Autor Wątek: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny  (Przeczytany 40486 razy)

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #320 dnia: Marzec 16, 2016, 18:59:14 »
Forum odpada bo są chętni z tego forum, z RetroAge i z poza forum.
FB jest dużo bardziej przejrzyste i da się je kontrolować.

Yamatoku classic raczej odpada, bo nie chcą podać kosztów wysyłki w zależności od masy.
Nie chcę ryzykować, że nagle przywalą kosztami nie z tej Ziemii.
W dodatku musieliby współpracować, bo wszystkie zamówienia trzeba by jakiś czas przechować i wysłać razem. Jeżeli jest tak jak ktoś wspominał wcześniej i odbijają sobie trochę na kosztach wysyłki, to się nie dziwie.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #321 dnia: Marzec 16, 2016, 23:38:42 »
A hendheld legend skąd są? Pamiętam, że z nonfinite zamawialiśmy wtedy i nie było najmniejszego problemu. Niestety najtańszy nie jest.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #322 dnia: Marzec 17, 2016, 23:57:45 »
A hendheld legend skąd są? Pamiętam, że z nonfinite zamawialiśmy wtedy i nie było najmniejszego problemu. Niestety najtańszy nie jest.

Jest jeszcze:

http://www.gameboymods.co.uk/

Mają tu fajne kolorowe budy do DMG. Ogólnie teraz z tego co widze jest lepiej jeżeli idzie o budy do modowania. Chińczyki robią na ebay'u budy do DMG w podstawowych kolorach o całkiem fajnej jakości. Są też ciekawe kolorystycznie do CGB (czarny-smoke i ciemny niebieski transparent - kobaltowy).

Ogólnie powiem Ci, że nonfinite i Kitsh-bent ostatnio mają jakieś problemy z towarem, jakiś czas temu patrzyłem i nie mieli nawet tych paneli podświetlających na stanie w większości kolorów, że o budach nie wspomnę. Ten Handheld Legend bardziej mi się podoba jeżeli idzie o ofertę. Mają nawet frontlighta z LOCA do CGB.

Coś by się wybrało, pytanie kto się podejmie tego zamówienia.

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #323 dnia: Marzec 18, 2016, 13:08:39 »
Tak jak już mówiłem wcześniej, mogę je ogarnąć :)
Z poczty korzystam dosyć często, więc wiem jak kształtują się cenniki i mam sporo badziewia w które mogę rzeczy pakować, więc odpadają koszty opakowań.

Trzeba tylko ustalić na FB z jakiego sklepu leci zamówienie, i wtedy zagadam do nich o koszty wysyłki.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #324 dnia: Marzec 18, 2016, 14:49:20 »
A gdzie ten link do FB?

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #325 dnia: Marzec 18, 2016, 18:51:10 »
https://www.facebook.com/groups/1676241022658707/

Szukaj na FB Łukasz "Kiriki-kun" Branny i napisz żeby Cię dodać. Muszę mieć Cię w znajomych żeby Cię dodać.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #326 dnia: Marzec 23, 2016, 23:16:17 »
Temat na FB jest całkowicie martwy. napisałem tam propozycje i próbowałem wzbogacić temat jakimś rozwiązaniem, ale nikt nawet nie odpowiedział. Proponuję zostać z tym tematem tutaj na forum. Czy jest ktoś kto podejmie się zamówienia - konkretne pytanie. Prośba o konkretną deklarację.

Offline Kiriki-kun

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 455
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #327 dnia: Marzec 24, 2016, 00:25:15 »
Na FB są ludzie z GBF, więc jeżeli tam nie wykazują zainteresowania, to obawiam się że tutaj też nie wykażą :)


Offline ewimetal

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #329 dnia: Marzec 29, 2016, 19:25:37 »
Czolem

Chetnie podlacze sie pod zamowienie z ali, potrzebuje 50 pudelek ochronnych do gbc, color. Nie mam karty kredytowej walutowej i nie moge placic tam. Przelewam od razu kase komus kto bedzie robil zamowienie i nie jest zadnym cwaniaczkiem.

pozdr

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #330 dnia: Marzec 09, 2021, 20:08:08 »
Witam. Cyz ktoś coś zameirza kupić jakiś sprzecik z tych stronek? jakeis zbiorowe zamowienie?

https://handheldlegend.com/

https://www.retromodding.com/


Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #331 dnia: Marzec 11, 2021, 14:31:55 »
Ja coś wezmę, ale obecnie nie mam czasu przy tym usiąść, może w weekend.

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #332 dnia: Marzec 11, 2021, 17:22:27 »
Szklany protector na ekran na pewno, czy coś więcej to też dam znać najpóźniej w weekend.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #333 dnia: Marzec 18, 2021, 18:03:59 »
Zdaecydowanie taniej kupiłem zestaw IPS na alliexpres. Za sam KIT bez zadnej obudowy wyszlo 200 PLN .Także będę wyczekiwał. Poniżej zestaw, który kupiłem. Jeśli przyjdzie w całości i w komplecie to będzie poradnik jak założyć w oryginalnej obudowie plus postaram się to jakos normalnie przedtsawic.

https://pl.aliexpress.com/item/1005001387893533.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4dc05c0fka30Vr

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #334 dnia: Październik 26, 2023, 21:02:51 »
Witam. Kupowanie w pojedynkę gier z https://incube8games.com mija się celem, ale być może udałoby się zorganizować jakieś zbiorowe zamówienie. Chodzi oczywiście o fizyczne wersje gier. Czy ktoś byłby chętny?

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 03, 2023, 18:01:34 »
myśle nad Dragonyhm, ale to dopiero wyjdzie w przyszłym roku, a wszystko z Greenboy Games wykupione. Na razie nie ma tam nic na stanie co bym chciał.

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: Zbiorowe zamówienie GBForever - wątek główny
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 07, 2023, 21:17:32 »
Z tematem się nie pali bo to luźna propozycja i w sumie to decydować należałoby się w chwili gdy tytuły pojawią się w sprzedaży. Tak może się stać przed świetami.