Autor Wątek: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever  (Przeczytany 27010 razy)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 20, 2013, 15:07:04 »
Kurczę, dlaczego "GBF-001"? Model to musi być MGB-001, natomiast jeśli chodzi o numer seryjny, również szedłbym w bardziej autentyczną stronę. Moim zdaniem lepiej byłoby zrobić serię, która przypomina autentyczną, a nie "GBF-001". Przykładowo, najwięcej Pocketów na rynek europejski miało naklejkę z kodem: "MHxxxxxxxx", więc proponuję coś w stylu "MHGBF13xxx, gdzie 13 jest rokiem produkcji, a w miejscu "xxx" może się znaleźć numer kolejnego egzemplarza. Będzie to wyglądało bardziej autentycznie i będzie miało jakiś sens.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 20, 2013, 15:15:53 »
Tak jak napisałem - kwestia napisów jest do dogadania. To tylko przykład.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline NintendoPassion

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Cóż... Nintendo!
    • NintendoPassion - pasjonat i kolekcjoner gier Nintendo

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 20, 2013, 15:30:24 »
Sądzę, że napis Made in China, a pod nim Modified In Poland będzie niezły. Dla mnie model no.GBF-001 jest bez sensu, bo sama konsola to przecież wciąż Game Boy Pocket, a nie jakiś Game Boy Forever.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #184 dnia: Grudzień 20, 2013, 18:48:36 »
Dogadujmy sprawę, i nie ma pośpiechu. Naklejki w każdej chwili mogę wykonać. Aha, jeden szkopuł - naklejki będą na BIAŁYCH naklejkach, więc to i może nawet lepiej bo z przodu będzie białe logo a z tyłu biała naklejka z czarnymi napisami.

PROSIŁBYM O DORPACOWANIE SPRAWY LOGA - CZY LEŻĄCA KONSOLKA MA TĘ SZYBKĘ JAK W COLORZE? CZY SPRAWA WYGLADA TAK - JESLI LOGO UMIESZAMY NA POCKETCIE TO MA SZYBKĘ POCKETA, JESLI NA COLROZE TO SZYBKE COLORA? JEST TO ISTOTNY ELEMENT.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #185 dnia: Grudzień 20, 2013, 23:03:53 »
Pajda logo ja poprawię i podeślę na świętach jakoś.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #186 dnia: Grudzień 27, 2013, 09:48:12 »
W moim mieście działa profesjonalna drukarnia na przedmiotach plastikowych i innych różnymi metodami. W zasadzie muszę tam podejść i obgadać temat. Także sądzę, że taka metoda będzie znacznie lepsza od tradycyjnego malowania aerografem. Poniżej macie filmik jak robią nadruki, grawerowanie itp:
http://www.youtube.com/watch?v=GoBDkv0zXyA&fb_action_ids=594561497281968&fb_action_types=yt-fb-app%3Aupload_ne&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B582859628459659%5D&action_type_map=%5B%22yt-fb-app%3Aupload_ne%22%5D&action_ref_map=%5B%5D

Offline Kacu94

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #187 dnia: Grudzień 27, 2013, 22:29:03 »
Taki nadruk będzie bardzo wytrzymały z tego co widzę ;)
PC1: AMD Phenom x6 1055T @ 4,5Ghz | Scythe Grand Kama Cross | Gigabyte 870A-usb3 | Gigabyte GTX660 | Seagate Barracuda 1TB
PC2: AMD Athlon XP 2400+ @ 2,0GHz | Glacial Tech 80mm | ASRock K7S8X | Asus Radeon HD3450 | Samsung 80GB
Handheld: 2xGBA | 2xDMG
http://kacu94.unixstorm.org

Offline Kacu94

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 18, 2014, 12:20:59 »
Jako iż dawno nikto tu nie pisał, to ja zapytam. Jak idą prace? Jakieś coś macie już? :)
PC1: AMD Phenom x6 1055T @ 4,5Ghz | Scythe Grand Kama Cross | Gigabyte 870A-usb3 | Gigabyte GTX660 | Seagate Barracuda 1TB
PC2: AMD Athlon XP 2400+ @ 2,0GHz | Glacial Tech 80mm | ASRock K7S8X | Asus Radeon HD3450 | Samsung 80GB
Handheld: 2xGBA | 2xDMG
http://kacu94.unixstorm.org

Offline NintendoPassion

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Cóż... Nintendo!
    • NintendoPassion - pasjonat i kolekcjoner gier Nintendo
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 18, 2014, 13:21:37 »
Ja sam jestem ciekaw. Nic się nie dzieje. Ja projekt pudełka mam już gotowy. Za dwa tygodnie zamawiam prototyp.

Offline adam104100

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 311
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 18, 2014, 16:28:35 »
Jestem ciekaw jak to wyjdzie

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [Dyskusja ogólna] Nieoficjalna limitowana edycja konsoli GB Color - GBForever
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:16:04 »
U mnie cienko z czasem, ale podejdę zapytać czy takowe sito będą mogli mi zrobić i jaki to będzie koszt? Bardzo proszę o poprawienie projektu naklejki i przesłanie mi go na mejla. Prosiłbym o plik, w którym OBIE NAKLEJKI BĘDĄ KOŁO SIEBIE NA JEDNYM ARKUSZU. Poza tym nikt nie przedstawił projektu naklejki z numerem seryjnym (tej małej).
NintendoPassion - możesz nam pokazać projekt pudełka i papierów?

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Czy projekty są gotowe? Cały czas czekam na wykonanie OBU NAKLEJEK NA JEDNYM ARKUSZU, ale zanim to się stanie musi ktoś przedstawić projekt małej naklejki z numerem seryjnym. Passion jak pokazaniem tego projektu pudełka?

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
KOLEJNY SŁOMIANY ZAPAŁ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

Offline Kacu94

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Słomiany to chyba za dużo powiedziane :P
PC1: AMD Phenom x6 1055T @ 4,5Ghz | Scythe Grand Kama Cross | Gigabyte 870A-usb3 | Gigabyte GTX660 | Seagate Barracuda 1TB
PC2: AMD Athlon XP 2400+ @ 2,0GHz | Glacial Tech 80mm | ASRock K7S8X | Asus Radeon HD3450 | Samsung 80GB
Handheld: 2xGBA | 2xDMG
http://kacu94.unixstorm.org

Offline GRAnith

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 424
Obawiam się, że NintendoPassion już nie odwiedza giebefu.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Znajdę dziś i wrzucę.
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Jak ta moi kochani? Jakiś postęp w pracach? :3.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Jak ta moi kochani? Jakiś postęp w pracach? :3.

No ja poprawiłem ten numer seryjny, dzisiaj to wydrukuję 1:1 i przystawię do GBP. Zobaczę czy rozmiar się mniej więcej zgadza i uploaduję. W jakim formacie to chcesz? Może być .ai albo .pdf?
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Najlepiej wektorówka. PDF będzie najlepszy.