Autor Wątek: Kolekcje i kolekcjonerstwo  (Przeczytany 9376 razy)

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 12, 2012, 14:20:59 »
dobra, przesadzacie troche
kazdy ma inna wizje 'kolekcjonowania'
ja na przyklad nie mam wystarczajacych dochodow by pozwolic sobie na szalenstwo zakupowe i moim zdaniem sposob Szalitara jest odpowiedni w takim wypadku, bo kolekcja zarabia sama na siebie
co do okazji i cen zawsze mozna trafic na lepsza, co nie znaczy, ze wszyscy inni przeplacili
jak mi zalezy na czyms jestem w stanie zaplacic za to wiecej, aby otrzymac przedmiot wczesniej
ostatnio kupilem dwa adaptery bezprzewodowe do gbm za kupe forsy, ale nie zaluje

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 12, 2012, 14:31:43 »
link, przydadzą się.
Wyszukiwarka, jej znajomość też się przyda.

przejżałem i nie znalazłem oryginalnego w tej cenie a na pewno nie wraz z transporte do polski, więc bycie gołosłownym niczego nie dowodzi, równie dobrze mogę powiedzieć, że nakupiłem pokemonów angielskich na ebayu po 2$ z przesyłką :3
Czy ja gdziekolwiek napisałem że oryginalne? Sam się pytałeś o dobre ZAMIENNIKI.

jeżeli w ten sposób drążyć temat, i chcesz mieć nieoryginalny kabel w drukarce kolekcjonerskiej to nie lepiej sobie kupić taniej drukarki do kompa z chin? albo pirackiej drukarki do gb też? Może mam inne pojęcie niż większość tego forum z terminem kolekcjonowanie, ale na pewno nie uraczyłoby mnie posiadanie czegoś co jest w połowie z fabryki nintendo, a w połowie z fabryki ryżu. Więc z mojego punktu widzenia to kiepska okazja, widziałem na kup teraz nawet drukarkę niedawno za 39 z kablem, więc nie ma tutaj czym się podniecać ani czego gratulować dla mnie, bo to nawet nie okazja, a moim zdaniem problematyczna aukcja, bo jeszcze musisz kabla szukać orginalnego, no chyba że tak jak mówiłem jesteś pseudokolekcjonerem i lubisz zamienniki. Nie jestem w stanie tego pojąć :3 no ale dalej jeżeli drążyć temat ebaya, to tam drukarki są po 4$ można równie dobrze napisać, a skoro mówimy o allegro i okazjach na allegro to nie wiem po co wtrącać ebaya, a daję sobie rękę uciąć, że tego kabla oryginalnego nie dostaniesz, bo nawet jeżeli takowy będzie to zejdzie szybciej niż chuck norris wiąrze buty na rzep. Obserwuję codziennie parenaście razy rynek allegro i wczoraj kupiłem limitowanego brightera z grami wartymi ponad 200 zł za 100 zł zestaw, więc jak dojdzie pokaże wam co to promocja, bo jest się czym chwalić, ale żeby taką drukareczkę :s? No szkoda gadać jak dla mnie. No ale z drugiej strony nie będę wiecznie tym złym sknerą i powiem tak zapłaciłeś cene dobrą, ale szczerego powodzenia z szukaniem kabla. A i żeby nie być gołosłownym Mareczku http://www.ebay.com/itm/Game-Boy-Printer-Untested-/270969994561?pt=Video_Games_Accessories&hash=item3f1711fd41#ht_500wt_715 tamten z allegro też nie testowany, a w sumie polakowi jakoś nie wierze w nietestowane rzeczy... ale życzę jednak wszystkiego dobrego z drukarką McMarycha i szczerego powodzenia w odnalezieniu oryginalnego kabla :3 W SZCZEGÓLNOŚCI iż ja na taki też poluję :D
Zanim zaczniesz wypisywać do innych że są "pseudokolekcjonerem" to najpierw spójrz na siebie. Przecież jesteś najzwyklejszym handlarzem który próbuje z ludzi wycisnąć ostatni grosz a nie kolekcjonerem ;) A tym linkiem do aukcji to ośmieszyłeś sam siebie bo nie dość że ta drukarka z wysyłką wychodzi ponad 50zł to jeszcze nie posiada klapki na baterie, i Ty to nazywasz okazją?

Śmieszny jesteś w tym momencie : ] i Twoja kolekcja może schylić się po mydełko mojej
Po mydełko ty Ty się sam z chęcią schylasz ;) A jak już wspomniałem Ty nie masz kolekcji tylko listę gier i konsola na sprzedaż :D A do tego tak się chwalisz jakbyś miał coś ciekawego :/

Offline bobiboy89x

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 12, 2012, 14:52:19 »
http://allegro.pl/oryginalny-kabel-nintendo-dmg-04-i2295158897.html warto napisac do sprzedawcy może jeszcze ma ;p

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 12, 2012, 14:53:18 »
http://allegro.pl/oryginalny-kabel-nintendo-dmg-04-i2295158897.html warto napisac do sprzedawcy może jeszcze ma ;p
Napewno Ma Bo Pisze Produkt nie kupiony...

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 12, 2012, 14:54:25 »
dobra, przesadzacie troche
kazdy ma inna wizje 'kolekcjonowania'
ja na przyklad nie mam wystarczajacych dochodow by pozwolic sobie na szalenstwo zakupowe i moim zdaniem sposob Szalitara jest odpowiedni w takim wypadku, bo kolekcja zarabia sama na siebie
co do okazji i cen zawsze mozna trafic na lepsza, co nie znaczy, ze wszyscy inni przeplacili
jak mi zalezy na czyms jestem w stanie zaplacic za to wiecej, aby otrzymac przedmiot wczesniej
ostatnio kupilem dwa adaptery bezprzewodowe do gbm za kupe forsy, ale nie zaluje

To nie wymaga pieniędzy, a wkładu pracy i czasu. Ja pytam tu i uwdzie kolegow, znajomych znajomych itd i uwierz, że na prawde za groszę można kupić coś do kolekcji ; )

link, przydadzą się.
Wyszukiwarka, jej znajomość też się przyda.

przejżałem i nie znalazłem oryginalnego w tej cenie a na pewno nie wraz z transporte do polski, więc bycie gołosłownym niczego nie dowodzi, równie dobrze mogę powiedzieć, że nakupiłem pokemonów angielskich na ebayu po 2$ z przesyłką :3
Czy ja gdziekolwiek napisałem że oryginalne? Sam się pytałeś o dobre ZAMIENNIKI.

jeżeli w ten sposób drążyć temat, i chcesz mieć nieoryginalny kabel w drukarce kolekcjonerskiej to nie lepiej sobie kupić taniej drukarki do kompa z chin? albo pirackiej drukarki do gb też? Może mam inne pojęcie niż większość tego forum z terminem kolekcjonowanie, ale na pewno nie uraczyłoby mnie posiadanie czegoś co jest w połowie z fabryki nintendo, a w połowie z fabryki ryżu. Więc z mojego punktu widzenia to kiepska okazja, widziałem na kup teraz nawet drukarkę niedawno za 39 z kablem, więc nie ma tutaj czym się podniecać ani czego gratulować dla mnie, bo to nawet nie okazja, a moim zdaniem problematyczna aukcja, bo jeszcze musisz kabla szukać orginalnego, no chyba że tak jak mówiłem jesteś pseudokolekcjonerem i lubisz zamienniki. Nie jestem w stanie tego pojąć :3 no ale dalej jeżeli drążyć temat ebaya, to tam drukarki są po 4$ można równie dobrze napisać, a skoro mówimy o allegro i okazjach na allegro to nie wiem po co wtrącać ebaya, a daję sobie rękę uciąć, że tego kabla oryginalnego nie dostaniesz, bo nawet jeżeli takowy będzie to zejdzie szybciej niż chuck norris wiąrze buty na rzep. Obserwuję codziennie parenaście razy rynek allegro i wczoraj kupiłem limitowanego brightera z grami wartymi ponad 200 zł za 100 zł zestaw, więc jak dojdzie pokaże wam co to promocja, bo jest się czym chwalić, ale żeby taką drukareczkę :s? No szkoda gadać jak dla mnie. No ale z drugiej strony nie będę wiecznie tym złym sknerą i powiem tak zapłaciłeś cene dobrą, ale szczerego powodzenia z szukaniem kabla. A i żeby nie być gołosłownym Mareczku http://www.ebay.com/itm/Game-Boy-Printer-Untested-/270969994561?pt=Video_Games_Accessories&hash=item3f1711fd41#ht_500wt_715 tamten z allegro też nie testowany, a w sumie polakowi jakoś nie wierze w nietestowane rzeczy... ale życzę jednak wszystkiego dobrego z drukarką McMarycha i szczerego powodzenia w odnalezieniu oryginalnego kabla :3 W SZCZEGÓLNOŚCI iż ja na taki też poluję :D
Zanim zaczniesz wypisywać do innych że są "pseudokolekcjonerem" to najpierw spójrz na siebie. Przecież jesteś najzwyklejszym handlarzem który próbuje z ludzi wycisnąć ostatni grosz a nie kolekcjonerem ;) A tym linkiem do aukcji to ośmieszyłeś sam siebie bo nie dość że ta drukarka z wysyłką wychodzi ponad 50zł to jeszcze nie posiada klapki na baterie, i Ty to nazywasz okazją?

Śmieszny jesteś w tym momencie : ] i Twoja kolekcja może schylić się po mydełko mojej
Po mydełko ty Ty się sam z chęcią schylasz ;) A jak już wspomniałem Ty nie masz kolekcji tylko listę gier i konsola na sprzedaż :D A do tego tak się chwalisz jakbyś miał coś ciekawego :/

No się mylisz, zaktualizuję topic i zobaczysz, bo wrzucałem po 50 gier jak znalazłe chwile a mam ich kilkaset : ]  Zajrzysz w swój i zobaczysz, że jednego dnia kupuję tyle co Ty zbierasz nie wiem 10 lat. Po za tym fajne pudełko od zeldy ; D konsoli nie było? xd w drodze mam pełną limitkę w idealnym stanie : ] nic specjalnego to nie ma w Twojej kolekcji. Po za tym nie jara mnie poszerzanie jak Ty swojego e-penisa, osoby które znają mnie osobiście i były w moim pokoju otwierały buźkę z wrarzenia w Twoim pokoju pewnie by otworzyły z śmiechu. Koniec tej durnej sprzeczki z mojej strony :D Mimo, że nie wiesz ile mi radości sprawiają Twoje odpowiedzi x D i nie tylko mi: d a jeżeli komuś moje to też cieszę się ;d
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 12, 2012, 15:03:46 »
No się mylisz, zaktualizuję topic i zobaczysz, bo wrzucałem po 50 gier jak znalazłe chwile a mam ich kilkaset : ]  Zajrzysz w swój i zobaczysz, że jednego dnia kupuję tyle co Ty zbierasz nie wiem 10 lat.


Proszę jakiegoś admina o przeniesienie tego posta do działu "Popraw sobie humor..."

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 12, 2012, 15:09:16 »
No się mylisz, zaktualizuję topic i zobaczysz, bo wrzucałem po 50 gier jak znalazłe chwile a mam ich kilkaset : ]  Zajrzysz w swój i zobaczysz, że jednego dnia kupuję tyle co Ty zbierasz nie wiem 10 lat.


Proszę jakiegoś admina o przeniesienie tego posta do działu "Popraw sobie humor..."

bo to prawda hahah :D wyłoże na podłoge kilkaset gier : ] to foto sobie powiesisz nad łóżkiem i będziesz płakał jak żałosny jesteś.

nazywasz się kolekcjonerem? xd


mi sie po piwnicy wala większa kolekcja
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 12, 2012, 15:15:24 »
Jak byś miał coś w głowie to zauważyłbyś że temat nie był aktualizowany ponad pół roku a te zdjęcia gier dodawałem gdy go zakładałem

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 12, 2012, 15:19:13 »
Jak byś miał coś w głowie to zauważyłbyś że temat nie był aktualizowany ponad pół roku a te zdjęcia gier dodawałem gdy go zakładałem

no i co przez pół roku 10 gier doszło i 1 konsola? Pokaż te zdobycze które grabiłeś pół roku : ] ja Ci pokaże jakie w tym tygodniu zgrabię i zobaczymy, czy Twoje pół roku > od mojego tygodnia x D
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

McMarycha

  • Gość
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 12, 2012, 15:19:47 »
Chyba nie potrzebnie pisałem o tej drukarce :/
Aha Szalitar ilość gier nie robi z Ciebie kolekcjonera zresztą masz je wszystkie w Box'ah ?
Ogólnie to darujcie sobie te kłótnie, a co do kabla to tak jak powiedziała DJ_Andzia kupię zamiennik i popatrzę za oryginałem, zresztą i tak muszę najpierw kupić GameBoy'a :D
Co do aukcji dla niektórych była to okazja a dla niektórych  strata pieniędzy i tyle.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 12, 2012, 15:21:51 »
Chyba nie potrzebnie pisałem o tej drukarce :/
Aha Szalitar ilość gier nie robi z Ciebie kolekcjonera zresztą masz je wszystkie w Box'ah ?
Ogólnie to darujcie sobie te kłótnie, a co do kabla to tak jak powiedziała DJ_Andzia kupię zamiennik i popatrzę za oryginałem, zresztą i tak muszę najpierw kupić GameBoy'a :D
Co do aukcji dla niektórych była to okazja a dla niektórych  strata pieniędzy i tyle.

mam trochę boxów, tyle ile wystawiane było niedawno, wszystkie wykupiłem, oprócz jednej spóźniłem się pół minuty. Kolekcjoner to osoba, której jest to hobby, która z dumą dokłada kolejne egzemplarze do swojej pokaźnej kolekcji, np wg mnie Antari, Keitaro, mrocznooki i paru innych może się nazywać z dumą nimi, ale to co pokazał marek, to w ciągu 2 dni zdarzało mi się więcej konsol i gier kupić. Kolekcjonować może każdy, ale żeby odbierać komuś tytuł, bo ktoś ma więcej gier i musi wysprzedać podwójne, bądź te ktore mu nie pasują? Ja zwyczajnie chciałem tylko Ci powiedzieć, że cena dobra, ale nie jest to mega promocja :3 a marek mnie sprowokował do głębszego uświadomienia mu pewnych kwestii, których ja zwykle bym nie poruszył, bo jestem osobą skromną no ale nie lubię jak mi ktoś wjeżdza na ambicję strasznie :3
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 12, 2012, 15:24:00 »
Jeśli idziesz na ilość, to z Ciebie marny kolekcjoner, każdy może kupić chłam kartonu za parę grosz. Tylko żeby było DUŻO!
Powiadasz że jesteś skromny, to dziwne że w każdym temacie chwalisz się co Ty możesz mieć/załatwić i czego Ty nie masz w swojej kolekcji. To nie jest piaskownica żeby chwalić się łopatką i wiaderkiem....

P.S Nie myśl sobie że Ci zazdroszczę bo z tego co piszesz, uważasz że wszyscy ci tu zazdroszczą.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline marek7_ak

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • xboxarcade.pl
    • xboxarcade.pl
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 12, 2012, 15:25:58 »
Chyba nie potrzebnie pisałem o tej drukarce :/
Aha Szalitar ilość gier nie robi z Ciebie kolekcjonera zresztą masz je wszystkie w Box'ah ?
Ogólnie to darujcie sobie te kłótnie, a co do kabla to tak jak powiedziała DJ_Andzia kupię zamiennik i popatrzę za oryginałem, zresztą i tak muszę najpierw kupić GameBoy'a :D
Co do aukcji dla niektórych była to okazja a dla niektórych  strata pieniędzy i tyle.

mam trochę boxów, tyle ile wystawiane było niedawno, wszystkie wykupiłem, oprócz jednej spóźniłem się pół minuty. Kolekcjoner to osoba, której jest to hobby, która z dumą dokłada kolejne egzemplarze do swojej pokaźnej kolekcji, np wg mnie Antari, Keitaro, mrocznooki i paru innych może się nazywać z dumą nimi, ale to co pokazał marek, to w ciągu 2 dni zdarzało mi się więcej konsol i gier kupić. Kolekcjonować może każdy, ale żeby odbierać komuś tytuł, bo ktoś ma więcej gier i musi wysprzedać podwójne, bądź te ktore mu nie pasują? Ja zwyczajnie chciałem tylko Ci powiedzieć, że cena dobra, ale nie jest to mega promocja :3 a marek mnie sprowokował do głębszego uświadomienia mu pewnych kwestii, których ja zwykle bym nie poruszył, bo jestem osobą skromną no ale nie lubię jak mi ktoś wjeżdza na ambicję strasznie :3
"Skromny" HAHAHAHAHAHAHAHA
Tylko że w każdym temacie chwalisz się jakie to właśnie shit kupiłeś

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 12, 2012, 15:27:29 »
Jeśli idziesz na ilość, to z Ciebie marny kolekcjoner, każdy może kupić chłam kartonu za parę grosz. Tylko żeby było DUŻO!
Powiadasz że jesteś skromny, to dziwne że w każdym temacie chwalisz się co Ty możesz mieć/załatwić i czego Ty nie masz w swojej kolekcji. To nie jest piaskownica żeby chwalić się łopatką i wiaderkiem....

a kto powiedział, że idę na ilość? Ostatnią za residenta zapłaciłem stówkę nawet za jedną grę i mnie to nie bolało, bo chciałem żeby dumnie leżała w mym pokoju, mógłbym tych przykładów wiele wymieniąć i to, że mam też dużo tanich gier, to znaczy, że chcę mieć obszerną kolekcję. I nie mów mi że chłamu, bo przeważnie kupuję kilka razy grę którą ktoś ocenia na idealną nim trafie na idealną : / w polskiej scenie jest na prawdę trudno zabłysnąć i mam taką na jaką pozwala allegro w całości.
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

McMarycha

  • Gość
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 12, 2012, 15:29:14 »
Skromny ? To po co te teksty  że masz  tyle  w ciągu tygodnia co Marek w pół roku ?
Jak robisz z siebie  wielkiego kolekcjonera to zachowaj jego zasady i kupuj  przedmioty w takim stanie i takim samym asortymentem jak były sprzedawane.
Pomyśl sobie ze nie każdego stać żeby w ciągu paru dni wykupić pół allegro i się tym chwalić.

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 12, 2012, 15:31:20 »
Chyba nie potrzebnie pisałem o tej drukarce :/
Aha Szalitar ilość gier nie robi z Ciebie kolekcjonera zresztą masz je wszystkie w Box'ah ?
Ogólnie to darujcie sobie te kłótnie, a co do kabla to tak jak powiedziała DJ_Andzia kupię zamiennik i popatrzę za oryginałem, zresztą i tak muszę najpierw kupić GameBoy'a :D
Co do aukcji dla niektórych była to okazja a dla niektórych  strata pieniędzy i tyle.

mam trochę boxów, tyle ile wystawiane było niedawno, wszystkie wykupiłem, oprócz jednej spóźniłem się pół minuty. Kolekcjoner to osoba, której jest to hobby, która z dumą dokłada kolejne egzemplarze do swojej pokaźnej kolekcji, np wg mnie Antari, Keitaro, mrocznooki i paru innych może się nazywać z dumą nimi, ale to co pokazał marek, to w ciągu 2 dni zdarzało mi się więcej konsol i gier kupić. Kolekcjonować może każdy, ale żeby odbierać komuś tytuł, bo ktoś ma więcej gier i musi wysprzedać podwójne, bądź te ktore mu nie pasują? Ja zwyczajnie chciałem tylko Ci powiedzieć, że cena dobra, ale nie jest to mega promocja :3 a marek mnie sprowokował do głębszego uświadomienia mu pewnych kwestii, których ja zwykle bym nie poruszył, bo jestem osobą skromną no ale nie lubię jak mi ktoś wjeżdza na ambicję strasznie :3
"Skromny" HAHAHAHAHAHAHAHA
Tylko że w każdym temacie chwalisz się jakie to właśnie shit kupiłeś

Widać dzielą nasz nie tylko różnice majątkowe, ale też intelektualne. Doczepisz się jednego słowa pomijając całą resztę wypowiedzi, która Cię kole w oczy, bo jest prawdą. Myślisz, że jak spróbujesz ze mnie pośmiewisko zrobisz, to staniesz się fajny nie będąc nim ?: ) Wiadomo, że inni będą bronić Ciebie, bo jestem krócej na forum, bo to, bo tamto. Jednakże nie prezentujesz klasy w swoich lakonicznych odpowiedziach.
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 12, 2012, 15:31:50 »
nazywasz się kolekcjonerem? xd


mi sie po piwnicy wala większa kolekcja
Czyżby zaczynało brakować argumentów? Chłopie ogarnij się i zacznij myśleć racjonalnie... A Twoja kolekcja to nic innego jak zbiór kupowanych na siłę gier na GB/GBC... Byle mieć więcej. Zresztą jakim prawem piszesz "Twoja kolekcja może schylić sie po mydełko mojej"? Osobiście uważam, że marek7_ak posiada jedną z najlepszych kolekcji na forum... Każdy tu zbiera takie gry jakie lubi, a nie kupuje co popadnie ;) Radzę skończyć bezsensowną kłótnię o nic... Co ma kabel link do kolekcji to ja nie wiem :l

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 12, 2012, 15:32:30 »
Ty sam stwierdziłeś że liczy się ilość. Przykład parę postów wyżej o użytkowniku Marek7_ak to że może i ma mniej to nie znaczy ze jest gorszy? I po raz kolejny się chwalisz się czymś. Umiesz tylko argumentować co Ty masz w swoim domu lub jeździć po kimś czego ktoś nie ma.

McMarycha: Stać go bo jak robi ludzi w konia na allegro to kasa mu wpływa. Zdjęcie w boxie, a w opisie wrzucone nagle "sam kart" żałosne, ale ten temat już był poruszany.
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Szalitar

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 12, 2012, 15:34:31 »
Ty sam stwierdziłeś że liczy się ilość. Przykład parę postów wyżej o użytkowniku Marek7_ak to że może i ma mniej to nie znaczy ze jest gorszy? I po raz kolejny się chwalisz się czymś. Umiesz tylko argumentować co Ty masz w swoim domu lub jeździć po kimś czego ktoś nie ma.

Ze względu na to iż powiedział, że nie jestem kolekcjonerem bronię swojej racji bytu. W każdym bądź razie piszcie co chcecie : ] nie jestem uzależniony od opinii osób, które kryją się za nickami, bo zmaleję mi moja e-reputacja : p jakby to było jakkolwiek istotne xD
Zaprawdę powiadam pseudokolekcjonerów nie przegadam ^^

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Kolekcje i kolekcjonerstwo
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 12, 2012, 15:36:15 »
to, ze Szalitar ma wielka kolekcje znaczy, ze nie jest kolekcjonerem?
widzieliscie kolekcje ludzi ze Stanow? maja cale pokoje zawalone grami w roznym stanie
i nie wmawiajcie mi, ze ilosc sie nie liczy, bo wielu kolekcjonerom zalezy na tym by miec po prostu oryginal danej gry, a nie nowke nie wyciagana z pudelka