Autor Wątek: [3DS & PSP] 3DS vs. PSP  (Przeczytany 16917 razy)

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 05, 2011, 19:59:33 »
Dziękuję za porównanie.Jak uzbieram kasę to w przyszłym roku zakupię PSP 3004 Vibrant Blue ,wtedy stanieją ;D
Dziękuję jeszcze raz Wszystkim za doradzenie mi ,było to dla mnie ważne, pozdrawiam!
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 05, 2011, 20:31:02 »
czyli tka jak mowilem - 1000 kupisz w lumpexie albo na targu. co do wersji 3004 - mialem prawie dwa lata, sprawowala sie idealnie. god of war i GTA chinatown wars moge polecic. no i das ie ja przerobic. (nei wiem dokaldnie na jakeis zasadzie to dziala - ale za kazdym wlaczeniem konsola jest przerabiana....). grlaem w mase gierek, ale te dwie byly zdecydowanie najlepsze.

Offline Saito

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 05, 2011, 20:32:48 »
Nikt nie bierze pod uwagę PSP GO?

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 05, 2011, 20:35:21 »
W Lumpeksie konsole ?! O.o A jeszcze, kupić na allegro czy w sklepie (MM,Empik,Saturn itd.) ? Tzn. gdzie jest większa pewność ,że konsola nie jest uszkodzona itp..

PSP Go mnie nie interesuję ,gdyż po prostu nie przypadła mi do gustu ta konsolka ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline MIS

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 369
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 05, 2011, 20:37:24 »
To prawda, czarne się mażą niemiłosiernie :/ Cholerne piano black...

Btw, PSP Go to jakiś żart, gry tylko na dysku i drożej niż allegro? No bez jaj... Ja wolę mieć pudełko fizycznie z nośnikiem a nie kartę pamięci którą mogę zgubić/zniszczyć itp.
rnav spotting :)

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 05, 2011, 21:51:17 »
czyli tka jak mowilem - 1000 kupisz w lumpexie albo na targu.

Pajda, to musisz mi powiedzieć w jakich miastach i gdzie znajdę PSP-1000 na targu/lumpexie. ;) Chociaż nie tak dawno kolega znalazł w lumpexie Pegasusa...

Fakt, strasznie zostają ślady na Piano Black... :/
Ale to jedyny słuszny kolor dla PSP. :>

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:08:40 »
Podoba mi się PSP 3004 Vibrant Blue,ale nie można go za bardzo gdzie dostać ;(
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:26:30 »
Pajda, to musisz mi powiedzieć w jakich miastach i gdzie znajdę PSP-1000 na targu/lumpexie. ;) Chociaż nie tak dawno kolega znalazł w lumpexie Pegasusa...

Yano znalazł w lumpeksie (takim z ubraniami xD) maskotkę Diddy Konga na licencji Nintendo (którą mi sprezentował) oraz GB Advance Platinum / Silver w stanie bardzo dobrym, działającym. Lumpeks znajduje się w Cieszynie :P

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:34:07 »
GB Advance \m/ Ale Cieszyn za daleko. ;P

Mario, bierz Piano Black! Ewentualnie białą. ;)

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:35:21 »
A jak jest z DS'em Lite? Opłaca się? Czy Ez-Flash 4 działa na DS Lite bez problemu? Obsługuje gry z GB,GBC i GBA ,które będą nagrane na Ez-Flash'u?
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 05, 2011, 22:38:05 »
Mario, bierz Piano Black! Ewentualnie białą. ;)

Brat ma białe PSP 2000 i jest lepiej niż w przypadku mojego Piano Black jeżeli chodzi o widoczność paluchów. Wyglądem też nie grzeszy moim zdaniem :P

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 06, 2011, 07:30:15 »
Dowiedziałem się ,że gry z GB,GBC,GBA muszę nagrać na Ez-Flash 4 i wsadzić do drugiego Slotu w DS'ie ,zaś na Acekard 2 nagrać gry z DS i wsadzić do pierwszego Slotu, tak?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 10:05:51 wysłana przez Mario_77 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 06, 2011, 10:54:13 »
tylko gry z gba musisz wrzucić na drugi slot, gry z gb i gbc można odpalać na pierwszym slocie. I nawet są tam lepsze emulatory, które pozwalają rozciągać ekran przyciskiem l czy r. Ja oczywiście poleciłbym ci mimo wszystko granie w oryginały, ale i tam mnie olejesz więc sobie daruję..

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 06, 2011, 12:03:44 »
Czyli na Acekard wgrać mogę emulator (VisualBoy) i wgrać gry z GB,GBC? Nie będę kupował oryginałów gdyż nie dam za sześcioletnią grę 160zł! A i tak na PSP będą oryginały, więc ;d
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 06, 2011, 13:28:43 »
Gry na gba nie są takie drogie, nie przesadzaj. Nawet super hity się wyrywa po 40-50zł. visual boy to emulator na kompa, na ds jest inny specjalny emulator, na ez-flash jeszcze inny. poczytaj na stronce gbforever w dziale artykuły -> emulacja. czy jakoś podobnie...

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 06, 2011, 13:31:22 »
Mówiłem o drogich grach na NDS ;P
A normalnie na Ez-Flash 4 działałyby gry z GB,GBC i GBA bez żadnego emulatora wgranego?Tzn. nic bym nie wgrywał tylko gry nagrał i będzie chodzic?
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 06, 2011, 13:38:53 »
nie, kazdy programator - czyli kardridż ktory ma wejscie na karte SD lub microSD musi miec wgrany wlasny soft..... wtedy odpalasz - ukazuje ci se menu i wybeirasz gry - czyli romy wczesniej wgrane na karte microSD ktora zk oeli jest wlozona do programatora.... jesli chodzi o gry z GB, GBC to trzeba meic na tkaim programatorze wgrany emulator.... odpalasz emulator i potem odpalasz gry. co do GBA to MUSISZ MIEC programator do drugiego slotu.... bo gry z GBA dzialaja tylko z tego slotu..... ale wtedy po rpsotu wrzucasz jes na programator typu - EZ flash i odpalasz z menu gre ktora chhcesz. wjediz sobie na zaprzyjazniony serwis - www.skizo.org tam amsz wszystko na forum o DSie i o PSP.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 06, 2011, 13:54:46 »
A więc tak, na Ez-Flash 4 nagram gry z GB,GBC,GBA oraz emulator i tu jest pytanie jaki,gry z GB i GBC muszę prze konwertować przez Goomba Color ,Ez-Flash wsadzić do drugiego slotu i grać ile wlezie ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 06, 2011, 19:47:44 »
Mam kolejne pytanie, jak mieć internet na DS Lite oraz czy Mozilla Firefox działa na tej konsolce,jak to wgrać i jak można czytać na niej e-booki, tzn. jaki program (DS Reader?),czyta PDF.,DOC.,RTF.?,normalnie zrobić folder "Ksiazki" i wrzucić do nich program (DS Reader?) i e-booki?

Przepraszam za zawracanie głowy i pozdrawiam!
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: 3DS vs. PSP
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 06, 2011, 20:45:34 »
Do przeglądania internetu potrzebujesz albo oficjalnej przeglądarki internetowej od Nintendo. Jest ona na kartridżu, kupuje się ją w takich pudełkach jak gry. Nazywa się Nintendo DS Lite Browswer. Tak naprawdę to jest Opera Mini 6 Poszukaj na allegro, ostatnio 2 widziałem (za ponad 50 zł nowa...). Możesz też ewentualnie poszukać przeglądarek homebrew, nagrywasz na Acekarda/R4 i masz internet. ;)

Do oglądania filmów, słuchania muzyki, przeglądania zdjęć i czytania książek służy program MoonShell. Super programik, używałem i jest genialny. ;) Na pewno odczytuje pliki txt. i doc., ale pdf. już chyba nie (nie wiem).

Japońszcyzna wciąga.... ;/