Autor Wątek: [GBA] EZ Flash IV  (Przeczytany 2074 razy)

Offline Aleks

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
[GBA] EZ Flash IV
« dnia: Grudzień 31, 2011, 15:06:08 »
Witam, ostatnio zakupiłem EZ Flasha, ku utrzymaniu kartridżów w "dobrym". Jednak owy Flash nie obsługuje gier z GB i musiałem zgrać Link's Awakening wykorzystując "Goomba". Po pierwszej metodzie sejwy się usuwały. Trochę pograłem i zonk - muszę od nowa. Po drugim grafika zaczęła psuć.


Grafika nie moja, temat oryginalny http://www.pocketheaven.com/ph/boards/viewtopic.php?t=4820&sid=298f40c6f324467c1ae39d876eb87675

Próbowałem jakiś dodatkowych bajerów od Kuwangera, albo grafika albo brak sejwów. A mimo tego tematu nie rozumiem za bardzo, jak doprowadzić do grywalności. Na forum nie ma za wiele tematów o EZ Flash (a przeczesałem całe). Mieliście kiedyś taki problem? Jak można go rozwiązać?

Ceny kartridża się umacniają więc nie chcę go zużywać, a przeszedłbym po latach  jeszcze raz ^^

Z góry dzięki.

Offline Mario_77

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 736
Odp: [GBA] EZ Flash IV
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2011, 15:15:25 »
Kupię: GBC (zielony), gry na GB/GBC

Offline Aleks

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: [GBA] EZ Flash IV
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2011, 15:31:16 »
Niby jest o tej Goombie, ale to własnie ta, co nie działała :/ Najnowszy firmware w EZ'ie.

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [GBA] EZ Flash IV
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2011, 15:39:54 »
Hehe, zawsze powtarzałem, że EzFlash wcale nie jest taki dobry jak go reklamują. Na Super Cardzie nie miałbyś takich problemów. Ja o ile pamiętam, to wogóle nie umiałem właczyć gier z GB color na ezflashu, ale już nie pamiętam dlaczego. Jeśli o mnie chodzi to jednak wolę "niszczyć" moje oryginalne kartridże mimo wszystko niż grać na programatorze.

Offline Aleks

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: [GBA] EZ Flash IV
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2011, 15:51:10 »
A jak z transferem save'ów z EZ'a na Supercarda? Taki sam zapis czy trzeba by było pokombinować?

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [GBA] EZ Flash IV
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2011, 15:59:36 »
Wydaje mi się że i w jednym i w drugim zapisują się do pliku *.sav, ale nie mam pewności. Niestety nie posiadam już programatorów, żeby to sprawdzić.

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: [GBA] EZ Flash IV
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2012, 20:14:18 »
Szczerze mówiąc w takim przypadku kilka razy pomógł mi program VisualBoy Advance, który po uruchomieniu tworzy plik save, który to potem można wrzucić do folderu z sejwami na ezflashu ;)