Autor Wątek: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny  (Przeczytany 41202 razy)

Offline MasteROOT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #260 dnia: Wrzesień 10, 2012, 22:18:19 »
Moja jasna i czytelna deklaracja chęci pierwszego (i zarazem bardzo skromnego) zakupu ;)

-"replacement gba case kit" w kolorze "semi-transparent blue" - jedna sztuka

To jest pewne. Być może jeszcze skuszę się na inne rzeczy, ale to dopiero po dokładnym przestudiowaniu oferty i mojego budżetu.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #261 dnia: Wrzesień 10, 2012, 23:10:33 »
@GBM_Fan:

A gdzie można dostać? ;-)

Ten mój okrzyk był raczej aktem desperacji niż prośbą o zamówienie ;)

Jedyne miejsca gdzie znalazłem takie gumki to jakieś podejrzane strony typu:

http://sanli899.ecrater.com/p/15014029/conductive-rubber-silicone-pads-for-gbp

http://www.sella.co.nz/general/gaming/other-nintendo/gameboy-advance/accessories/f2wpsw/


Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #262 dnia: Wrzesień 11, 2012, 00:25:24 »
Ja się piszę na 2 klapki do GBC Grape + prawdopodobnie Screen Protector do DMG.

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.


Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #265 dnia: Wrzesień 11, 2012, 16:56:41 »
@Bart:

Szybkę lepiej od nonfinite.

Szarą klapkę do classica można też dostać u "naszego" sprzedawcy - http://www.ebay.pl/itm/Original-Game-Boy-Battery-Cover-Gray-Nintendo-/380381141193?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item58907b98c9 - więc mimo, że jest troszkę droższa sugerowałbym zostanie przy nim - przy ostatnim zamówieniu wszystko poszło bardzo płynnie i koszty wysyłki były niskie przy sporym zamówieniu, a nawet dostaliśmy w dwóch przesyłkach - bo nie było akurat wszystkiego na stanie - przestudiuj historie zamówienia v2. ;-)

Gumki można zamówić - wysyłka bezpłatna, więc poszłoby prosto do Ciebie.

@GBM_Fan:

A gdzie można dostać? ;-)
Ymmm... klapkę oczywiście w takim razie od niego wolę :D Po prostu jak to wczoraj wieczorem przeglądałem, to nie miał ich wystawionych :D Albo nie dojrzałem.

Czyli aktualnie moje zamówienie wygląda tak:
- Klapka DMG szara,
- Screen Protector DMG jasny,
- Gumki pod klawisze GBA

Jeśli pojawią się gumki pod klawisze do DMG, także jestem chętny. Na tą chwilę, nie znalazłem gumek na "Kup Teraz!". Jak znajdziecie, dajcie znać w temacie. Jak sam znajdę, też dam znać.

EDIT:
Gamebity do cartów GB/GBC da radę jeszcze kupić?
Ten wygląda dobrze, sam nie wiem.

No i znalazłem gumki do DMG - używane [?!] nie wiem, ile to może wytrzymać, ale potrzebuję tego rozpaczliwie. No i sam krzyżak, ale co tam, "A" i "B" jeszcze jakoś żyją :D
http://www.ebay.pl/itm/Rubber-Backing-with-Conductive-Silicone-for-Nintendo-Game-Boy-DMG-01-DPad-/300696459972?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4602e7dac4

Zaślepki na ext. też są. Szare, jestem chętny. Od jednego gościa, więc przesyłka taniej.

Tu jest jego sklep, myślę że od niego też można pozamawiać :D
http://www.ebay.pl/sch/audio_gameboy/m.html?hash=item4602e7dac4&item=300696459972&pt=LH_DefaultDomain_0&rt=nc&_trksid=p4340.l2562

EDIT2:
Takie kabelki też da się zamówić przy okazji zamówienia? Choćby ten - jeśli jeszcze będzie :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2012, 19:52:23 wysłana przez Bart »

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #266 dnia: Wrzesień 13, 2012, 13:37:58 »
Na pewno: żółta klapka do classica, przezroczysta klapka do pocketa, żółta klapka do pocketa, oraz klapka TEAL (zielona?) do pocketa.
Na pewno: 2x gumki do pocketa.
Z podświetleń to na pewno: poczwórne od Apeshita z ASMelectronics:
http://www.asmretro.com/product/vc-series-led-backlight

oczywiście to jak będzie możliwość kupna z tej stronki.
Jeśli nie to ze stronki nonfinite'a:
http://www.nonelectronics.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=10&products_id=168&zenid=lh9c6dnrcmsin6ussfd2mq4nn1


Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #267 dnia: Wrzesień 13, 2012, 13:45:54 »
Ja też się piszę:) Potem posprawdzam co mi potrzeba i dam tu znać:)
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #268 dnia: Wrzesień 18, 2012, 13:25:08 »
Dobra ludzie. Co z tym zamówieniem? C:

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #269 dnia: Wrzesień 18, 2012, 18:10:24 »
Kilka postów wyżej napisałem, że należy jeszcze raz dokładnie podać co i z jakiego sklepu. Termin składania deklaracji do końca września z możliwością lekkiego przedłużenia jakby ktoś nie był w stanie się wyrobić.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #270 dnia: Wrzesień 18, 2012, 18:44:31 »
A co w takich zbiorowych zamówieniach jest, że się opłacają? Koszty wysyłki? Jakiś rabat?

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #271 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:20:53 »
Raczej oszczędność przy wysyłce, a przy okazji Ci co nie mają ebaya/PayPala/cokolwiek mogą sobie zrobić zakupy, a gdy robicie na jakieś spore zamówienia w sklepach internetowych to chyba rabat dostajecie czasami, albo, że się mylę to mnie poprawcie. :P
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #272 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:30:13 »
Wszystko zależy od dobrej woli sprzedawcy, żaden rabat nie jest zagwarantowany. No ale wiadomo, jeżeli zobaczy sporą ilość przedmiotów + przypomni się mu o tym że już 2 razy takie akcje organizowaliśmy, to może coś z tego będzie.

 Tak jak pisał Mario, koszty wysyłki się rozkładają, a poza tym wiem, że wydaje ci się to dziwne/śmieszne ale nie każdy ma konto w banku, nie każdy ma konto na ebay, nie każdy ma paypal etc. więc zostawmy te dywagacje pod tytułem "założenie konta to 5 min roboty" na inną okazję :P Trochę też chodzi o walkę z prokrastynacją, w grupie chyba łatwiej się zmobilizować. Ja od długiego czasu mam świadomość, że brakuje mi kilku klapek i szybek do GB, a mimo to jakoś nie znalazłem okazji żeby wziąć się w garść.

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #273 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:42:33 »
Wszystko zależy od dobrej woli sprzedawcy, żaden rabat nie jest zagwarantowany. No ale wiadomo, jeżeli zobaczy sporą ilość przedmiotów + przypomni się mu o tym że już 2 razy takie akcje organizowaliśmy, to może coś z tego będzie.

 Tak jak pisał Mario, koszty wysyłki się rozkładają, a poza tym wiem, że wydaje ci się to dziwne/śmieszne ale nie każdy ma konto w banku, nie każdy ma konto na ebay, nie każdy ma paypal etc. więc zostawmy te dywagacje pod tytułem "założenie konta to 5 min roboty" na inną okazję :P Trochę też chodzi o walkę z prokrastynacją, w grupie chyba łatwiej się zmobilizować. Ja od długiego czasu mam świadomość, że brakuje mi kilku klapek i szybek do GB, a mimo to jakoś nie znalazłem okazji żeby wziąć się w garść.

OK, przyjąłem ;)


Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #275 dnia: Wrzesień 18, 2012, 23:53:03 »
Krew mnie zalewa bo akurat nie ma klapek do DMG w kolorze zielonym i czarnym :P A przynajmniej nie ma ich u naszego sprzedawcy :P

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #276 dnia: Wrzesień 19, 2012, 11:34:05 »
Jakby były to też wziąłbym po dwie sztuki z każdego koloru ;).

Offline Sami-wiecie-kto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
Moje aukcje to wielki wkład w polską scenę Game Boy i nie tylko.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #278 dnia: Wrzesień 19, 2012, 14:55:19 »
To fajnie, a można wiedzieć czemu?

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #279 dnia: Wrzesień 21, 2012, 12:30:53 »
http://asmretro.com/

dobra, słuchajcie - pojawiły się nowe produkty w tym sklepie. Między innymi srebrna (jak w pocket'cie) i chromowa szybka do classica. Są także przyciski w nowej kolorystyce. Sądzę, że ASm ma lepszą ofertę niż nonfinite - np. podświetlenie 4 diodowe jest tańsze u niego niż 3 diodowe u nonfinite'a. Nie muszę mówić nikomu, że 4 diodowe jest lepsze. Poza tym rezystor ma wbudowany w panel, więc jest mniej zabawy z lutowaniem. No i przede wszystkim posiada pełen asortyment.