Autor Wątek: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)  (Przeczytany 3834 razy)

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
[Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« dnia: Sierpień 01, 2012, 13:04:15 »
Chiałbym się dzisiaj z Wami podzielić projektami koszulek (i bluz), które ostatnio popełniłem (sam lub z kumplem, będzie tego więcej ;) ), a to w celu przebadania zapotrzebowania na takie koszulki. Prosiłbym o ocenę i constructive criticism w stosunku do nich :) Projekty, które Wam się spodobają, prawdopodobnie zostaną w przyszłości przeznaczone na sprzedaż :)

Here they are:













Oraz:
http://machcio.deviantart.com/art/space-invaders-tribute-312091239?q=gallery%3Amachcio&qo=1
http://machcio.deviantart.com/#/d57t7v5
http://machcio.deviantart.com/gallery/#/d3jwzti
http://machcio.deviantart.com/gallery/#/d48jpxk

Oceniajcie, wypowiadajcie się etc. etc. :) Zależy mi na tym bardzo bo produkcja koszulek gamerskich to moje marzenie od lat :) Propozycje wzorów też mile widziane :)

Wsio jest objęte prawami autorskimi i za samoprodukcję albo sprzedaż tego urywam nogi i ręce ;-)

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2012, 13:33:28 »
Mi z tych modeli podoba się ta bluza choć to kompletnie nie mój styl, ta podkoszulka z trupią czaszką  i Pac-Man choć akurat w nim bym zmienił "wnętrze" pacmana na klasyczny trójkąt bo tak wygląda jakby połknął butelkę i tak zostało:) Contra trochę mi nie pasuje, może na innym kolorze koszulki by wyglądała lepiej. Poza tym za bardzo mi się kojarzy z tym sweterkiem co kiedyś krążył w sieci:) Natomiast te koszulki z linków jak dla mnie za bardzo pospolite, tzn. takich jakich pełno na allegro.

Tak patrzę jeszcze na tą z czaszką i co tam autor miał na myśli po polsku w tym co jest napisane? :) Ogólnie wydaje mi się, że jeszcze sporo pracy przed Tobą :)

Offline RafiX99

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2012, 13:37:25 »
Mi się tam podoba ostatnia bluza.Za ile można będzie kupić?

Offline stormek

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 299
    • Soundcloud
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2012, 13:39:31 »
Moim zdaniem najbardziej ciekawe to:

- niebieska z Pacmanem - prosta, przyjemna dla oka
- Geek to the Bone - ciekawe logo, dobrze kontrastujące na czarnej koszulce
- University of Hyrule - raczej dla fanów only, widziałbym też kombinację białe lub żółte logo na zielonej bluzie

 Jeśli to są autorskie projekty to gratuluję pomysłu. Może skusiłbym się na którąś jeśli ceny byłyby znośne :)

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2012, 13:39:54 »
Tak patrzę jeszcze na tą z czaszką i co tam autor miał na myśli po polsku w tym co jest napisane? :)

to jest jeden z medali w Q3 tzw. Excellent. A napis znaczy tyle co "Doskonałość Twego ciała, które traci życie"...i po polsku nie brzmi tak dobrze ;-)

A co do pracy nad sobą się zgodzę, dlatego się wziąłem troszkę bardziej za swój warsztat :) (Pac będzie poprawiony)

Jeśli to są autorskie projekty to gratuluję pomysłu. Może skusiłbym się na którąś jeśli ceny byłyby znośne :)

Jedynym nieautorskim projektem w tym zestawieniu jest http://machcio.deviantart.com/#/d57t7v5

Pozatym wszystkie projektowane i tworzone przezemnie i kumpla (Machcio, to on robi nadruki, ja projektuje, chociaż czasami też się bierze za projektowanie :) ).

Projektem, który uważam za swoje dziecko jest geek to the bone (przy dużym wsparciu ze strony Machcia, bo to on chciał taką koszulkę) i istnieją jej dwie sztuki in RL :) moja i jego (jego widoczna na deviantarcie).

Mi się tam podoba ostatnia bluza.Za ile można będzie kupić?

Tego jeszcze nie wiem, narazie badam czy cokolwiek z moich i Machcia zabaw w projektowanie koszulek dla siebie podoba się też innym :)

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2012, 17:45:42 »
Cytuj
to jest jeden z medali w Q3 tzw. Excellent. A napis znaczy tyle co "Doskonałość Twego ciała, które traci życie"...i po polsku nie brzmi tak dobrze ;-)

To tam chyba powinno być "loses" life :) od czasownika lose - zgubić, stracić, a nie przymiotnika loose - luźny :)

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 01, 2012, 19:12:03 »
Cytuj
to jest jeden z medali w Q3 tzw. Excellent. A napis znaczy tyle co "Doskonałość Twego ciała, które traci życie"...i po polsku nie brzmi tak dobrze ;-)

To tam chyba powinno być "loses" life :) od czasownika lose - zgubić, stracić, a nie przymiotnika loose - luźny :)

Częsty błąd w moim przypadku ;-) dzięki ;-)

Offline NeYo

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 128
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 01, 2012, 19:43:48 »
Bluza najlepsza :)

Offline Bodzio

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 423
    • strefaPSX
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 01, 2012, 20:17:41 »
Cytuj
Częsty błąd w moim przypadku ;-) dzięki ;-)

Ano częsty choć głównie w wymowie, która jest inna :) Nie ma za co :)

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 02, 2012, 01:27:20 »
Jak dla mnie pierwsza koszulka z Pikachu wymiata! :D Idealna na prezent od dziewczyny dla swojego chłopaka - geeka. Z tym projektem można w tę stronę celować z kampanią reklamową :) A dalej podobnie jak reszcie, podoba mi się design bluzy z Triforce :) Tyle, że inna kolorystyka - tak jak pisał Stormek - coś z zielenią (ciemną?) i żółtym najlepiej. Ale ogólnie projekty graficzne dość dobrze wykonane, zwłaszcza nad pac-manem, ktoś chyba dłużej przysiadł.

Tarma pomógł mi z jednym projektem koszulki i z efektu jestem bardzo zadowolony. Mowa o pamiętnym T-shircie z Koffingiem. Ręczę za bardzo dobrą jakość :)

Taką zieloną bluzę byłbym w stanie na dzień dzisiejszy kupić :P Trzymam kciuki za powodzenie projektu.

Offline Bart

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 1241
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 02, 2012, 12:56:40 »
Mi tam uśmiech na twarz wpełzł po ujrzeniu t-shirta z motywem The Dark Side Of The Moon :) Fajnie wymyślone, chociaż tą dwudziestkę możnaby usunąć :D

Generalnie całość wygląda bardzo profesjonalnie, szczególnie bluza z "Uniwersytetem Hyrule" :) Miodzio.

@Antari - To ta koszulka z Koffingiem jest autorstwa Tarmy? Wow, w życiu bym się nie domyślił. Na zdjęciu wyglądała naprawdę super i myślałem, że to jakaś licencjonowana :D Tarma, jak robisz te koszulki?

Offline Dj_Anndzia

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 719
  • :)
    • Moje gry na sprzedaż/wymianę.
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 02, 2012, 13:19:44 »
Koszulka z pokemonem najlepsza ^^ Tylko brakuje tam oczu, z nimi by wyszło o wiele lepiej:D Sama bym taką zamówiła haha:)
Zapraszam na mój nowy blog poświęcony mojej kolekcji:)

http://collector-retrogame.blogspot.com/

Offline Lisu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 94
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 02, 2012, 14:36:11 »
Mi koszulka z Contrą najbardziej pasi. Nie bardzo kumam Zeldy i inne rzeczy, ale jak tylko dorwę konsolkę to nadrobię :P Można spytać jakie jeszcze motywy macie w zanadrzu ?

Offline Tarma

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Dead inside.
    • My Dev Acc.
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 02, 2012, 14:50:38 »
Mi koszulka z Contrą najbardziej pasi. Nie bardzo kumam Zeldy i inne rzeczy, ale jak tylko dorwę konsolkę to nadrobię :P Można spytać jakie jeszcze motywy macie w zanadrzu ?

Wszystko w swoim czasie :) narazie poprawki na to co jest, które były zgłoszone :) kolejny pomysł nadesłał Antari, ale też będzie ujawniony za jakiś czas :)

Offline Gregfield

  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 110
  • I AM HELL
    • Może koszulkę?
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 02, 2012, 17:40:46 »
Contra miażdży suty. :D
Jeśli cena będzie znośna czy wręcz okazyjna, to chętnie łyknę.

A jak tam z prawami autorskimi?
      

Offline Antari

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 3576
  • DMG
Odp: [Koszulkowo] Małe Badanie Rynku ;-)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 02, 2012, 21:15:03 »
Dodam jeszcze, że ten motyw na bluzie "University of Hyrule" jest imho super z uwagi na fakt, że jest skierowany do nieco bardziej zaawansowanych graczy. Innymi słowy jest mniej dosłowny np. od koszulki z Pikachu czy Pac-manem, które są powszechnie znanymi ikonami. Gdybym pokazał taką bluzę starszym członkom mojej rodziny z pewnością nie mieli by pojęcia o co chodzi, podczas gdy postaci z dwóch pierwszych koszulek z pewnością by odgadnęli :P

Jednym słowem - świetne puszczenie oka od graczy w stronę graczy :) To takie ciche zapewnienie "swoje z grami przeżyłem i mam na ich temat trochę do powiedzenia".