Autor Wątek: Cud w ciuchlandzie!  (Przeczytany 10679 razy)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 29, 2012, 16:57:11 »
U mnie też jest ich kilka, ale nigdy w żadnym nie byłem i mnie to nie interesowało. Wychodziłem z założenia, że tam jest tylko odzież. No bo skoro jest napisane "tania odzież" to czego mam się spodziewać :P

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 29, 2012, 17:03:06 »
No tak. Jakiś czas temu z bratem byłem szukać krawata to jakieś filmy DVD były, trochę CDków. Nic do GB nie było :P

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 29, 2012, 19:11:15 »
Akcja opisana w pierwszym poście konkret, ale z drugiej strony spotkałem się już z tego typu praktyką. Jeżeli mnie pamięć nie myli Yano wyrwał jakieś pół roku temu GB Advance Platinum w ciucholandzie aka szmateksie, też za jakieś grosze... 10 zł? Był okres, że często tam chodziliśmy i udało się wyrwać też pluszaki na licencji Nintendo - Mario i Diddy Kong oraz Gengar. Kiedyś znalazłem tam luzem płytkę z Resident Evil na NGC. Porysowana, ale kto wie czy by nie odpaliła. Jak zapytaliśmy sprzedawczynię ile za to, to machnęła ręką. Free stuff.

W każdym razie polecam, grzebanie w ciuchach to ciekawsze zajęcie niż mogłoby się wydawać i bynajmniej nie babskie :P

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 29, 2012, 20:24:26 »
Dzisiaj byłem z ciekawości w takim konkretniejszym już i kopara mi opadła. Niestety wszystko było przebrane nieźle ale widziałem gitarkę do wii za 27.50 i perkusję za 10. Masa płyt winyli, gry na psx i ps2, gadżety, gry planszowe (min. dragonball). Z maskotek widziałem yoshiego, ale był tak porozwalany, że żal było patrzeć.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 29, 2012, 21:07:57 »
Ludzie z RA od dawien dawna buszują po lumpeksach :D Ciekawe rzeczy tam można złowić, ale raczej nie koło wschodniej granicy kraju.

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 29, 2012, 21:19:30 »
Ludzie z RA od dawien dawna buszują po lumpeksach :D Ciekawe rzeczy tam można złowić, ale raczej nie koło wschodniej granicy kraju.
W sumie powiedziałbym, że właśnie na wschodzie podnosi się sztandar kolekcjonerstwa ;) Tutaj trafia dużo rzeczy z Niemiec i wysp, a ludzie sprzedający gadżety nie mają bladego pojęcia, co tak na prawdę wpadło im w ręce.

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 29, 2012, 21:46:22 »
Ja tam regularnie wpadam do szmateksów ;) Wyrwałem już GB Banana Jim za 1zł, GBA SP AGS-101 za 1zł, pada i pistolet do DC za 13zł, wczoraj pięknego SNESa z zasilaczem za 30zł (prawie 2kg wagi), kilka gier na N64 za ~4zł (wartość na Allegro ponad 100) i sporo innych, ciekawych rzeczy;) Trzeba zachodzić w dzień dostawy i przebierać.Ciuchy i inne rzeczy mnie nie interesują,  tylko gadżety :D

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 29, 2012, 21:53:56 »
No, u mnie w Mysłowicach, aż się roi od tego :D Jest chyba jakieś 6 porozrzucanych po całym mieście. W każdym są jakieś bzdury :D

Ja też mieszkam w Mysłowicach. ;d Co do okazji. WOW! kopara opada. :D Gratuluję. ;)
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 29, 2012, 22:04:02 »
@fixxxer1 - Ten AGS-101 za 1zł to naprawdę... cOOl A w jakim stanie? No igdzie można znaleźć taki szmatex?

@medalist - Jak to pierwszy raz zobaczyłem to normalnie se myślę - "ale ci ludzie ze sklepów muszą być głupi" - Ale z drugiej strony, kto w handlu szmatkami wie, ile może być warta konsola? Ale super łup, za tą cenę spodziewałem się o wiele gorszego stanu ;) Zresztą, jak wyżej pisał mattek :]

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 29, 2012, 22:32:16 »
No to Mario_77 zaskoczyłeś mnie. Że tu mieszka ktoś z forum ? O.o
Najlepiej szukać w lumpie: Mikołowska, przy rynku w tej ulicy od MOKu i ten na Bytomskiej ;) W tym przy rynku widziałem raz parę kadżetów i kask dla dziecka na rower, Mikołowska - najlepszy lump chyba w Mysłowicach :D i na Bytomskiej - często płyty mają - DVD i CD ;)
Wiem, obeznany jestem ;P Ale jak mówi piosenka:
Cytuj
O lumpexie kochany, przezemnie lubiany!
;)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 05, 2012, 14:49:40 »
Dobra tygrysy. Odświeżam temat. Dziś udało mi się kupić DS Lite w całkiem niezłej kondycji z pokrowcem za 20 PLN!!! Oczywiście na giełdzie staroci. C:

Offline gorzki

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 252
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 05, 2012, 14:52:15 »
Dobra tygrysy. Odświeżam temat. Dziś udało mi się kupić DS Lite w całkiem niezłej kondycji z pokrowcem za 20 PLN!!! Oczywiście na giełdzie staroci. C:

piknie Pajda, piknie:)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 05, 2012, 15:14:23 »
Dobra tygrysy. Odświeżam temat. Dziś udało mi się kupić DS Lite w całkiem niezłej kondycji z pokrowcem za 20 PLN!!! Oczywiście na giełdzie staroci. C:

x_X
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 05, 2012, 15:32:44 »
rule 32

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 05, 2012, 16:32:05 »
Szukam szczęki...

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 12, 2012, 14:08:29 »
Nie wiecie moze gdzie w woj lodzkim jest jakas gielda staroci? Co do tematu musze odwiedzic wszystkie ciucholandy w moim miescie xD
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline Kwaśny

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 265
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 20, 2012, 21:48:19 »
Oczy krwawią jak się czyta posty o takich okazjach. A to ja myślałem, że czasem udaje mi się dobry deal ukulać.

W ogóle zazdroszczę ty z miast, gdzie takie lumpiki są, ja w życiu nie widziałem lumpshopu z hardwarem (no może jakieś książki, gry planszowe, ale nie elektronika). Zazdrość.
BDG ALL DAY

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 20, 2012, 21:53:34 »
Brawo.

Masz u mnie +1 do respektu:

- Za znalezienie Poków i SP
- Za avatar Abe'a (follow me!)

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 25, 2012, 10:26:03 »
Dobra tygrysy. Odświeżam temat. Dziś udało mi się kupić DS Lite w całkiem niezłej kondycji z pokrowcem za 20 PLN!!! Oczywiście na giełdzie staroci. C:

WOW! Jak sobie pomyślę, że za swojego niedawno dałem 200...wczoraj też znalazłem w lumpeksie pokrowiec na nds, myślałem że go rozpruję w poszukiwaniu konsoli i gier :D

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Cud w ciuchlandzie!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 26, 2012, 11:32:15 »
Kolejny czwartek i kolejny CUD! Gameboy Pocket srebrny, w średnim stanie - 5 PLN.