Autor Wątek: Kolekcje i kolekcjonerstwo  (Przeczytany 9377 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 13, 2012, 12:44:16 »
@GBM_fan: Jeżeli tobie dana rzecz się nie podoba, to zgodnie z logiką chyba jej nie kupujesz, hm? W USA jeżeli chodzi o NDS nie ma aż tylu pozycji, które by mnie interesowały - może poza 999 i Knights in Nightmare. Każdy z nas kolekcjonerów ma swoje widzimisię i TAK czasami nie gram kosztem przestrzegania swoich zasad.

Ale wracając do Laytona, przesadzam?



VS



Widać po prostu, że w EUR pudełka projektował ktoś kto miał wizję, a nie na odwal się - wrzucić kilka postaci i logo serii. Jasne, seria w EUR pojawiła się najpóźniej, co tłumaczy stopień dopracowania tego elementu. Co tylko kolejny raz dowodzi, że Europa dostaje najbardziej dopracowane produkty kosztem zacofania czasowego. Amerykańskie wydania były w 100% wzorowane, kalkowane na tych japońskich. W przypadku Laytona chyba każdy dostrzega, że nawet Japonia pozostaje daleko w tyle za EUR ze swoimi wydaniami. Aż przyjemnie się patrzy na serię tak epicko wydaną - to ma po prostu ręce i nogi. Przybijam piątkę pomysłodawcy :)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 13, 2012, 12:51:41 »
No ja się z Tobą zgadzam w 100%. Wygląd wydań europejskich jest często lepszy, ale bardziej chodziło mi o to, że rezygnujesz z tytułu tylko dlatego, bo brzeg pudełka będzie inny niż wszystkie :) Ale rozumiem widzimisie, bo mam ich też sporo i ciężko mi je przeskoczyć :)

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 13, 2012, 12:52:17 »
Dla jednego pudelka ze stanow to kalkowanie marnie zaprojektowanych wydan japonskich, a dla drugiego to trzymanie sie pierwowzoru, zamiast uleganie wizjom europejskiego dzialu marketingu. :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 13, 2012, 15:15:56 »
@GBM_fan: Tu nie chodzi nawet o brzeg, chociaż tak, mam pewną obsesję/fetysz na punkcie brzegów. Mówię o jakości wykonania pudełka, plastiku tworzącego, kończąc na designie grafik na przedniej i tylnej części box'a. Kupuję to co mi się podoba - i gram w to co mam. Gdybym nie przywiązywał do tego żadnej wagi, lub inaczej - tylko gry by się dla mnie liczyły, czyli to co jest nagrane na kartridż - to zapewne bym piracił ile wlezie, bo kupowanie czegoś (Za pieniądze!) co mi się nie podoba tylko po to, żeby zagrać w grę byłoby dla mnie samobójstwem. Łatwiej by mi było ściągnąć co chcę za free - grę w postaci cyfrowej. Nie jestem dlatego zwolennikiem dystrybucji cyfrowej na przykład.

@Inlagd: No ale w takim razie czy nie lepiej jest kupić po prostu oryginał? :> Chyba tobie tego tłumaczyć nie muszę Inlagd :D

USA to dla mnie - na GBA/DS (za wyjątkiem tytułów wydanych ekskluzywnie w USA - to chyba oczywiste, ale musiałem to dopisać) - takie nie wiadomo co. Próbuje się niby wzorować na oryginale ale jakość nijak ma się do JAP czy EUR. Popatrzcie choćby na Donkey Kong Country na GBA. Pudełka w JAP i EUR - kapitalne, oryginalne wzory i jakość. W USA - lepiej przemilczeć.

PS. Na szczęście w przypadku 3DS'a sprawa się raz na zawsze rozwiąże - jeżeli masz konsole z EUR, kupujesz oryginały z EUR. :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 15:25:57 wysłana przez Antari »

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 13, 2012, 16:02:55 »
Antari -> Przecież kupując grę głównie płacisz za produkt znajdujący się na carcie, nie za pudełko, instrukcje czy okładkę. Pogubiłem się już, bo ja jestem typowym graczem i kolekcjonowanie dla mnie jest dodatkiem do hobby, a nie hobby samym w sobie. Mimo wszystko staram się zrozumieć Twój tok myślenia i nic do niego nie mam. Jest to po prostu dla mnie troszkę abstrakcyjne :)

BTW
Wydania gier na GBA w USA mają swoje mocne strony. Pudełka mają na brzegach tytuły gier i grafikę, a nie tak jak europejskie z napisem "Attention".

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 13, 2012, 16:13:29 »
Ja grę traktuję jako całość - box, manual i kartridż wraz z zawartością. Wszystko ma znaczenie - liczy się 100% konkretna zawartość. Płacę (i chyba każdy płaci) nie tylko za kartridż ale i za ulotki, książeczki i plastikowe opakowanie, więc wymagam :D
Gdybyś chciał samą "grą" legalnie się nacieszyć, to wypadałoby przerzucić się na same kartridże, których jest zatrzęsienie na allegro. Tańsza alternatywa. Inna kwestia to to ile z nich to oryginały, a ile podróbki :P

Kończąc dygresję - zadaj sobie pytanie w którą stronę masz bliżej - do mojego modelu czy tego, który podałem wyżej. Mniemam, że to mniej radykalna forma mojego - czyli liczą się dla Ciebie kompletne tytuły (Box, manual, kartridż) ale jesteś wolny od sztucznych ograniczeń regionu EUR :) Wiadomo, nie ocenia się książki czy gry po okładce, ale myślę, że każdy w jakimś tam stopniu zwraca na nią uwagę. Ja akurat w tym większym.

A odnośnie boków gier na GBA z USA, prawda mają. Nie wiem co prawda czy wszystkie ale posiadam Classic NES Series Bombermana z USA i ma fajne logo z brzegu. Europejskie wydania np. Pokemonów też na którymś tam boku mają jakieś małe logo xDD Można kombinować :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 16:19:56 wysłana przez Antari »

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 13, 2012, 16:16:26 »
Mniemam, że to mniej radykalna forma mojego - czyli liczą się dla Ciebie kompletne tytuły (Box, manual, kartridż) ale jesteś wolny od sztucznych ograniczeń regionu EUR :)

Dokładnie :)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 13, 2012, 18:21:57 »
Mówię o jakości wykonania pudełka, plastiku tworzącego, kończąc na designie grafik na przedniej i tylnej części box'a

Boxy gier na USA są dokładniej wykonane imho. Poza tym miałeś kiedykolwiek takie w ręku?

Ja rzucę kontrargumenty, okładka Lunara USA kontra EU, czy wydania gier ATLUSa na rynek amerykański. Miazga. Do Luminousa 2 wydanego przez Rising Star Games się nie umywają.

Kwestia gustów i fobii hehe. Ja z kolei lubię sprzęty w super stanie, a najlepiej nowe. Wtedy aż mnie skręca jak widzę starocia tak zachowanego. Gry wolę kupić nowe o ile tylko taka możliwość istnieje, i co robię na konsolkach obecnej generacji. 

A generalnie to czy mi się wydanie podoba, czy mi się nie podoba to nie jest priorytet. Liczy się cena i konkretny tytuł w który chce zagrać. Np. na PSP wydania gier na nie mi się nie podobają. Ale są na ten system gry które mnie interesują. Nie jest więc ważny system, wydanie gry i inne detale (poza ceną) Liczy się dana gra czy seria gier. Fire Emblem nawet na kalkulatorze mogę zagrać, albo jakimś telefonie jak się tam ukaże. I tak kupię to badziewie na które się ukaże, niezależnie od jego wyglądu plus samą gre jakkolwiek na czymkolwiek by nie była dystrybuowana.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 12, 2012, 11:17:23 »
bez kabla , raczej go nie dokupisz
Przecież to jest zwykły link kabel go GBP/GBC więc z jego dokupieniem nie ma żadnego problemu. A cena jest naprawdę bardzo okazyjna.

27+7 = 34

link kabel orginalny był jakieś 2 miesiące temu za 17 zł + 11 przesyłka, zszedł w moment czyli 28 zł

34 + 28 = 62

czysta kalkulacja.

Drukareczka około miesiąca temu została sprzedana przeze mnie za 40 zł z wszystkim.

Też mi promocja xD

I żeby jeszcze marek7_ak Twoja wypowiedź była prawdą. Skoro to nie problem załatw mi 5 ORYGINALNYCH albo nawet DOBREJ JAKOŚCI ZAMIENNIKÓW kabli do GBP/GBC :3 kupie od ręki.

Jak dla mnie przepłaciłeś, skoro coś wygrasz na allegro w tej kategorii na licytacji to wiedź, że przepłacasz :33
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 12, 2012, 12:38:58 »
bez kabla , raczej go nie dokupisz
Przecież to jest zwykły link kabel go GBP/GBC więc z jego dokupieniem nie ma żadnego problemu. A cena jest naprawdę bardzo okazyjna.

27+7 = 34

link kabel orginalny był jakieś 2 miesiące temu za 17 zł + 11 przesyłka, zszedł w moment czyli 28 zł

34 + 28 = 62

czysta kalkulacja.

Drukareczka około miesiąca temu została sprzedana przeze mnie za 40 zł z wszystkim.

Też mi promocja xD

I żeby jeszcze marek7_ak Twoja wypowiedź była prawdą. Skoro to nie problem załatw mi 5 ORYGINALNYCH albo nawet DOBREJ JAKOŚCI ZAMIENNIKÓW kabli do GBP/GBC :3 kupie od ręki.

Jak dla mnie przepłaciłeś, skoro coś wygrasz na allegro w tej kategorii na licytacji to wiedź, że przepłacasz :33
Kogo obchodzi że sprzedałeś drukarkę z kablami za grosze? A co to za problem kupić kable skoro na ebay można spokojnie kupić po 2$ z wysyłką, wiem bo sam ostatnio brałem. A ta drukarka to była niezła promocja, spróbuj kupić ponownie za tyle na allegro.

McMarycha

  • Gość
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2012, 12:50:40 »
marek7_ak- dzięki za wstawienie się :)
Szalitar- To że ty kupisz coś kupisz/sprzedarz taniej, a ktoś inny kupi drożej nie znaczy że przepłacił.
Według mnie była to okazja bo taki printer  nie jest dość często spotykany zresztą liczmy cenę (brutto) sprzętu i nie wliczajmy w to wysyłki bo jej cena nie jest częścią  sprzedawanego przedmiotu.
Równie dobrze mógłbym ją odebrać osobiście.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 12, 2012, 13:18:39 »
bez kabla , raczej go nie dokupisz
Przecież to jest zwykły link kabel go GBP/GBC więc z jego dokupieniem nie ma żadnego problemu. A cena jest naprawdę bardzo okazyjna.

27+7 = 34

link kabel orginalny był jakieś 2 miesiące temu za 17 zł + 11 przesyłka, zszedł w moment czyli 28 zł

34 + 28 = 62

czysta kalkulacja.

Drukareczka około miesiąca temu została sprzedana przeze mnie za 40 zł z wszystkim.

Też mi promocja xD

I żeby jeszcze marek7_ak Twoja wypowiedź była prawdą. Skoro to nie problem załatw mi 5 ORYGINALNYCH albo nawet DOBREJ JAKOŚCI ZAMIENNIKÓW kabli do GBP/GBC :3 kupie od ręki.

Jak dla mnie przepłaciłeś, skoro coś wygrasz na allegro w tej kategorii na licytacji to wiedź, że przepłacasz :33
Kogo obchodzi że sprzedałeś drukarkę z kablami za grosze? A co to za problem kupić kable skoro na ebay można spokojnie kupić po 2$ z wysyłką, wiem bo sam ostatnio brałem. A ta drukarka to była niezła promocja, spróbuj kupić ponownie za tyle na allegro.

link, przydadzą się.
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 12, 2012, 13:22:12 »
link, przydadzą się.
Wyszukiwarka, jej znajomość też się przyda.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 12, 2012, 13:23:49 »
link, przydadzą się.
Wyszukiwarka, jej znajomość też się przyda.

przejżałem i nie znalazłem oryginalnego w tej cenie a na pewno nie wraz z transporte do polski, więc bycie gołosłownym niczego nie dowodzi, równie dobrze mogę powiedzieć, że nakupiłem pokemonów angielskich na ebayu po 2$ z przesyłką :3
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 12, 2012, 13:27:08 »
link, przydadzą się.
Wyszukiwarka, jej znajomość też się przyda.

przejżałem i nie znalazłem oryginalnego w tej cenie a na pewno nie wraz z transporte do polski, więc bycie gołosłownym niczego nie dowodzi, równie dobrze mogę powiedzieć, że nakupiłem pokemonów angielskich na ebayu po 2$ z przesyłką :3
Czy ja gdziekolwiek napisałem że oryginalne? Sam się pytałeś o dobre ZAMIENNIKI.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 12, 2012, 13:50:43 »
link, przydadzą się.
Wyszukiwarka, jej znajomość też się przyda.

przejżałem i nie znalazłem oryginalnego w tej cenie a na pewno nie wraz z transporte do polski, więc bycie gołosłownym niczego nie dowodzi, równie dobrze mogę powiedzieć, że nakupiłem pokemonów angielskich na ebayu po 2$ z przesyłką :3
Czy ja gdziekolwiek napisałem że oryginalne? Sam się pytałeś o dobre ZAMIENNIKI.

jeżeli w ten sposób drążyć temat, i chcesz mieć nieoryginalny kabel w drukarce kolekcjonerskiej to nie lepiej sobie kupić taniej drukarki do kompa z chin? albo pirackiej drukarki do gb też? Może mam inne pojęcie niż większość tego forum z terminem kolekcjonowanie, ale na pewno nie uraczyłoby mnie posiadanie czegoś co jest w połowie z fabryki nintendo, a w połowie z fabryki ryżu. Więc z mojego punktu widzenia to kiepska okazja, widziałem na kup teraz nawet drukarkę niedawno za 39 z kablem, więc nie ma tutaj czym się podniecać ani czego gratulować dla mnie, bo to nawet nie okazja, a moim zdaniem problematyczna aukcja, bo jeszcze musisz kabla szukać orginalnego, no chyba że tak jak mówiłem jesteś pseudokolekcjonerem i lubisz zamienniki. Nie jestem w stanie tego pojąć :3 no ale dalej jeżeli drążyć temat ebaya, to tam drukarki są po 4$ można równie dobrze napisać, a skoro mówimy o allegro i okazjach na allegro to nie wiem po co wtrącać ebaya, a daję sobie rękę uciąć, że tego kabla oryginalnego nie dostaniesz, bo nawet jeżeli takowy będzie to zejdzie szybciej niż chuck norris wiąrze buty na rzep. Obserwuję codziennie parenaście razy rynek allegro i wczoraj kupiłem limitowanego brightera z grami wartymi ponad 200 zł za 100 zł zestaw, więc jak dojdzie pokaże wam co to promocja, bo jest się czym chwalić, ale żeby taką drukareczkę :s? No szkoda gadać jak dla mnie. No ale z drugiej strony nie będę wiecznie tym złym sknerą i powiem tak zapłaciłeś cene dobrą, ale szczerego powodzenia z szukaniem kabla. A i żeby nie być gołosłownym Mareczku http://www.ebay.com/itm/Game-Boy-Printer-Untested-/270969994561?pt=Video_Games_Accessories&hash=item3f1711fd41#ht_500wt_715 tamten z allegro też nie testowany, a w sumie polakowi jakoś nie wierze w nietestowane rzeczy... ale życzę jednak wszystkiego dobrego z drukarką McMarycha i szczerego powodzenia w odnalezieniu oryginalnego kabla :3 W SZCZEGÓLNOŚCI iż ja na taki też poluję :D
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 12, 2012, 13:57:32 »
link, przydadzą się.
Wyszukiwarka, jej znajomość też się przyda.

przejżałem i nie znalazłem oryginalnego w tej cenie a na pewno nie wraz z transporte do polski, więc bycie gołosłownym niczego nie dowodzi, równie dobrze mogę powiedzieć, że nakupiłem pokemonów angielskich na ebayu po 2$ z przesyłką :3
Czy ja gdziekolwiek napisałem że oryginalne? Sam się pytałeś o dobre ZAMIENNIKI.

jeżeli w ten sposób drążyć temat, i chcesz mieć nieoryginalny kabel w drukarce kolekcjonerskiej to nie lepiej sobie kupić taniej drukarki do kompa z chin? albo pirackiej drukarki do gb też? Może mam inne pojęcie niż większość tego forum z terminem kolekcjonowanie, ale na pewno nie uraczyłoby mnie posiadanie czegoś co jest w połowie z fabryki nintendo, a w połowie z fabryki ryżu. Więc z mojego punktu widzenia to kiepska okazja, widziałem na kup teraz nawet drukarkę niedawno za 39 z kablem, więc nie ma tutaj czym się podniecać ani czego gratulować dla mnie, bo to nawet nie okazja, a moim zdaniem problematyczna aukcja, bo jeszcze musisz kabla szukać orginalnego, no chyba że tak jak mówiłem jesteś pseudokolekcjonerem i lubisz zamienniki. Nie jestem w stanie tego pojąć :3 no ale dalej jeżeli drążyć temat ebaya, to tam drukarki są po 4$ można równie dobrze napisać, a skoro mówimy o allegro i okazjach na allegro to nie wiem po co wtrącać ebaya, a daję sobie rękę uciąć, że tego kabla oryginalnego nie dostaniesz, bo nawet jeżeli takowy będzie to zejdzie szybciej niż chuck norris wiąrze buty na rzep. Obserwuję codziennie parenaście razy rynek allegro i wczoraj kupiłem limitowanego brightera z grami wartymi ponad 200 zł za 100 zł zestaw, więc jak dojdzie pokaże wam co to promocja, bo jest się czym chwalić, ale żeby taką drukareczkę :s? No szkoda gadać jak dla mnie. No ale z drugiej strony nie będę wiecznie tym złym sknerą i powiem tak zapłaciłeś cene dobrą, ale szczerego powodzenia z szukaniem kabla. A i żeby nie być gołosłownym Mareczku http://www.ebay.com/itm/Game-Boy-Printer-Untested-/270969994561?pt=Video_Games_Accessories&hash=item3f1711fd41#ht_500wt_715 tamten z allegro też nie testowany, a w sumie polakowi jakoś nie wierze w nietestowane rzeczy... ale życzę jednak wszystkiego dobrego z drukarką McMarycha i szczerego powodzenia w odnalezieniu oryginalnego kabla :3 W SZCZEGÓLNOŚCI iż ja na taki też poluję :D
Zanim zaczniesz wypisywać do innych że są "pseudokolekcjonerem" to najpierw spójrz na siebie. Przecież jesteś najzwyklejszym handlarzem który próbuje z ludzi wycisnąć ostatni grosz a nie kolekcjonerem ;) A tym linkiem do aukcji to ośmieszyłeś sam siebie bo nie dość że ta drukarka z wysyłką wychodzi ponad 50zł to jeszcze nie posiada klapki na baterie, i Ty to nazywasz okazją?

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 12, 2012, 13:58:42 »
To nie jest forum do wymądrzania się co Ty nie potrafisz załatwić itp. Jak nie widzę żeby ktoś kolekcjonował zamienniki kabli... wiec skoro ma okazję zakupić zamiennik (jaka sama nazwa brzmi towaru) niż nie korzystać z urządzenia to chyba lepiej wydać 2$ (i między czasie obserwować rynek poszukując oryginału) Niż czekać jak Ty i liczyć że może uda się gdzieś kupić za grosze od jakiegoś frajera i to nic ze będzie to za miesiąc, dwa czy za rok...
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline bogo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 176
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 12, 2012, 14:07:25 »
dajcie link do tego zamiennika za 2$  z wysylka bo mi taki potrzebny , a nie widze nigdzie zaby za tyle byly .

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 12, 2012, 14:09:25 »
link, przydadzą się.
Wyszukiwarka, jej znajomość też się przyda.

przejżałem i nie znalazłem oryginalnego w tej cenie a na pewno nie wraz z transporte do polski, więc bycie gołosłownym niczego nie dowodzi, równie dobrze mogę powiedzieć, że nakupiłem pokemonów angielskich na ebayu po 2$ z przesyłką :3
Czy ja gdziekolwiek napisałem że oryginalne? Sam się pytałeś o dobre ZAMIENNIKI.

jeżeli w ten sposób drążyć temat, i chcesz mieć nieoryginalny kabel w drukarce kolekcjonerskiej to nie lepiej sobie kupić taniej drukarki do kompa z chin? albo pirackiej drukarki do gb też? Może mam inne pojęcie niż większość tego forum z terminem kolekcjonowanie, ale na pewno nie uraczyłoby mnie posiadanie czegoś co jest w połowie z fabryki nintendo, a w połowie z fabryki ryżu. Więc z mojego punktu widzenia to kiepska okazja, widziałem na kup teraz nawet drukarkę niedawno za 39 z kablem, więc nie ma tutaj czym się podniecać ani czego gratulować dla mnie, bo to nawet nie okazja, a moim zdaniem problematyczna aukcja, bo jeszcze musisz kabla szukać orginalnego, no chyba że tak jak mówiłem jesteś pseudokolekcjonerem i lubisz zamienniki. Nie jestem w stanie tego pojąć :3 no ale dalej jeżeli drążyć temat ebaya, to tam drukarki są po 4$ można równie dobrze napisać, a skoro mówimy o allegro i okazjach na allegro to nie wiem po co wtrącać ebaya, a daję sobie rękę uciąć, że tego kabla oryginalnego nie dostaniesz, bo nawet jeżeli takowy będzie to zejdzie szybciej niż chuck norris wiąrze buty na rzep. Obserwuję codziennie parenaście razy rynek allegro i wczoraj kupiłem limitowanego brightera z grami wartymi ponad 200 zł za 100 zł zestaw, więc jak dojdzie pokaże wam co to promocja, bo jest się czym chwalić, ale żeby taką drukareczkę :s? No szkoda gadać jak dla mnie. No ale z drugiej strony nie będę wiecznie tym złym sknerą i powiem tak zapłaciłeś cene dobrą, ale szczerego powodzenia z szukaniem kabla. A i żeby nie być gołosłownym Mareczku http://www.ebay.com/itm/Game-Boy-Printer-Untested-/270969994561?pt=Video_Games_Accessories&hash=item3f1711fd41#ht_500wt_715 tamten z allegro też nie testowany, a w sumie polakowi jakoś nie wierze w nietestowane rzeczy... ale życzę jednak wszystkiego dobrego z drukarką McMarycha i szczerego powodzenia w odnalezieniu oryginalnego kabla :3 W SZCZEGÓLNOŚCI iż ja na taki też poluję :D
Zanim zaczniesz wypisywać do innych że są "pseudokolekcjonerem" to najpierw spójrz na siebie. Przecież jesteś najzwyklejszym handlarzem który próbuje z ludzi wycisnąć ostatni grosz a nie kolekcjonerem ;) A tym linkiem do aukcji to ośmieszyłeś sam siebie bo nie dość że ta drukarka z wysyłką wychodzi ponad 50zł to jeszcze nie posiada klapki na baterie, i Ty to nazywasz okazją?

Śmieszny jesteś w tym momencie : ] i Twoja kolekcja może schylić się po mydełko mojej
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^