Autor Wątek: [NDS] Pokemony i pokewalker  (Przeczytany 1906 razy)

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
[NDS] Pokemony i pokewalker
« dnia: Sierpień 11, 2012, 00:34:18 »
Hej!
Chciałem kupić pokemony heartgold na ebayu. Moje pytanie brzmi: czy dokupiony na allegro pokewalker będzie działał? I jak to jest z działaniem karty R4 (używam, odkąd zgubiłem jedną kartę na nds...) i pokewalkera?

Offline MI_rai

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Proszę nie judaszuj mnie
Odp: [NDS] Pokemony i pokewalker
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2012, 10:11:03 »
jak kupić na ebayu powinno razem się zgrać, z piratem nie licz że będzie działało bo piraci śmierdzą
"Spułczuje" : <

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: [NDS] Pokemony i pokewalker
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2012, 21:00:11 »
Nie mówię tutaj o piraceniu, tylko o trzymaniu wszystkich swoich gier na jednym karcie -.-

Offline SzyMan1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 116
Odp: [NDS] Pokemony i pokewalker
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2012, 22:06:15 »
Pokewalker nie zadziała z r4, bo wykorzystuje port podczerwieni wbudowany w oryginalnej grze.

Offline medalist

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: [NDS] Pokemony i pokewalker
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2012, 10:58:10 »
No trudno, a ma ktoś może doświadczenia z tym gadżetem? Bo szczerze mówiąc nieźle się na to napaliłem, a niewiele o nim wiem ;) ponoć nie zachowuje się jak zwykły pedometr, ale można w nim "trzymać" nasze pokemony, to prawda? :)

Offline SzyMan1993

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 116
Odp: [NDS] Pokemony i pokewalker
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 12, 2012, 12:36:03 »
Przenosisz jednego poka i działa jak Day-Care (1 krok to 1 EXP), ale pozwala podnieść level tylko o 1 (potem już EXP'a nie nabija). Poza tym są do wyboru różne trasy, gdzie można znaleźć itemy i łapać poki (max 3 itemy i pokemony można zebrać) za pomocą zebranych Watt'ów (50 kroków to był chyba 1 Watt)