Autor Wątek: W poszukiwaniu kart SD z wbudowanym USB  (Przeczytany 2118 razy)

Offline Ostry96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • GG: 6667654
W poszukiwaniu kart SD z wbudowanym USB
« dnia: Luty 09, 2016, 07:44:09 »
Już nie wiem gdzie pytać, więc zapytam i forum :F

Otóż może się to wydawać dziwne, ale poszukuję kart SD o małych pojemnościach, najlepiej 512MB-1GB. Ale to jeszcze nie wszystko~ Lata temu, firma SanDisk wydało kartę SD Ultra II z tzw. USB plus - i to jest mój główny cel. Pomysł jest rewelacyjny. Sam posiadam jedną taką kartę (jak na obrazku niżej), ale... nigdy więcej o takim motywie nie słyszałem. Może się nie opłacało, ale nie wieżę, że tylko SanDisk takie robił + że dzisiaj nikt takich nie robi? A może znacie jakieś źródełko takich kart, gdzie można je kupić i nie dawać >50zł? Od razu zapytam, kojarzycie karty Multi Media Card (MMC)? Używane były np. do telefonów (takich jak Siemens <3), ale w zasadzie nie mogę ich już dorwać. Pytam, bo zauważyłem, że wszystkie modele tych kart jakie posiadam, współpracują z pierwszym Xbox'em (i mogą służyć jako karta pamięci).




... powinienem był ten temat bardziej założyć w dziale "Pomoc w zakupach"? :L

Offline olafmi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: W poszukiwaniu kart SD z wbudowanym USB
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2016, 19:19:16 »
ktoś prywatny w Niemczech na Ebay sprzedaje tę karte 1 GB za 9,99 EUR (około 43,68 zł) + wysyłka do Polski EUR 1,95 (około 8,53 zł). Jakby cie zainteresowało tutaj Link:

http://www.ebay.pl/itm/SanDisk-SD-USB-SecureDigital-Card-Ultra-II-Plus-1GB-Speicherkarte-1-GB-TOP-NEU-/111978463945?hash=item1a126fc2c9:g:RboAAOSw9N1Vpsf7

Pozdrawiam