Autor Wątek: Przeróbka wizualna gba sp  (Przeczytany 6322 razy)

Offline eloe6

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 20, 2012, 01:43:29 »
jestem ciekaw jak będzie się prezentował tak zmodyfikowany Game Boy :)

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 20, 2012, 13:19:45 »
Zabieraj się do pracy, bo nie możemy się doczekać rezultatu:)
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 21, 2012, 12:49:02 »
niestety,najprawdopodobniej go zwracam,bo ma badlinie czerwoną. Ile kosztuje ekran do sp?bo pytalem goscia to bylby sklonny zaplacić równowartosc ekranu,a jak nie to zwracam,i mam oferte sprzedaży sp nesowskiego:D zobacze jak z kasą będzie,mam nadzieje że już niedługo zagości u mnie 3 advance. A więc projekt narazie stoi pod znakiem zapytania. Jak będzie dalej wyjaśni się w najbliższych dniach

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 21, 2012, 16:51:00 »
Obecnie koszt ekranu to koszt nowego SP chyba, że znó zrobimy wspólne zamówienie ekranów z chin (Alibaba.com). Przy okazji byśmy pozamawiali lasery do PSX :P Także raczej nie powojujesz. Na allegro widziałem niedawno SP z pieprzniętym podświetleniem, możesz się pobawić i złożyć z dwóch ekranów jeden.

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2012, 19:04:49 »
Jednak nie,kontynuuje projekt. Uzgodniłem z nim że przeleje mi 50zł i koniec sprawy,jedna kreska aż tak mi nie przeszkadza. Pieniądze już wydałem na poszerzanie mojej bardzo skromniutkiej kolekcji gier na gba. Niedługo już pierwsze foty z prac

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 01, 2012, 19:41:03 »
To się nazywa duch walki! Trzymam kciuki!

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 05, 2012, 13:31:05 »
zobaczyłem zdjęcia limitowanej edycji pocketa w kolorach gb cllassica i myśle,że po co jednak robić wymyślne malunki jak można prosto i ładnie go pomalować na wzór classica. Był gba sp nes,były 2 famicony,to teraz bedzie gba sp gb classic edition. Jak wam by sie widziało takie malowanie?

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 05, 2012, 13:37:37 »
zobaczyłem zdjęcia limitowanej edycji pocketa w kolorach gb cllassica i myśle,że po co jednak robić wymyślne malunki jak można prosto i ładnie go pomalować na wzór classica. Był gba sp nes,były 2 famicony,to teraz bedzie gba sp gb classic edition. Jak wam by sie widziało takie malowanie?

Nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze ze ktoś o tym wspomniał :P sam miałem plan zrobić taką przeróbkę :-)

to może napisze co chciałem zrobić:

Z opakowania DVD chciałem wyciąć stare logo game boy, zmyć farbę z szarej obudowy którą mam i wypolerować ryski które na niej są, a potem farbą do zderzaków pomalować guziki na kolory guzików od DMG :-)

Jak zrobisz to pierwszy to będzie ode mnie owacja na stojąco :-)

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 05, 2012, 13:50:42 »
Zobacze jak to będzie,mam jeszcze tydzień ferii i przez ten czas musze wszystkie rzeczy załatwić i zaczynać prace,bo szkoła się zacznie i znowu czasu nie będzie,będę musiał znowu więcej grać,i niestety bynajmniej nie na gb. Ale ja tu plany snuje a kasy nima nawet na farbe,musze sprzedać jakiś model-modele i dopiero wtedy zaczne prace,za jakieś dwa tygodnie pewnie,może wcześniej,może później,więc wątpie żebym pierwszy zrobił. Całe szczęście że na moim nie ma głębokich rys,najprawdopodobniej wystarczy papierem wodnym farbe zetrzeć tylko.No nic,pożyjemy zobaczymy jak to wyjdzie,konsola i tak do katowania pewnie będzie.

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 05, 2012, 13:55:03 »
Zalej papier wodny....spirytus czyści gba SP razem z farbą o czym się przekonałem boleśnie (Kupiłem GBA SP bez ładowarki za 40zł i był oblepiony naklejkami...klej zszedł, razem z dość pokaźną warstwą farby =,=' )

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Przeróbka wizualna gba sp
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 05, 2012, 14:26:56 »
fajnie wiedzieć,dzięki za rade. Teraz gram w thps 2 i nie śpieszno mi do rozbierania konsoli,ale jak materiały będą to od razu wezme sie do roboty