Autor Wątek: Problem z grą  (Przeczytany 1509 razy)

Offline BlackWolfTR

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Kiedyś gry były lepsze...
Problem z grą
« dnia: Czerwiec 16, 2020, 14:29:51 »
Witam. Ostatnio kupiłem sobie na ebay'u grę ,,The Mummy''. Gdy pierwszy dzień przyszła to działała i można było w nią grać. Chociaż dwa razy mi tak ścięło grę, że musiałem od nowa ją włączać. Na drugi dzień gierka przestała już wogóle działać. Pojawiał się tylko zdeformowany napis nintendo. Potem rozebrałem kartridż przeczyściłem szpilki izopropanolem i nadal nie działało. Ostatecznie kartridż włożyłem do piekarnika, bo myślałem, że nie działa bo są zimne luty. Wyjąłem go potem z piekarnika i działało jak ta lala. Cały dzień działało. Na kolejny dzień dokręciłem śrubkę do kartridża którą zdemontowałem i potem znowu nie działa :/ Niewiem o co chodzi, nadal pojawia się zniekształcony napis nintendo, a śrubkę odkręciłem i nic :( Ktoś pomoże?
Kiedyś gry były lepsze...

Offline Chaykin

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 164
Odp: Problem z grą
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2020, 00:01:07 »
Wiem, że piszesz że już to sprawdziłeś ale mimo wszystko stawiałbym na problem ze stykami między konsolą a kartridżem. Masz możliwość spróbowania na innej konsolce? Inne gry w Twoim Game Boyu działają OK?
odi profanum vulgus et arceo

Offline BlackWolfTR

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Kiedyś gry były lepsze...
Odp: Problem z grą
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2020, 23:24:08 »
Niestety nie mam możliwości sprawdzenia gry na innym sprzęcie. Tak, inne gry działają normalnie. Spróbuję może jeszcze raz przeczyścić styki. Może zrobiłem to nie dokładnie.
Kiedyś gry były lepsze...

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Problem z grą
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2020, 14:04:07 »
Jak piekarnik pomógł na trochę, to spróbuj może te luty lutownicą obsłużyć ;)