Autor Wątek: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia  (Przeczytany 2549 razy)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
[Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« dnia: Styczeń 27, 2014, 22:54:29 »
W sumie wczoraj wieczorem zamówiłem sobie dwie rzeczy do PS3 z tego sklepu.
Było to ok. godziny 21. i dzisiaj rano sprawdzając tracking dowiedziałem się, że paczka już wysłana. Ile Wam od tego momentu zazwyczaj szło? Jakie są Wasze doświadczenia z tym serwisem? To moje pierwsze tego typu zamówienie, dlatego staram się na maxa doinformować :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2014, 22:59:11 »
Zamawiałem z 4-5 razy, wszystko zawsze dochodziło. Najdłużej czekałem 3 tygodnie, ale przeważnie to 2. Ogólnie opinię mam pozytywną o DX, bo jakby nie patrzeć ceny mają bardzo atrakcyjne i asortyment niemały.

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2014, 07:38:55 »
Z dx.com zamawiałem dziesiątki razy, nigdy nie było problemów. Kilka razy zdarzyło się, że towar przyszedł po tygodniu, jednak najczęściej jest to 3-4 tygodnie. Raz tylko dostałem towar po 3 miesiącach ;)
Teraz zamawiam rzadziej, bo sporo rzeczy jednak można trafić taniej na ebay.com, zawsze warto porównać ceny.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 28, 2014, 07:59:09 »
Kupujac na DX trzeba miec swiadomosc jakosci tych produktow i nie liczyc na interes zycia kupujac tam odpowiedniki za ulamek ceny oryginalu. Podchodzcie do ich oferty z rezerwa.

Offline Morden

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 106
  • ▄▀▄▀██ MRD ██▀▄▀▄
    • Blip Me Beautiful
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 28, 2014, 08:14:11 »
Z DX zamawialem juz chyba wszystko. Futeraly, czesci zamienne, baterie, konwertery, srubokrety, folie ochronne i tak dalej. Z miejsca odradzam rzeczy drozsze, a wiec zegarki, tablety, telefony, czy sticki. Na przestrzeni wielu lat nacialem sie tylko raz, na bateriach. Po wyluskaniu z fabrycznego opakowania okazalo sie, ze sa praktycznie martwe, porysowane i wygladaja na uzywane. Co prawda kosztowaly grosze [ponizej dolara], ale i tak zglosilem problem i otrzymalem zwrot pieniedzy.

DX nie marudzi przy ewentualnych reklamacjach, wiec nawet jesli otrzymamy uszkodzony produkt, wymienia go nam bez problemu. Sprzedaja tanioche, ale to dobra taniocha, wiec osobiscie sklep polecam, z wymienionymi wyzej zastrzezeniami. Folie, pokrowce i tego typu rzeczy mozna kupowac smialo.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2014, 18:44:56 »
Jeszcze jedno. Chińczycy mają teraz te całe święto nowego roku.
Jeżeli paczka została wysłana w poniedziałek rano, to chyba będzie już poza ich krajem, prawda?
Jak podczas tego święta działa poczta?
Bo nie uśmiecha mi się czekać miesiąca z powodu tego święta.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2014, 15:43:30 »
Nie działa. To jest taki okres, w którym trzeba uważać bo nie ma szans, że coś dojdzie z Chin. Jeżeli paczka wyszła z Chin w poniedziałek tj. 27.01.14, to jest możliwe, że dojdzie (choć pewności nie mam). Uroczystości rozpoczęły się 31.01.14 i będą trwały 2 tygodnie.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2014, 15:55:12 »
Eh, ale kicha :/
W poniedziałek rano status paczki był: "Your order has been fully shipped."

Offline pinkx

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2014, 19:03:07 »
Eh, ale kicha :/
W poniedziałek rano status paczki był: "Your order has been fully shipped."
Taki status to pewnie miałeś na stronie Dx. Sprawdzaj teraz paczkę na http://www.17track.net/index_en.shtml
Wątpię, aby tak szybko wyleciała do Polski i nie chcę Cię martwić, ale przez święta Twoja paczka może iść nawet miesiąc albo i lepiej jak ich poczta się zapcha...

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 04, 2014, 19:51:27 »
Ale niestety jestem jeszcze w większym problemie, bo trackingu nie dostałem, ponieważ wartość tyle nie wynosiła.
Jak nie przyjdzie przez dwa tygodnie to napisze na livechacie i chyba mi sprawdzi gość od razu gdzie znajduje się przesyłka.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: [Temat ogólny] DealeXtreme - wasze doświadczenia
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2014, 15:00:56 »
Oke, po prawie czterech tygodniach (23 dni) przesyłka jest u mnie. Nie było źle, a ponadto trafiłem na okres świąteczny, jednak paczka przyszła szybko. W sumie widzę, że DX to porządny sklepik i na pewno jeszcze kiedyś coś u nich kupię :)