Autor Wątek: [Wszystkie] Gameboy Player  (Przeczytany 1890 razy)

Offline luigi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
[Wszystkie] Gameboy Player
« dnia: Kwiecień 16, 2012, 07:28:01 »
Witajcie,

Mam małą zagwostkę i chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat. Mam możliwość zakupienia Gameboy Player'a do GameCube tylko że bez dysku startowego. Czy takowy dysk można ściągnąć z internetu i wypalić płytkę żeby wszystko zadziałało ? Czy raczej bo dokonaniu takowego zakupu będę mógł równiedobrze wyrzucić urządzonko do śmieci ? Kolejna sprawa w zestawie jest jeszcze kabelek do połączenia Gameboya Advance z GameCube. Czy kabelek ten umożliwia granie w gry z GBA na ekranie TV czy raczej jest to bajerek dzięki któremu możemy odblokować jakieś dodatkowe ficzerki w specjalnie przygotowanych do tego grach ? Z góry dzięki za rady.

Pozdrawiam

Offline fixxxer1

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 425
Odp: [Wszystkie] Gameboy Player
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2012, 08:10:01 »
Niestety ale GB Player bez płytki nie przyda Ci się do niczego, chyba że jako podstawka pod konsolę. Musisz albo kupić z płytką, albo przerobić konsolę.
Ten kabelek służy do podpięcia GBA pod GC, przez co może on działać jako dodatkowy kontroler lub odblokowuje właśnie specjalne ficzery. Oczywiście nie współpracuje ze wszystkimi grami, musisz wyszukać w necie listę :)

Offline Dudeski

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: [Wszystkie] Gameboy Player
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2012, 19:52:49 »
http://en.wikipedia.org/wiki/Nintendo_GameCube_Game_Boy_Advance_Cable

Raczej to jest taki gadżet, aczkolwiek chciałbym go do pogrania w Pacman Vs. czy też obejrzenia dodatkowych opcji w Wind Wakerze :)

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: [Wszystkie] Gameboy Player
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2012, 20:03:36 »
W sumie to jest gadżet, ale zależy mi na nim niestety ;) Dziwny jestem, no ale. Niestety, dość drogie toto jest :l No i ciężko osiągalne :[ Też do kilku rzeczy by mi się przydał ;]

Offline igorch

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 629
Odp: [Wszystkie] Gameboy Player
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2012, 20:57:30 »
W sumie to jest gadżet, ale zależy mi na nim niestety ;) Dziwny jestem, no ale. Niestety, dość drogie toto jest :l No i ciężko osiągalne :[ Też do kilku rzeczy by mi się przydał ;]
za 40zl z przesylka mozna dostac na amerykanskim ebayu
pewnie taniej da sie dostac lub w jakims zestawie poszukaj
ja jak juz to bede kupowal taki co z gbm tez laczy (nieoryginalny)