Autor Wątek: Dsi i MoonShell v.2.10  (Przeczytany 1579 razy)

Offline matizc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 222
Dsi i MoonShell v.2.10
« dnia: Maj 09, 2013, 14:08:12 »
Witam!

Tak jak w temacie, mam kartę R4itt. (ich strona- http://www.r4itt.net/ )Na niej giereczki i problem polega na tym, że w menu gier nie pokazuje mi wszystkich gier wrzuconych. Z racji tego, że posiadam MoonShell wszedłem w folder gier, który mam na karcie pamięci i tam pokazane są wszystkie gry jakie posiadam, jednak żadnej nie mogę w MoonShell odpalić gdyż wyskakuje komunikat, że "ten format nie jest wspierany" przy każdej grze. Dziwne, bo wszystkie są formatu .nds. I nawet te, które w normalnej opcji wyboru gier widnieją i działają to w MoonShell nic nie mogę odpalić. Macie jakiś pomysł? Może zrobić update systemu i karty? Jeśli tak to co najpierw aktualizować i jak :) ? Jak włączam neta i chcę wejść w niego to od razu Dsi krzyczy, że jest aktualizacja ale nie robiłem jej, bo boję się, że może mieć jakieś zabezpieczenia przed kartami R4 albo coś także nic nie dotykałem i nie robiłem żadnych udpate'ów.

Dzięki za pomoc!

Offline nvd96

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 556
Odp: Dsi i MoonShell v.2.10
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2013, 14:12:03 »
Najpierw zrób na kompie kopię plików z flashcarta (skopiuj całą zawartość - żebyś nic nie zgubił). Potem update flashcarta i spróbuj jeszcze raz poodpalać te gierki. Chyba powinno pomóc ;)

Offline matizc

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 222
Odp: Dsi i MoonShell v.2.10
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2013, 15:53:52 »
tzn. skopiować całą zawartość kart micro SD dobrze rozumiem :)? tak zrobię ;)

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Dsi i MoonShell v.2.10
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2013, 15:59:54 »
A te gry masz w oryginale również? Piractwa nie popieramy + nie lubię rozmów o programatorach.