Autor Wątek: Sugestie na temat strony i forum  (Przeczytany 53414 razy)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Sugestie na temat strony i forum
« dnia: Kwiecień 08, 2010, 01:47:11 »
Wypisujcie tu wszelkie sugestie dotyczące forum i strony, co wam się podoba a co nie.

Gwoli informacji strona nie jest doskonała wiemy o tym, pewne rzeczy wciąż są do poprawienia a pewnych póki co poprawić się nie da i tak póki co zostanie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 23:56:35 wysłana przez Keitaro »

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2010, 08:12:46 »
Strona ma fajny layout i fajnie by było gdyby szablon forum został zrobiony w podobnym stylu. Wiem, że to dużo roboty więc to taka sugestia na przyszłość ;).

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2010, 15:30:41 »
No mam nadzieję chociaż kolorystykę dopracować :) Teraz trochę zastój bo ja i ant mamy trochę roboty na głowie, ale myślę ze jakoś za 3tyg od dziś powinniśmy otworzyć stronę oficjalnie.

Jeszcze w ramach informacji: na GBZ nic nie piszemy oficjalnie o tym projekcie, z oczywistych myślę dla każdego przyczyn. Fair play.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2010, 16:57:30 »
Haha... no to ja mogę napisać ;D

Offline wudu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 69
    • initiald fansubs
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2010, 22:41:51 »
Od paru miesięcy trwają prace nad stroną i końca nie widać. Nie czepiam się, tego że to długo trwa, bo wiem, że roboty jest od ciula, ale moglibyście ruszyć z normalnym funkcjonowaniem, w międzyczasie powolutku bazę uzupełniać. Bo taki start jak wy chcecie to chyba odbędzie się za rok. Na GBZ nic się nie dzieje, tu nic się nie dzieje, to gdzie fani GB mają siedzieć? Jak dla mnie to wielki błąd, że jest taki zastój.

Offline moon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
  • szymon jestem ;)
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2010, 23:22:24 »
Sesje, egzaminy, matura itp. Przecież ta stronę tworzą studenci? Chyba muszą mieć tez czas na naukę?
++ Start już niedługo ;)! // Wakacje = Czas na tworzenie strony, uzupełnianie jej ;)
stupid MONKEYZ!

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2010, 10:30:13 »
+ dla Ciebie moon

@wudu: No stary... niby sam sobie odpowiedziałeś dlaczego jest zastój - przynajmniej JA mam określoną wizję otwarcia serwisu, zapraszanie ludzi TERAZ gdy np. ciągle dodaję artykuły, czytanie jakichś debilnych komentarzy w stylu ''ooooo tu ci brakuje jednego entera...'' - sooooory ale wystarczający mam zajob roboty już teraz. Nie mówiąc już o dodawaniu nowych materiałów, chociaż jakbyś dobrze poszukał to bez problemu znajdziesz aktualizacje na stronie, materiały których nie dodaliśmy na GBZ - po prostu nie dodajemy newsów ot cała różnica.

A druga strona medalu - jak fani tyle wytrzymali to i wytrzymają jeszcze trochę. Do przerzucenia zostało góra 9 artów, ale zaznaczam że każdy art jest dokładnie czytany i redagowany, zmieniamy szatę graficzną w celu podniesienia jakości merytorycznej i estetycznej. Można inwestować w ilość jak było choćby na GBZ ale wydaje mi się że bardziej opłaca się w jakość. Na prawdę ciężko jest przenosić wszystko samemu, kartridże pomagają przenosić Nagash i logan, ale do dodawania recek/kodów/solucji przydała by się np. jedna osoba więcej.

Innymi słowy streszczając ten wywód do jednego zdania: Jak chcecie szybciej to zakasać rękawy i do roboty - pomagać!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2010, 13:15:46 wysłana przez Antari »

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2010, 18:40:12 »
Ja tylko dodam iż popieram Antariego, lepiej otworzyć to jako całość niż pokazywać stronę w budowie.

Fani mają co robić, można postować / przygotowywać kolejne materiały. To co będzie nowe prawdopodobnie dostanie swojego newsa, tak jak fotki różowego mikrusa.

A Antari poświęca stronie każdą wolną chwilę, ba! poświęca również nie wolne chwile. Szybciej się nie da.

Logan

  • Gość
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2010, 18:45:25 »
Sugestie na temat strony i forum:

Osobne konta na stronie i forum - NIEDOPUSZCZALNE !!!
Przydałby się na forum odsyłacz "wróć na portal" czy coś takiego, co odsyłałoby na stronkę.
Brawa za wybór silnika forum ;) Bardzo go lubię !

Antari:
Czemu wymieniłeś mnie małą literą ? Czuję się gorszy ;(

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2010, 19:13:30 »
Logan a umiesz to zmodyfikować? Połączyć konta tzn. Jeszcze tak by z kopiami baz danych nie było problemów. Ja nie mam czasu w wakacje zwykle na takie zabawy. Więc jak ktoś jest chętny i ZNA się na robocie (nic nie rozwali) to się zgłaszać. Nie wiem co na to Antari, jak dla mnie w sumie to zbędne.

Logan

  • Gość
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2010, 19:25:46 »
Ja tego niestety nie umiem, ale jest to bardzo nieprofesjonalne - żeby zakładać dwa konta do "jednej" stronki. Trzeba by popytać wśród znawców jak ugryźć temat...

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 13, 2010, 20:18:59 »
Antari:
Czemu wymieniłeś mnie małą literą ? Czuję się gorszy ;(

Hehe sorki Logan, to tak przez pomyłkę, zalatany jestem :P

Offline wudu

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 69
    • initiald fansubs
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 13, 2010, 22:04:25 »
Ja tego niestety nie umiem, ale jest to bardzo nieprofesjonalne - żeby zakładać dwa konta do "jednej" stronki.
Dokładnie, tu jest jakiś konwerter, ale dalej w temat się nie zagłębiałem. http://download.simplemachines.org/?converters;software=phpfusion

Offline moon

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
  • szymon jestem ;)
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 13, 2010, 22:36:55 »
Dobra to teraz coś z innej beczki :), layout forum :D - @Keitaro, zostaw wszystko tak jak jest ;) tzn. pozmieniaj tylko kolorystykę z niebieskiego na zieleń i zamień napis GBForever forum na buttona z logiem odsyłającym do strony głównej. No bo cholercia, przyzwyczaiłem się już do tego wyglądu :D - i wydaje mi się ze 'inni stali bywalcy' także :D

Pozdrawiam, Szymon (aka. Moon ;) )
stupid MONKEYZ!

Offline Krupier

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 210
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 14, 2010, 10:45:58 »
Wiem, że jestem męczący i irytujący z tym pytaniem, ale muszę. ;P Coś się dzieje w sprawie GBF? Oficjalne otwarcie jakoś spodziewane? :P

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:31:44 »
W tym miesiącu zastój z dodawaniem materiałów bo Antari jest na praktykach.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 14, 2010, 20:27:14 »
to gdzie on ma te praktyki? w masarni? q:

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 14, 2010, 21:01:36 »
Tam gdzie jest dostępu do neta nie ma.

Offline Krupier

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 210
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 15, 2010, 10:00:54 »
A dużo stuffu jeszcze zostało ?

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 15, 2010, 12:18:42 »
Niestety tak - wszystkie recenzje.