Autor Wątek: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?  (Przeczytany 9504 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG


Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2012, 12:15:43 »
FUCK YEAH!

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2012, 12:26:25 »
Troszkę design kuleje, ale pomysł genialny.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2012, 12:30:31 »
Troszkę design kuleje, ale pomysł genialny.

Jak dla mnie gałeczka analogowa jest w dechę :P Jedynie logo i klawisze ABCD trochę dziwne. Menu i Start wydają się rozsądnie rozlokowane.

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2012, 12:31:09 »
Nie ma takiej rzeczy której nie da się zmodować ^^Piękne! cudo! do want!

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2012, 12:35:41 »
Jak dla mnie gałeczka analogowa jest w dechę :P Jedynie logo i klawisze ABCD trochę dziwne. Menu i Start wydają się rozsądnie rozlokowane.

Dokładnie. Logo i buttony (czcionka) są słabe, ale może się coś jeszcze pozmienia.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2012, 12:37:04 »
no wlasnie napis NEOGEO troche taki jakis lipny, no i te przyciski - mogloby byc troche profesjonalniej. trochem ito to dingoo przypomina - w sensie ze zajezdza taka amatorszczyzna..... a tytuly - powiem szczerze ze to samo co na zwykle neogeo pocket...

Offline Baieros

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 201
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2012, 13:33:27 »
Idea piękna, ale nie jest to przypadkiem jakiś fake?:) Mają podpisaną umowę z Sony i wysyłają klasyki na PSP i PS3, a teraz wydali by własną konsole do tego?

Uwielbiam NEO GEO, ale na stronie SNK nie mogę znaleźć potwierdzenia dla tejże wspaniałej informacji.  Autor postu na stronie też nie podaje, żadnego źródła.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2012, 13:53:06 »
Ja znalazłem takie źródło.

http://www.famicom-plaza.com/blog/2012/01/0125-neogeopoket2.html

A dalej nie wiem :P Szukajta.

Offline Pawian

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 25, 2012, 13:53:31 »
Mi się bardzo podoba, ale troche śmierdzi fejkiem za bardzo to podobne do IPhone'a :)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 25, 2012, 14:06:10 »
Kolejna nieprzydatna rzecz. Skoro nie będzie na tym nowych gier, to po co to wypuszczać? To jak te badziewiaste handheldy z wbudowanymi 20 grami z mega drive.

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 25, 2012, 14:43:10 »
Po to że jak wypuszczą na to gry to nie trzeba będzie "kraść" i "piratować" żeby pograć w terenie ;p

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 25, 2012, 17:25:54 »
juz mozna grac w to w terenie bo jak masz neogeo pocket (ewentualnie color) to mzoesz grac na kartach, mam chyba z 6 gierek. konsola jest lepsza od gameboya...... ale zasob gier - to tragedia. metal slug rzadzi :D

Offline GBColorSprint

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Fan gier wyścigowych, platformówek i serii GTA.
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 25, 2012, 21:11:26 »
To nie fejk, Neo Geo naprawdę powraca!
http://www.gram.pl/news_8AjrGOC0_SNK_chce_wypuscic_nowe_wcielenie_Neo_Geo_Pocket.html

Kurczę, nigdy nie miałem żadnej styczności z konsolami SNK, więc warto rozważyć zakup takiego cudeńka. :> Tylko 3 rzeczy będą istotne: kiedy, za ile i czy będą nowe gry?

Japońszcyzna wciąga.... ;/

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 25, 2012, 21:22:33 »
Mi tu cały czas coś nie gra. Ten design... jakiś taki bardziej chiński niż japoński jak to już pajda zauważył. Ja bym się na ten sprzęt pisał do 200zł dla samych wbudowanych gier.

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 25, 2012, 22:18:56 »
O ile jestem fanem Neo Geo Pocket / Color, tak ta konsolka nie przemawia do mnie (jedynie analog przypomina poprzednią odsłonę hendheld'a). Jest nijaka, wyglądem przypomina tanie chińskie gierki do emulacji dostępne na allegro, ma kiepskie robione na odpierdziel loga (SNK mało symetrycznie umieszczone), wygląda mało poręcznie i tak naprawdę nic sobą nie reprezentuje jak na razie. Co do specyfikacji sprzętowej mamy jedynie ochłapy niewiele mówiących informacji oraz info o wgranych tytułach sprzed dwóch dekad. Owszem, są to tytuły bardzo dobre ale nie są tym czego oczekuję po następcy NGP. Dziś byle smartfony mają upchane akceleratory, Tegry i inne ustrojstwa powodujące wodotryski na ekranie więc dlaczego graficznie konsola miałby im nie dorównywać? Jest projektowana dla Graczy i powinna być przynajmniej konkurencyjna w dziedzinie arcade/beat'em up z których SNK słynęło swego czasu. Poza tym każdy z otwartymi rękoma przyjąłby exclusive'y pokroju nowej odsłony Samurai Shodown, King of Fighters czy Metal Slug'a i przy okazji emulację 16 bitowców. To z pewnością przyciągnęło by starych fanów jak i nowych. Mnie z pewnością :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 25, 2012, 22:34:05 »
Handheld bazuje na sentymencie graczy i uderza w określoną grupę odbiorców. Sprzedaż nie będzie oszałamiająca, ale podejrzewam, że koszt wyprodukowania takiego gadżetu do największych nie należy, więc tak czy siak zyskają wszyscy. O konkurowaniu z Nintendo, Apple czy Sony na rynku przenośnym nie może być mowy.

To co pokazano na zdjęciach, może być zaledwie prototypem, a produkt właściwy będzie się różnił jakością wykonania od tego tutaj.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 25, 2012, 22:42:52 »
Z tego co w necie można wyczytać to produkt ten ma być tylko na licencji SNK. Pewnie będzie to coś podobnego jak wspomniana wyżej konsola z grami SEGI. Mimo wszystko jeśli te 20 gier będzie ładnie działać, nie będzie przekłamań, lagów, spowolnień i innych problemów technicznych to ja jestem na tak :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: [NGPP] Neo Geo Pocket Portable - nowy handheld?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 26, 2012, 00:59:02 »
ja rowniez i w pelni zgadzam sie z GBM_Fanem. bedize to sprzecik produkowany na licencji. ale te loga mogliby troche zmienic. pzoa ytm przezroczyste przyciski z literkami w srodku - to juz lepiej zrobic literki na obudowie obok przyciskow i juz bardizje pro to wygląda. sądzę również ze na szybko zarypać sobie w metal sluga na fajnym wyświetlaczu to będzie fajna sprawa. Poza tym będzie tam kilka innych gierek. Jeśli ten sprzęt będzie tani to wykorzystam go do zrobienia mini arcade biurkowego :D