Autor Wątek: GB MICRO - uszkodzenie przez ładowarkę  (Przeczytany 4111 razy)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: GB MICRO - uszkodzenie przez ładowarkę
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2012, 23:34:34 »
Przecież color w pocket'cie to jeszcze prostsza sprawa!!! Ale muszę przyznać - fajna sprawa. Chociaż micro w pocket'cie to też do zrobienia. Jednak micro w classicu wydaje mi się praktyczniejszy chociażby ze względu na baterie... możn byłoby włożyć w cholerę pojemny akumulator, który wytrzymywałby o wiele, wiele dłużej niż cokolwiek. Micro chodzi na 3.7v akumulatorku. Poniżej jest link. Wybierzcie sobie bateryjkę, która spełniałaby wasze wymagania :D
http://www.all-battery.com/37vli-polymerandli-ionbatterypacks.aspx

osobiście przydałaby mi się taka:
http://www.all-battery.com/li-ion1865037v5200mahrechargeablebatterypcbmodulewithbareleads.aspx

tylko 5200 mAh pojemności :D:D:D

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: GB MICRO - uszkodzenie przez ładowarkę
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 08, 2012, 00:09:20 »

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: GB MICRO - uszkodzenie przez ładowarkę
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 09, 2012, 18:53:29 »
Mówicie tu o przekładce gb micro do classica,a co z klawiszami L i R? Trzeba by ciąć obudowę,a więc mimo wielkości ekranu i rozmiaru kartridża trzeba by mocno ingerować w obudowe.

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: GB MICRO - uszkodzenie przez ładowarkę
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 09, 2012, 23:13:08 »
Jeżeli się zrobi odpowiednie dziurki i pobawi przez chwilkę szpachlą i przyciskami l2 r2 z pada od PSX to bedzie wyglądało kozacko i grać się będzie wygodnie :-)

Offline GBM_Fan

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1895
  • Miłośnik platformówek
Odp: GB MICRO - uszkodzenie przez ładowarkę
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 10, 2012, 00:03:01 »
Doczekać się nie mogę kiedy wszystkie te słowa zamienią się w czyn. Jak na razie to takie sobie gadanie co to nie ja i czego to ja nie wymyślę :D

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: GB MICRO - uszkodzenie przez ładowarkę
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 10, 2012, 00:41:34 »
A ja L i R zrobiłbym od spodu - zwykłe przełączniki. A na szczęście mam zapas guzików od classica i mogły spokojnie osiąść również od spodu. Tak jak pisałem wcześniej - trzeba poświecić płytę główną, gdzie naciskają guziki A i B i mamy wszystko gotowe. Tylko CZASU, CZASU!!! Ostatecznie jeśli to byłoby zbyt skomplikowane to po prostu umieściłbym zwykłe przełączniki zwierające tylko na chwilę.