Autor Wątek: [Wii] Monster Hunter Tri  (Przeczytany 3938 razy)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
[Wii] Monster Hunter Tri
« dnia: Maj 28, 2012, 13:00:05 »
Ktoś ma, ktoś gra? Od jakiegoś czasu męczę ów grę i nieustannie jestem pod wrażeniem poszczególnych jej aspektów.

Za jakiś czas, gdy skończy mi się sesja (lipiec, sierpień, wrzesień), chętnie zagrałbym z kimś w trybie Multiplayer przez sieć. Ktoś chętny? Jeżeli tak, to dajcie znać, może uda się skompletować ekipe GBF, ewentualnie można dołączyć się do osób z RA.

Jeżeli o mnie chodzi to termin może być dowolny w przeciągu tych 3 miesięcy, potrafię się dopasować, gdyż wiem, że poszczególne osoby pracują i nie każdy ma zawsze czas.

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: [Wii] Monster Hunter Tri
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2012, 15:22:42 »
Monster Hunter to świetna gierka...
Grałem raz na konsoli PSP kolegi w Monstera lecz nie ma już tego PSP.

Offline Marcin

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1858
Odp: [Wii] Monster Hunter Tri
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2012, 20:26:47 »
Ja się piszę ale w listopadzie 2012 ;D

Offline Rezor

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 811
Odp: [Wii] Monster Hunter Tri
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2012, 21:05:46 »
Ja mam monster hunter na psp, ale jakoś nie umiem się w tej grze odnaleźć. Zwłaszcza jak dostaję zlecenie na stwora i nie wiem jak on wygląda i gdzie go znaleźć.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [Wii] Monster Hunter Tri
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2012, 22:38:06 »
Ja mam monster hunter na psp, ale jakoś nie umiem się w tej grze odnaleźć. Zwłaszcza jak dostaję zlecenie na stwora i nie wiem jak on wygląda i gdzie go znaleźć.

Też zaczynałem od PSP. Generalnie MH to do niedawna była jedyna seria gier, której się autentycznie bałem. Z jednej strony hardkorowy poziom trudności i ogrom archaicznych elementów, z drugiej sława serii na arenie międzynarodowej i cudowne uniwersum bogate w potwory, które mogłyby zasilić nie jedną encyklopedię. Postanowiłem zacisnąć poślady i zrobić podejście do cz.1 na ps2. Podziałało, choć nie zaprzeczam, że początki były trudne. Niemniej to bolesne doświadczenie zaowocowało zwiększeniem skilla - w Tri praktycznie w kilka dni przeszedłem grę. Oczywiście mówię o Single, bo Multi to materiał na setki godzin rozgrywki w doborowym towarzystwie towarzyszy-myśliwych z krwii i kości.

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: [Wii] Monster Hunter Tri
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2012, 19:33:40 »
Antari,masz nadal Monster Huntera na PS2?

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [Wii] Monster Hunter Tri
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2012, 00:27:18 »
http://www.youtube.com/watch?v=S8BMqdoRKMQ

Taki tam filmik na którym wraz z grupką zapaleńców rozwalamy najsilniejszego stwora w grze w trochę ponad 3 minuty :P Tego samego dnia udało się nam nawet dojść do dwóch minut, niestety nie nagrałem tego momentu. Rekord światowy to chyba trochę ponad minutę :D

Wielka gra, wielkie możliwości. Zwariowałem na jej punkcie, tak jak i cała Japonia :P

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: [Wii] Monster Hunter Tri
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2014, 18:58:33 »
Ja swoją przygodę z Monster Hunterem zacząłem od części pierwszej na PS2 i gram do dziś.Teraz zamierzam kupić PSP i grać w Unite.

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [Wii] Monster Hunter Tri
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2014, 22:40:07 »
http://www.youtube.com/watch?v=EB6L1eqBlfA

Jeden z kilku questów jakie rozegrałem w trakcie MASSIVE HUNT EVENT zorganizowanym przez MH Wiki. Walkę nagrywał kumpel ze sceny, w części ze scen możecie mnie zobaczyć (ja to ten z zielonym toporkiem:D)