Autor Wątek: Wasz wymarzony remake  (Przeczytany 4927 razy)

Offline Jaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 144
  • harakiri master
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 13, 2011, 12:48:28 »
Cytat: marlo92
a ja bym chciał zobaczyć Gothica na NDS ;]
o dobry pomysł, ale najlepiej jakby jeszcze PB wypuścili tego Gothica ;)

Offline bielin

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Nobody, without heart.
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2011, 23:11:13 »
Saga Kingdom Hearts na jednym BR załatwiła by moje marzenie. KH, KH2, CoM, Coded, 358/2 i Birth by Sleep połączone w czasie rzeczywistym gry, wszystki cut sceny. Miodziooooo oczywiście może za 200-300 lat gdy wszystkie pomysły Fantasy na jrpg się skończą i ludzie znów pokochają Final Fantasy i Disney'a :)
Who are you...again? It's weird. I feel like I'm forgetting something really important.

Offline LifeRetro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 193
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 02, 2011, 23:52:27 »
Odkąd pierwszy raz ujrzałem i przeszedłem demko Abe's Oddysee na krążku (chyba "demo disc one") zakochałem się w grze i jest ona moim absolutnym majstersztykiem. Czekałem wiele lat na remake... Poszczęściło się - powstanie i będzie nam go dane zobaczyć w przyszłym roku. Hurra! :)

Offline Saito

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 117
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 09, 2011, 16:52:01 »
Ja ogólnie jestem przeciwko czemuś takiemu jak remake ponieważ w takiej sytuacji z mojej strony pada zbyt wiele porównań. Na pierwowzór patrze łagodnym okiem, wybaczając wszystko łącznie z odstraszająca grafiką. Natomiast na remake patrze już bardzo krytycznie i każde nawet drobne odejście od pierwowzoru sprawia że skreślam grę na miejscu. Przede wszystkim dzieje się tak kiedy pierwsza gra była w 2D a jej następca ukazał się już w pełnym 3D. Oczywiście zdaje sobie sprawę że moje zdanie w tej kwestii jest dość skrajne ;)

Offline SroQ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • See you, space cowboy...
    • karawana.eu
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 13, 2011, 21:11:00 »
Najchętniej ujrzałbym remake'i klasycznych gier spod znaku Star Wars- jestem wieloletnim fanem gwiezdnego uniwersum i oddałbym nerkę za odświeżone wersje Shadows of the Empire czy Dark Forces. Na pewno chciałbym także kiedys zagrać w zremasterowaną wersje Final Fantasy IX jako mojej ulubionej części ;)

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 13, 2012, 15:37:13 »
w BG można pograć na PSP, a dokładniej w wersję BG na PSX (nigdy nie wypuszczoną ale ukończoną w 100% ponoć) Da się znaleźć ów pliki na sieci.
Odkopuję temat z przed ponad roku :P Pograłem w tego Baldur's gate na PSX. I w sumie nie dziwię sie, że nie zostało wydane. Grafika bardzo kiepska, tła o wiele brzydsze niż w wersji na PC i bardzo nieszczegółowe. Postaci brzydkie. Ruszają się jak muchy w smole. Cała gra jest bardzo wolna, loadingi są strasznie długie. No i sterowanie jest bardzo niewygodne. Jak się robi save, to trwa to ze dwie minuty. Ale to drobiazg, bo load się wogóle nie wczytuje :P Można w to zagrać jako ciekawostkę.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 13, 2012, 17:36:38 »
Nie działa load? Lipa czyli zapisy na emulatorze tylko mogą pomóc. To pozycja raczej dla maniaków BG którzy strawią wszystko z tą nazwą na czele.

Offline Dexter

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 13, 2012, 22:24:47 »
The Getaway, po prostu chciałbym ujrzeć tą grę w lepszej oprawie AV z większą detalością miasta. By widzieć tabliczki z nazwami ulic. Na PS2 tak dobrze nie było, na dodatek gra niekompatybilna z moją PS2.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2012, 07:11:28 »
Nie działa load? Lipa czyli zapisy na emulatorze tylko mogą pomóc. To pozycja raczej dla maniaków BG którzy strawią wszystko z tą nazwą na czele.
No niestety lipa. Ja w to chciałem grac na psp. No ale nawet jakby się dało wczytać grę to jej mozolność by wykończyła chyba każdego. Do tego na psp trzeba się było w teksty wpatrywać bo maleńka czcionka.

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Wasz wymarzony remake
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 01, 2012, 13:59:13 »
Kick Master z NESa! Dziwne, że ten hicior nie powstał na konsolki przenośne. Gdybym miał to na GB, to bym grał aż bym go kciukami przebił na wylot. :D
Wersja odświeżona, trójwymiarowa itd. byłaby też mile widziana. Widziałbym to w formie platformówki 3D, coś jak Duke Nukem: Manhattan Project.