Autor Wątek: Gaming'owe postanowienia na 2016  (Przeczytany 1695 razy)

Offline Chino

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 272
Gaming'owe postanowienia na 2016
« dnia: Grudzień 21, 2015, 19:54:56 »
Mamy jeszcze 10 dni 2015 roku, który części z nas zapisze się w pamięci dobrze, a części źle. Wydaje mi się, że mogę nie być jedynym, który już snuje plany na 2016, ale jeśli tak to sorka za wyprzedzanie czasu, ale należę do osób, które zawsze robią coś dużo wcześniej (prezentacja na zawodowy, robię w ten sam dzień, a nie dzień przed oddaniem, w szkole jestem 20 minut przed czasem, itd.).
Moje plany na przyszły rok to:
- zakup dwóch ''nowych'' konsol (na pewno będzie to Sega Game Gear, a druga to zastanawiam się nad Vitą/New 3DS)
- zamknięcie kolekcji gier na PSP i Game Boy (czyli tych, które chcę, zostało tego już stosunkowo niewiele)
- zrobienie 30 gier w przeciągu roku (niekoniecznie na 100%, ale na pewno fabułę bym chciał ograć)

Jakie są wasze Gaming'owe na 2016?
Poszukuję:
1) Game Boy Advance SP Czarny (z ładowarką)
2) Advance Wars: Dark Conflict (NDS, z pudełkiem)
3) Professor Layton and the Curious Village (NDS z pudełkiem)

Offline FantasManis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Gaming'owe postanowienia na 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2015, 20:39:16 »
W 2016 chciałbym wskoczyć w nową generację konsol. Jeśli zrobię magistra, kupię: PS4 + 40 cali. Niestety nie mam pojęcia gdzie to postawić bez przemeblowania i ustawiania wszystkiego pod telewizor (jak robi większość ludzi). Kupić więc muszę stojak na kółkach, który mocno podnosi cenę zestawu.

I będę mógł dzięki temu dokończyć parę tytułów na Xboxa 360 bez skręcania karku - obecny telewizor wisi OBOK kanapy...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2015, 20:47:22 wysłana przez FantasManis »