Autor Wątek: Sugestie na temat strony i forum  (Przeczytany 53972 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 02, 2011, 22:45:41 »
W kategoriach GB Advance i Micro, znajdują się opisy i testy sprzętu, które wydają się pasować do twojego opisu z posta powyżej. W planach są wersje dla każdej konsolki, ale wymaga to sporo czasu - wypadałoby żeby wszystkie teksty były na odpowiednim poziomie.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 05, 2011, 17:32:39 »
Co to były rano za posty jakiegoś usera po angielsku? Od groma tego było.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 05, 2011, 17:34:31 »
Zwykły spam, już usunięto

Offline moni-chan

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 291
  • 世界のイルージョン。
    • deviantART
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 05, 2011, 17:35:57 »
Chyba, za przeproszeniem, chamski spam. Nudzi się ludziom, nudzi... -_-

Offline Krupier

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 210
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #84 dnia: Kwiecień 06, 2011, 09:49:22 »
To pewnie bot jakiś, lepiej zaktualizujcie forum bo będzie wracać. ;/

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 06, 2011, 19:56:17 »
Jeżeli chodzi o sprawe forum - skórki (zmienne) w kolorze modelów GameBoya do wyboru w opcjach wyglądu (plus logo serwisu w prawym górnym rogu). Myśle że to bardzo umiliło by użytkownikom spędzanie czasu u was na forum.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #86 dnia: Kwiecień 06, 2011, 20:00:09 »
Kolor będzie jest w planach od dawna, tylko tak wychodzi iż zawsze są inne rzeczy do zrobienia

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #87 dnia: Kwiecień 07, 2011, 13:47:02 »
fajny pomysl, zeby u gory przy opcjach w forum byly tkaie ikonki gameboyow w orznych kolorach i klikajac na odpowiedniego gameboya w odpowiednim kolorze wybieraloby sie kolor forum jak u nas wysiwetlaby sie..... jesli to jest do zrobienia to fajny bejerek cieszacy oko.... :D.

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #88 dnia: Kwiecień 07, 2011, 14:12:31 »
Moge chetnie wesprzec was finansowo :) Bedzie wam sie lepiej upgradowało otoczenie GBForever ;)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #89 dnia: Kwiecień 07, 2011, 14:39:48 »
sadze ze to kwestia czas u, anie finansow, ostatnio zrzucalismy sie na domene i poszlo - GLADKO, poniewaz ludzie s to ze soba zżyci i tworza solidarna grupe... a co do forum.... to chyba sami swoi moga zrobic cos tkaeigo. :).

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 21, 2011, 17:56:33 »
Odkopuje stary temat.Czy nie myśleliście o dodaniu chatu? Byłoby to przydatne ;)

Pzdr.
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 21, 2011, 19:03:27 »
ja proponuję wprowadzić ograniczenie wiekowe od 15 lat :P

Offline Ryukendn

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 275
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 21, 2011, 19:13:20 »
ja proponuję wprowadzić test na inteligencję użytkowników przed zarejestrowaniem

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 21, 2011, 20:06:37 »
A ja proponuje bez dalszych złośliwości :) Mi się zawsze shout boxy podobały jeśli nie było na nich spamu, na RA sam to zaproponowałem, ale nie chcieli dać.  Oczywiście wszelkie istotne pytania powinny nadal być zadawane w tematach, żeby ta treść zostawała dla przyszłych pokoleń. Jednak jakieś pierdółki w stylu "dziś leci dobry dokument o konsolach powinniście obejrzeć" czy "widzieliście ten filmik? " mogły by być spokojnie tam zepchnięte. Czy czasem wtrącone "cześć" jak się nie ma kolegów i pracuje tylko przed komputerem miło przeczytać na SB ;)

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 21, 2011, 21:59:46 »
Co do czatu na stronie czy też forum , to takie czaty generują trochę ruchu , a co za tym idzie zabierają transfer u usługodawcy u którego wykupiony jest serwer . Ja proponował bym raczej założyć kanał na IRCu. Co wy na to ? :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 21, 2011, 22:48:01 »
Nie zdarza mi się to często, lecz tym razem zacytuję sam siebie.

Obawiam się że [...] shoutbox przejąłby obecne funkcje forum i załatwiałoby się w nim wszystkie te sprawy, które obecnie wyjaśnia się w poszczególnych tematach (które nota bene są dość pomocne osobom które lubią kopać w zasobach forum).

W miejsce SB należy wstawić chat/kanał na ircu etc. Temat był wałkowany dwie strony wcześniej w tym temacie Mario_77, więc szczerze ubolewam, że nie chciało ci się przewinąć kilka kartek wstecz by zobaczyć czy to pytanie nie zostało już zadane wcześniej i co ważne WYJAŚNIONE. Zaczyna to powoli przypominać sekcję komentarzy na Youtube, w której użytkownik pyta o tytuł piosenki w tle, mimo iż to samo pytanie zostało zadane (i ktoś udzielił na nie odpowiedzi) zaledwie stronę dalej... wybaczcie ale ja też mam swoje limity wytrzymałości...

Offline Serek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 21, 2011, 23:59:46 »
Czatom mówimy nie, dużo osób zaczęłoby giełdę prowadzić właśnie na nim, nie wspominając już o szukaniu pomocy z nadzieją na szybszą odpowiedź.
Znam to z doświadczenia.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 22, 2011, 00:14:39 »
W przypadku tego konkretnego forum, wszystkie sprawy byłyby załatwiane na IRCu czy chacie i forum straciłoby na znaczeniu, lub inaczej - na chacie/kanale na IRCu siedziałaby mała grupka osób, która już dość dobrze się zna z tego forum. Nowym userom na forum z pewnością nikt nie udzieliłby pomocy, gdyż epicentrum dywagacji nad konkretnymi zagadnieniami miałoby miejsce na chacie/kanale.

Chat owszem zapewnia błyskawiczną wymianę poglądów w real-timie ale prowadzone w nim dyskusje mają charakter ulotny. Jednym uchem wchodzi, drugim wychodzi. Oczywiście plusem tego rozwiązania jest możliwość podzielenia się z innymi członkami swoimi codziennymi przemyślaniami typu "cześć jak się macie, bo ja dzisiaj jestem smutny", "zjadłem tabliczkę czekolady", "a ja ogórka!", "boli mnie ręka". Na takie rzeczy nie ma miejsca na forum (chyba że chcecie założyć osobny temat na te zwierzenia), na chacie/kanale z pewnością by były. Pytanie, czy jest to aż tak potrzebne? Warte zachodu? Nie posiadam konta na Facebooku, Twitterze, Google+ ani w innych tego typu serwisach. Dlaczego? Bo nie pojmuję idei. I tak samo jest tutaj. Stąd moje zdanie na ten temat.

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 22, 2011, 00:16:29 »
Forum to powstało z myślą bycia FORUM, a nie namiastką syfu który panoszy się w Internecie.
Ja jestem za NIE umieszczaniem shout box'a.
Zostańmy normalnym forum, bez wcześniej wspomnianego syfu który na bank powstanie w shout'cie.
rnav spotting :)

Offline Mrocznooki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 201
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 22, 2011, 00:22:58 »
Ja także jestem przeciwny shoutbox-owi a kanał irc to inna sprawa. I wydaje mi się że było by czasem fajnie tam podyskutować. W związku z tym Panie i Panowie pozwoliłem sobie założyć kanał irc "#gbforever.pl". Kanał znajduję się na serwerze irc.quakenet.org . Kanału pilnuje już bot "Q" więc nie ma groźby jego przejęcia przez osoby trzecie czy też inna "ukrytą opcję Niemiecką" ;) Jutro na spokojnie ewentualnie doinstaluje jakieś przydatne dodatkowe boty . Na razie ja mam na nim tylko operatora ale to na pewno zmienimy , pod warunkiem że włodarze naszej strony tam zawitają , a mam taką nadzieje. Najprościej wejść na ten kanał po przez www :

http://webchat.quakenet.org

Wpisujecie tam swój nick oraz kanał z jakim chcecie się połączyć czyli "#gbforever.pl".
Czy coś z tego wyjdzie ? Zobaczymy zawsze można kanał usunąć, albo przekazać na własność np Antariemu który z nim zrobi co mu się żywnie podoba :)