Autor Wątek: Sugestie na temat strony i forum  (Przeczytany 54308 razy)

Offline Wawrzino

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 770
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #200 dnia: Grudzień 31, 2012, 21:08:44 »
Perfect!

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #201 dnia: Grudzień 31, 2012, 21:14:45 »
Do forum mam tylko jedna uwage: logo gbf na gorze forum od samego poczatku rozjezdza naglowek (mam na mysli te linie przecnajaca je mniej wiecej wpol). Moze da sie to rozwiazac jakos bardziej elegancko? Podciagnac gradient do gory?
done :)

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #202 dnia: Grudzień 31, 2012, 21:30:17 »
Tu się zrobiło zielono czy za dużo wypiłem ? :P

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #203 dnia: Grudzień 31, 2012, 21:33:27 »
A jest takie jedno święto którego nie lubię, więc mogłem wykorzystać w końcu na małe updejty. Choć zgon od komputerów sięga dziś już wartości krytycznych.

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #204 dnia: Grudzień 31, 2012, 21:39:22 »
Śmiga! Dzięki! Zielonosć też fajnie wygląda:D
Słuchaj, jeszcze jedno o ile tego nie zrobiłeś. Tam w opcjach na tapatalk.com jest takie coś jak Push Key (na zielono). Pasi go przekopiować do ustawień tapatalka w panelu admina. Wtedy użytkowników będzie powiadamiało o nowych postach w ich tematach itd.

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

      

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #205 dnia: Grudzień 31, 2012, 22:00:26 »
Gdzie znajdę opcje taptalka w panelu admina? nie widzę tego nigdzie. 

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #206 dnia: Grudzień 31, 2012, 22:02:07 »
@Gregfield: czy jest gdzies w tapatalk do znalezienia taki oto widok?

http://gbforever.pl/forum/index.php?action=recent

Chodzi mi o liste ostatnich postow, a nie ostatnich tematow (jej nie uzywam).

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #207 dnia: Grudzień 31, 2012, 22:37:58 »
@Keitaro
W phpbb jest to w zakładce Tapatalka i podkategorii "Tapatalk General". Jest tam pole "Tapatalk push key".
Tam właśnie należy wprowadzić klucz z Tapatalk.com.
Trudno mi powiedzieć jak to jest w SMF, bo szczerze mówiąc nie pamiętam jak tam wygląda panel. :)

@inlagd
Właściwie jest to pierwszy widok jaki widzisz po wejściu na nasze forum via Tapatalk. :)
Jest on podzielony na 3 kategorie: Nowe posty, posty w tematach w których się udzieliłeś, oraz wszystko na kupę. :)
      

Offline Adam56

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 107
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #208 dnia: Grudzień 31, 2012, 22:58:12 »
Bardzo fajnie wygląda ta zieleń;] I lepiej sie teraz komponuje z kolorystyką portalu,aczkolwiek  ja już się przyzwyczaiłem do tamtego niebieskiego. A co do wyglądu forum,bo jak dla mnie w wyglądzie portalu nie da sie chyba już nic poprawić to mi pasuje raczej,nie lubie jak jest dużo nawalone jakiś obrazków itp,  bo ja czesto czytam forum z poziomu przeglądarki telefonu,nie żadnych tam tapatalków i dzieki temu ze nei ma tu za dużo nawalonego to mi szybo elegancko chodzi;]

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 01, 2013, 01:46:23 »
To ja dodam poza tematem od siebie, że jeszcze w starym roku zrobiłem porządek z miniaturkami konsol w działach "Sprzęt" na głównej. Każda wersja konsoli posiada już swoją, teraz biorę się za resztę sprzętu.
Nareszcie :) Jedna z tych rzeczy, o które już Cię męczyłem :P No i fajnie wyszło, nic więcej nie potrzeba ;)

Co do kolorku - też wyszło świetnie, jak zresztą wszystkie wprowadzone zmiany. Chociaż ciut się zdziwiłem, bo czytając to poraz pierwszy miałem dalej włączony "widok zgodności" w IE - kolory dalej były niebieskie o_O Na szczęście po wyłączeniu i włączeniu go na nowo było juz ok :D

BTW - jest jeszcze jedna zastanawiająca mnie rzecz - dlaczego każdy user ze statusem "stały bywalec" ma tylko 3 kwadraty? :] Niby błahostka, ale mnie zastanawia - bo ma tak każdy, niezależnie od liczby wiadomości.

Offline mattek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1052
  • Mistrz masarski!
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 01, 2013, 01:47:42 »
No i ładnie ;)

Offline MasteROOT

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 131
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 01, 2013, 09:16:49 »
@Keitaro
Jak wejdziesz w menu administracji to żeby dostać się do ustawień Tapatalk idziesz tak: Konfiguracja->Tapatalk Settings... a przynajmniej tak to wygląda u mnie na forum (też postawione na SMF).

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 01, 2013, 14:05:50 »
Nie wierzę :) Warto było się jednak wypowiedzieć. Dobra robota Panowie! Fajnie, że na Nowy Rok dostaliśmy taki prezent i coś ruszyło.

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #213 dnia: Styczeń 01, 2013, 14:13:05 »
To może pójdziemy krok dalej i ktoś by zajmował się stroną na fejsie? Trza wychodzić do ludu. :)

Wysłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

      

Offline suspect

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 178
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #214 dnia: Styczeń 01, 2013, 14:58:30 »
no z tym FB to dobry pomysł .

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #215 dnia: Styczeń 01, 2013, 15:48:48 »
Tak bardzo, jak nie trawie facebooka, tak nie moge nie przyznac, ze bardzo by sie serwisowi (jako calosci) przydal. Taka rzeczywistosc. No a samo prowadzenie takiej szopki nie wymagaloby specjalnych nakladow, wg. mnie wystarczyloby umieszczac tam informacje o aktualizacjach z odpowiednimi linkami. Ew. moznaby tez od czasu do czasu przypominac o starszych popularnych artykulach np. o rozpoznawanie piratow itd.

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #216 dnia: Styczeń 01, 2013, 16:21:58 »
Dodatkowo linkować do ciekawych artykułów i newsów okołogejmbojowych, pisać o pierdołach czasem, robić ankiety...
Zauważyłem, że "żywa" strona na fejsie to gwarancja jej sukcesu, więc przydałby się ktoś kto ma czas by dodać ze 2 wpisy dziennie i jest obeznany w dziedzinie. :)

Wpadł mi do głowy też pomysł na kanał IRC GBForever, z tym, że tu już demokracja chyba musi być zastosowana, bo nie wiem ile osób tutaj cokolwiek czai z tego protokołu. A głupio by było, żeby kanał stał pusty. :)
      

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #217 dnia: Styczeń 01, 2013, 16:26:07 »
IRC i czat ja jestem na nie, forum jest cennieszym miejscem do wymiany informacji gdyż ta informacja zostaje w archiwum.

FB może być ale to musi ktoś obeznany robić, i komu się to nie znudzi po pół roku. Ja nigdy się nie dotykałem portali społecznościowych i raczej nie dotknę.

MasteROOT >> pojawiła Ci się tam po prostu zakładka Tapatalk? U mnie w zakładce Konfiguracja nic takiego nie widnieje.

Offline inlagd

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 727
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #218 dnia: Styczeń 01, 2013, 16:39:03 »
Dodatkowo linkować do ciekawych artykułów i newsów okołogejmbojowych, pisać o pierdołach czasem, robić ankiety...
Zauważyłem, że "żywa" strona na fejsie to gwarancja jej sukcesu, więc przydałby się ktoś kto ma czas by dodać ze 2 wpisy dziennie i jest obeznany w dziedzinie. :)

Ja bym tak nie szalal z ta aktywnoscia i pierdyliardem rzeczy, bo taki zapal ma tendencje szybkiego wypalania sie. Poza tym jestem zdania, ze jak ktos juz takowy ma, to lepiej spozytkowac go na forum lub w serwisie. Tak wiec raczej na spokojnie z tym facebookiem, niech sluzy do informowania o istnieniu i kieruje ludzi tutaj, a nie staje sie sam centrum. Innymi slowy, widze go jako potrzebny dodatek do strony i forum, a nie jako trzeci filar albo samodzielny byt.

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: Sugestie na temat strony i forum
« Odpowiedź #219 dnia: Styczeń 01, 2013, 17:05:30 »
W sumie masz rację. :)