Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Sprzęt / Odp: Problem z ładowaniem GBA SP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xaonix dnia Luty 01, 2023, 22:32:08 »
Tak, bateria wymieniona, gba już ładuję się bez problemu i śmiga jak nowy ;D
Dzięki za pomoc ;)
32
Sprzęt / Odp: Problem z ładowaniem GBA SP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wawrzino dnia Styczeń 30, 2023, 22:33:07 »
33
Sprzęt / Odp: Problem z ładowaniem GBA SP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xaonix dnia Styczeń 19, 2023, 23:19:58 »
Zamówiona ;p
34
Sprzęt / Odp: Problem z ładowaniem GBA SP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wawrzino dnia Styczeń 19, 2023, 23:12:08 »
Spróbowałbym wymienić baterię na nową, bo po 15 latach nieużywania to może być już nie do naładowania.
35
Sprzęt / Problem z ładowaniem GBA SP
« Ostatnia wiadomość wysłana przez xaonix dnia Styczeń 19, 2023, 12:12:39 »
Cześć wszystkim!
Mam problem z moim GBA SP którego niedawno wykopałem na strychu. Stan techniczny jest bardzo dobry, lecz leżał on jakieś 15 lat w bezczynności i nie chce się naładować. Gdy podpinam ładowarkę, dioda odpowiedzialna za ładowanie świeci przez sekundę i gaśnie. Wyświetlacz działa poprawnie, ponieważ gdy gameboy jest ON i włożę ładowarkę, ekran również zapala się na sekundę. Pytanie czy jest to wina baterii, ładowarki, czy może jakichś styków w środku gameboya. W linku dołączam materiał VIDEO z zaistniałą sytuacją.
Bardzo zależy mi na jego odpaleniu i zanurzeniu w nostalgii z dzieciństwa.

https://www.youtube.com/shorts/y-6nBjvLPoU
36
Sprzęt / Odp: GameBoy Pocket - ekran IPS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GBM_Fan dnia Styczeń 19, 2023, 10:15:52 »
O, ja właśnie też mam zamiar takiego moda ogarnąć, mam parę Pocketów, które w częściach i fajnie byłoby coś z tego poskładać :)
37
Sprzęt / Odp: GameBoy Pocket - ekran IPS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pajda dnia Styczeń 11, 2023, 09:57:30 »
IPS polecam z alliexpres. Zrobiłem takich modów kilka. Miałem tez zestaw od Funny Playing, ale wyswietlacz jakby byl osadzony za wysoko przez co ramka screen protectora ma nierownomiernej szerokosci boki. Górna jest najwęższa. Trzeba też ciąć górny brzeg obudowy od srodka. W zestawach z aliexpress tego nie musisz robic. Zestaw z Funny Playing ma tylko jedna tasme na ktorej jest wszsytko, a zestaw z ali ma tasme, potem sterownik na osobnej plycie i znowu tasme... mi to ogolnie nie przeszkadza i po zlozeniu konsoli nawet w przezroczystej obudowie tego nie widac. Dla niektorych zestaw od FP jest bardziej estetyczny... Wejdź na moją stronę na FB i tam jest kilka modów IPS do pocketów.
38
Sprzęt / GameBoy Pocket - ekran IPS
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fixxxer1 dnia Styczeń 10, 2023, 07:55:12 »
Naszło mnie na zmodowanie Pocketa, który leży w częściach już od jakiegoś czasu.
Możecie polecić mi nowoczesny ekran do niego, który sami już przetestowaliście?
Czy są jakieś mody baterii?
39
Ciekawostki / Odp: Ciekawe linki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Spiner14 dnia Listopad 02, 2022, 22:50:48 »
Łał, aż trudno uwierzyć, że coś takiego powstało i co jeszcze bardziej ciekawe, że taki rarytas trafił w ręce autora tego materiału. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Takie poszukiwania pewnie wymagały dużo wysiłku, wytrwałości i samozaparcia.
40
Ciekawostki / Odp: Ciekawe linki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez philipo dnia Październik 29, 2022, 09:12:30 »
https://youtu.be/1Y98jj3Kn84
Cytuj
I take a look at an extremely rare prototype for a cancelled Nintendo Game Boy keyboard add-on called the WorkBoy.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10