Autor Wątek: Game Boy Advance SP - jaki kolor najlepszy ?  (Przeczytany 1905 razy)

Offline krzysztofm30

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Game Boy Advance SP - jaki kolor najlepszy ?
« dnia: Czerwiec 26, 2015, 18:55:14 »
Witam

Jak w temacie, który uważacie za najlepszy (chodzi mi o te nie limitowane edycje)? Mi szczerze mówiąc chyba srebrny ...

Pozdr.

Offline M4ciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1449
  • Kapitan Gwiezdnej Floty
    • Home Page / Portfolio
Odp: Game Boy Advance SP - jaki kolor najlepszy ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2015, 22:12:35 »
Osobiście lubię pearl blue i surf blue :)
Kupię: Game Boy Classic + pudełko, Game Boy Pocket +pudełko
Pełne komplety, w dobrym stanie

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Game Boy Advance SP - jaki kolor najlepszy ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2015, 23:05:31 »
Posiadam Graphite i zawsze ten zestaw kolorystyczny (grafit+czarne przyciski) mi się podobał. W porównaniu do Onyxa jest zdecydowanie bardziej nowoczesny. Podobnie z Surf Blue - przyciski ciemniejsze w stosunku do reszty wyglądają lepiej, niż w granatowym.

Specjalna edycja Pikachu wyróżnia się tym pięknym, błyszczącym wykończeniem. Szkoda, że tylko w niej stosowali tego typu lakier. Fortepianowa czerń była na czasie, a taka wersja nie powstała.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Game Boy Advance SP - jaki kolor najlepszy ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2015, 12:28:02 »
Jak dla mnie z AGS-101 Grafit, Surf Blue oraz UWAGA! Spongebob! Ta wersja mimo, iż z reguły nie lubiana przez kolekcjonerów, jakoś bardzo do mnie przemawia, może chodzi o kapitalne zestawienie kolorystyczne (ach te zielone klawisze + waniliowa buda mmmm)? Póki co nie posiadam go w swojej kolekcji. Co trzeba będzie kiedyś nadrobić!



A z AGS-001 lubię Platinum Silver i Famicom'a oraz Gundam! Podobnie do Barta, mnie też bardzo podobają się ciemniejsze klawisze w zestawieniu z ładnie kontrastującą budą.



Póki co, pozostaje w sferze marzeń, tak jak Kanciastoporty.

Offline denirs1

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: Game Boy Advance SP - jaki kolor najlepszy ?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2015, 16:25:20 »
Zwykły prosty Onyx najlepszy według mnie :) .