Autor Wątek: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever  (Przeczytany 27030 razy)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 12, 2013, 00:49:23 »
Wawrzinio - czy mógłbyś taki projekt naklejki wykonać? Z tego co pamiętam zrobiłeś kilka projektów w wektorowej grafice do ponownego wydrukowania oryginalnych naklejek.

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 12, 2013, 06:20:29 »
Zrobiłem, tyle, że w rastrowej. Wektorami zajął się, o ile dobrze pamiętam, M4ciek. Ja na wektorach kompletnie się nie znam niestety.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 12, 2013, 07:56:09 »
Mogę zrobić, wymiary i wytyczne potrzebuję tylko.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 12, 2013, 09:51:50 »
Prjekt wg własneog uznania. Jak najbaridzje profesjonalny i kilka różnych tak żebyśmy mogli ocenić i wybrać najlepszy, ewentualnie wspólnie zasugerujemy co i jak poprawić. Podobnie jak z logiem - Keitaro wymyślił kilka sztuk i wybraliśmy najlepsze. Naklejkę jak tylko będę mieć projekt to mogę dać do druknięcia. Nie zapomnij o zrobieniu numeru seryjnego na małą naklejkę - GBF 001 z czcionką taką jak na logu.

Offline Kacu94

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 12, 2013, 22:54:47 »
A ja mam pytanie odnośnie naklejki.
Będzie wyglądała jak oryginalna? W sensie, że te znaczki nintendo itp? + ocf numer seryjny?
PC1: AMD Phenom x6 1055T @ 4,5Ghz | Scythe Grand Kama Cross | Gigabyte 870A-usb3 | Gigabyte GTX660 | Seagate Barracuda 1TB
PC2: AMD Athlon XP 2400+ @ 2,0GHz | Glacial Tech 80mm | ASRock K7S8X | Asus Radeon HD3450 | Samsung 80GB
Handheld: 2xGBA | 2xDMG
http://kacu94.unixstorm.org

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 13, 2013, 12:29:02 »
Tak, postaram się to zrobić w weekend :)
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline NintendoPassion

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Cóż... Nintendo!
    • NintendoPassion - pasjonat i kolekcjoner gier Nintendo
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #166 dnia: Grudzień 18, 2013, 22:26:14 »
@M4ciek

Jak Ci idzie z tą tabliczką? Masz coś już??? Bo mnie cholernie ciekawi.

@Pajda

Części ktoś zamówił? Jaki jest postęp???

Ja w międzyczasie dowiedziałem się, że zrobienie tekturowego pudełko będzie bardzo drogie. Około 300pln za formatkę do wycinania kształtu w tekturze.

Ale znalazłem rozwiązanie. Nadruk na cienkim błyszczącym papierze i przyklejenie to tektury introligatorskiej. Wycinanie ręczne. Koszty 10 razy mniejsze :)

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 19, 2013, 00:40:21 »
Niestety nic nie mam... Jakby mi ktoś podesłał na priv / tutaj foto i wymiary oryginalnej naklejki, to jutro ogarnę. Przepraszam, ale zalatany jestem z pracą dyplomową. Wiem, że te fotki są tu na forum, ale nie pamiętam gdzie.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 19, 2013, 22:26:46 »
Było nawet repetytorium nalepek ale chyba wygasło ;(

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 19, 2013, 22:57:48 »
Miałem je na kompie w zakładkach, jutro sprawdzę i dam znać.

Offline NintendoPassion

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Cóż... Nintendo!
    • NintendoPassion - pasjonat i kolekcjoner gier Nintendo
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 19, 2013, 23:12:33 »
Już zrobiłem. Oczywiście zgodnie z oryginalnymi wymiarami.

Coś zmienić?



Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 19, 2013, 23:18:49 »
Ja bym usunął napis MADE IN CHINA, bo przecież nie jest to robione w Chinach, co?

Offline NintendoPassion

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Cóż... Nintendo!
    • NintendoPassion - pasjonat i kolekcjoner gier Nintendo
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 19, 2013, 23:20:33 »
Z tym nie będzie problemu. Coś jeszcze?

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #173 dnia: Grudzień 19, 2013, 23:23:05 »
Mam jeszcze pytanie co do całego projektu. Będzie podświetlenie? Jak tak to strasznie mi to przypomina GB Boya Coloura heh. W takim razie jak będzie wyglądał stosunek cenowy tych obu?

Offline Kacu94

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #174 dnia: Grudzień 20, 2013, 00:13:05 »
Model no. GBF-001 Takie ma być ;)
PC1: AMD Phenom x6 1055T @ 4,5Ghz | Scythe Grand Kama Cross | Gigabyte 870A-usb3 | Gigabyte GTX660 | Seagate Barracuda 1TB
PC2: AMD Athlon XP 2400+ @ 2,0GHz | Glacial Tech 80mm | ASRock K7S8X | Asus Radeon HD3450 | Samsung 80GB
Handheld: 2xGBA | 2xDMG
http://kacu94.unixstorm.org

Offline NintendoPassion

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Cóż... Nintendo!
    • NintendoPassion - pasjonat i kolekcjoner gier Nintendo
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #175 dnia: Grudzień 20, 2013, 13:11:40 »
Wszystkich nie jestem w stanie zadowolić :'(



Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #176 dnia: Grudzień 20, 2013, 13:36:22 »
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline Kacu94

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #177 dnia: Grudzień 20, 2013, 13:56:02 »
ew. możesz jeszcze dobić datę ;) A co z numerem seryjnym? Gdzie umieszczamy?
PC1: AMD Phenom x6 1055T @ 4,5Ghz | Scythe Grand Kama Cross | Gigabyte 870A-usb3 | Gigabyte GTX660 | Seagate Barracuda 1TB
PC2: AMD Athlon XP 2400+ @ 2,0GHz | Glacial Tech 80mm | ASRock K7S8X | Asus Radeon HD3450 | Samsung 80GB
Handheld: 2xGBA | 2xDMG
http://kacu94.unixstorm.org

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #178 dnia: Grudzień 20, 2013, 13:58:08 »
No i M4ciek zalatwil sprawe. :)

Ja bym sie moze tylko doczepil tego "Made in Poland". Dlaczego? Konsoli od nowa nikt nie produkuje, wiec moze zmienic na nie mijajace sie z prawda "Remade in Poland", "Modified in Poland" lub cos w ten desen.

Ja bym usunął napis MADE IN CHINA, bo przecież nie jest to robione w Chinach, co?

Jest. Tutaj ma miejsce tylko (az) modyfikacja konsoli, co wypada ladnie i skromnie podkreslic bez naginania faktow.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #179 dnia: Grudzień 20, 2013, 14:05:48 »
Sorry, że dopiero teraz ale nie miałem czasu. Teksty już wedle uznania, zrobiłem remake wersji EU, bo bardziej przypadła mi do gustu niż JPN.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie