Autor Wątek: GBA z podświetleniem od ags-001 :)  (Przeczytany 3560 razy)

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: GBA z podświetleniem od ags-001 :)
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 15, 2012, 21:49:00 »
Hahhaha :D To takie proste nie jest. Pajda mi wszystko przedstawił i na własnej skórze przekonałem się, że to do prostych nie należy. Co do tutka - mogę coś zlepić :)

Pajda - wyczaiłem z tym filtrem parę rzeczy. Jak da się go zaraz przed Screen Protectorem to efekt jest spoko. Ekran trochę się przyciemnia przez co nie jest taki "wyprany" przez ten LED :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: GBA z podświetleniem od ags-001 :)
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:25:58 »
Rozumiem o co chodzi. Nie widać takiej jasności i białego koloru leda tylko bardziej chodzi o to, że jest oświetlony... Najważniejsze, że są kolejne doświadczenia i wszyscy wiemy JAK TO LEPIEJ ZROBIĆ :).

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: GBA z podświetleniem od ags-001 :)
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 16, 2012, 09:29:21 »
Jakieś refleksje dalej zostają (mniejsze) ale spróbuje włożyć jeszcze go pomiędzy ekran a oświetlenie.
 Zobaczę jak to wszystko będzie działać, ale to jak przyjadę z wakacji. Porobie zdjęcia i wstawie. Później kupię nową szybke i dam bez zarysowan :)

Ps. Proponuje zrobić wspólny tutorial na główną :)

Offline pajda

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1163
Odp: GBA z podświetleniem od ags-001 :)
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 16, 2012, 19:48:51 »
Tak jak pisałem. Ja GBA się zbytnio nie interesuję, ale jak już wiecie jak to zrobić to ten temat należy do Was. Fajnie, że ktoś zaczął mody robić - im więcej modów, tym lepiej. Przez to poznajemy dogłębnie nasz sprzęt. A jeśli mamy się uważać za porządny serwis i ludzi, którzy grubo siedzą w sprzęcie to musimy znać konsole od podstaw. Elektronika, budowa, odróżnianie od podrób, rozróżnianie rozkręconych konsol, itd, itp.

PS. Fotki zmodowanego sprzętu wrzucajmy do tematu - wszystkie ciekawe modyfikacje.

Offline Sami-wiecie-kto

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: GBA z podświetleniem od ags-001 :)
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 08, 2012, 22:12:04 »
mattek masz zamiar tworzyć ten poradnik?
Moje aukcje to wielki wkład w polską scenę Game Boy i nie tylko.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: GBA z podświetleniem od ags-001 :)
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 08, 2012, 22:17:05 »
Hmh, aktualnie szkoła, więc na jakiś super projekt nie ma co liczyć. Mogę napisać specjalnie dla Ciebie, lecz bez zdjęć bo po prostu nie mam czasu, GBA rozbierać nie będę. Postaram się to jednak wytłumaczyć dość dobrze. Jeżeli chodzi o coś na poważnie to w jakąś większą przerwę szkolną czy coś :)