy_Castle_series

A Nerd coś ściemnia bo 3 była w pełnym kolorze a u niego monochromatycznie.

Odkopuję starą jak świat rozmowę :D Antari, pamiętasz jak gadaliśmy kiedyś o Bugs Bunny Crazy Castle. Obgadaliśmy to, że trzecia część na GBC jest w pełni kolorowa, podczas gdy w programie AVGN, Nerd pokazywał tę gierkę i była u niego monochromatyczna. Zastanawialismy się jak to możliwe (łącznie z teorią, że on miał pirata xD). Otóż rozkminiłem to :D On po prostu na tym filmie musiał w to grac na przystawce Super GameBoy do SNESa i stąd te kolory :D Sam dzisiaj tak pograłem i mnie olśniło :D Zatem kolejna wielka tajemnica ludzkości rozwiązana :D

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #323 dnia: Sierpień 28, 2011, 12:26:50 »
Gra z dzieciństwa późniejszego czyli Bomberman (NES). Dobra odskocznia od innych długich tytułów.

Oraz wczoraj zacząłem Final Fantasy II (GBA). Zacząłem tak jakoś nijako od II części nie ograwszy pierwszej. A to wszystko przez system zdobywania umiejętności podobny do tego z Morrowinda. W grze nie ma o dziwo wielu archaizmów, port ładnie poukrywał to co bywa dokuczliwe w tego typu produkcjach. Plus genialna grafika na SP v2. Kolorki miażdżą.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #324 dnia: Sierpień 28, 2011, 13:07:46 »
Odkopuję starą jak świat rozmowę :D Antari, pamiętasz jak gadaliśmy kiedyś o Bugs Bunny Crazy Castle. Obgadaliśmy to, że trzecia część na GBC jest w pełni kolorowa, podczas gdy w programie AVGN, Nerd pokazywał tę gierkę i była u niego monochromatyczna. Zastanawialismy się jak to możliwe (łącznie z teorią, że on miał pirata xD). Otóż rozkminiłem to :D On po prostu na tym filmie musiał w to grac na przystawce Super GameBoy do SNESa i stąd te kolory :D Sam dzisiaj tak pograłem i mnie olśniło :D Zatem kolejna wielka tajemnica ludzkości rozwiązana :D

Haha faktycznie jest to możliwe :)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 28, 2011, 14:34:39 »

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #326 dnia: Sierpień 28, 2011, 15:16:51 »
Nie wiem co mnie natchnęło, ale wziąłem się za moje dwie ulubione części Crasha, a mianowicie Crash Bandicoot i Crash Team Racing (po raz kolejny).

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #327 dnia: Sierpień 28, 2011, 15:31:08 »
Ostatnio postanowiłem odświeżyć sobie kilka tytułów na NES'a w które kiedyś grałem na pegasusie, wczoraj przeszedłem duck tales 2 a dzisiaj męczę się z gunsmoke i contrą

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #328 dnia: Sierpień 28, 2011, 15:50:12 »
Dzisiaj znalazłem w końcu czas i ograłem demo OwlBoy które polecił mi znajomy.  I gra jest po prostu wyborna :D Kawał dobrego platformera w STARYM stylu i do tego jak dla mnie rewelacyjna grafika . Naprawdę gorąco polecam spróbować !

http://www.roflgames.com/DPadWebsite/www/index.htm

Również ograłem demo Warhammera 40K Space Marine i już się nie mogę doczekać wyrzynania tych hord orków :D Gra zapowiada się na kawał porządnej siekaniny w Imperialnym sosie ! Oprócz tego trochę zaległości na PC ograłem , i teraz wracam do ogrywania kolejnych tytułów z GB :)

Offline marcinek651

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpień 29, 2011, 22:11:26 »
Ja aktualnie gram w Borderlands, Minecraft,  noi czasem w Coda 4. A i jeszcze na Ds'ie w Mariana albo inne gry :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 30, 2011, 21:46:32 »
Znacie Mr. Driller 2 na GBA? Nie? No to czas nadrobić zaległości :) Świetna giera, wciąga strasznie. Na dodatek po godzinnej sesji z grą mam wrażenie, że spadają na mnie jakieś kolorowe klocki ;D

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:13:22 »
Znacie Mr. Driller 2 na GBA? Nie? No to czas nadrobić zaległości :)

Znasz Mr. Driller Ace na GBA? Nie? No to czas nadrobić zaległości ;)

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:19:54 »
Ja teraz przechodzę sobie God of War - Duch Sparty... po raz 3 pod rząd! xD Wciąąąąąąąąga niesamowicie, epicka gra... Na początku przeszedłem sobie ją na 3 poziomie trudności (AŻ 14 godzin i 44 minuty potrzebowałem na ukończenie!!!), a potem przeszedłem sobie na spokojnie, dla relaksu na 2 poziome trudności - prościzna, przeszedłem w 5 godzin i 50 minut. :> A teraz czas na... Poziom "bóg". Ou, powiem Wam, że czysty hardcore jak dla mnie. ;D Ale spokojnie idę do przodu. Na razie walczę z Kallisto, strategię opracowaną już od dawna mam, więc szybko powinien ten etap pójść.

Trzymajcie kciuki za ukończenie najtrudniejszej wersji gry! :)

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 08, 2011, 20:21:10 »
Final II mnie wykańcza (random walki ehh) więc zrobiłem sobie małą przerwę. Zacząłem przygodę z Legacy of Ys: Books I & II (DS) Czyli kolejna klasyka ale jakże bardziej odprężająca. I ta muzyka, mniam. Oczywiście gram najpierw w YS I. Długo napalałem się na te pozycje, gra ma w sobie jakiś taki urok obok którego nie sposób przejść obojętnym. Czy wspominałem już o muzyce?

PS. To gra zdecydowanie nie na każdy gust, i są lepsze wersje niż ta na DSa (np. na PSP: YS Chronicles)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 08, 2011, 20:37:47 »
Okaryna czasu na 3ds :D

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 08, 2011, 21:11:51 »
Właśnie zacząłem grać w Super Mario Bros na moim świeżo zakupionym NES'ie :D

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 08, 2011, 21:24:01 »

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 08, 2011, 21:36:12 »
A ja dalej męczę Super Mario Galaxy 2, zebrałem 120 gwiazd i zabieram się za zbieranie... /spoiler kolejnych 120 tym razem zielonych. Niesamowita pozycja. W kolejce czeka Metroid Other M. Jakoś tak się złożyło że 2/4 gier na Wii w mojej kolekcji ma w nazwie "Metroid" xD

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 09, 2011, 00:00:17 »
marek7_ak, zazdroszczę tego NESika ;) ja od dłuższego czasu polują za jakimś okazyjnym NESem i jak na razie ta konsola jakoś nie może do mnie trafić, choć tak wiele już się przez te lata przewinęło, teraz będę szukał okazyjnie NESa i właśnie Mario  i Gameboy Classic i Tetris;)


Ja obecnie gram w kolejną część Crasha, tym raz dwójeczkę, według mnie gorsza niż jedynka, ale i tak pierwsze 3 części plus CTR to najlepsze gry z serii, zagrałem ostatnio w Crash Tag Team Racing to przeżyłem duży zawód, jakos te nowe gierki do mnie kompletnie nie rpzemawiają

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: W co aktualnie gracie?
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 09, 2011, 01:24:45 »
Crash Tag Team Racing to już nie dzieło genialnego Naughty Dog j__j Ja swego czasu przeżyłem spory zawód przy Crash Bash (które miało niby być alternatywą dla Smash Bros.'a?), po genialnej trylogii taka wpadka...